1. 1.
    sürekli asabi,sinirli,mutsuz ve memnuyitesiz olan kişi..
    1 ... thoth
  2. 2.
    Bu huy cok huysuzdur.* Hıcbıseyden mutlu olmaz bu tipler. Hep daha iyisini aradıgından mıdır bilinmez. Etrafa karşı sinirli olurlar. Bana çok derler. Mutlu olmam zormuş, huysuzmuşum. *
    ... hendrix
  3. 3.
    (bkz: huysuz virjin)
    ... lucifer
  4. 4.
    hep huysuzdur.*
    -2 ... passion
  5. 5.
    http://galeri.uludagsozluk.com/g/huysuz/
    1 ... delikeredeli
  6. 6.
    yeni br 8.nesil yazar. zaman bize nasıl bir yazar olduğunu gösterecek.
    1 -1 ... tunc
  7. 7.
    (bkz: #18051257)

kendisine nereden bakarsan oradan görürsün demek istiyorum. ama göz problemi olduğu da aşikar tabi.

kadının saçı ile erkeğin donunu bir tuttuğumu mu çıkardın o entry'den? a be canım, birine şaz olmak için yanıp tutuşacağına bir düşün; türban takan kızın asıl niyeti gibi son derece ucube bir başlık açılıyor. ve benim yaptığım tanım bir benzetmeden ibaret. yani aslında kastedilen senin kıçının algıladığı gibi ''türbanı aşağılamak, küçümsemek'' değil, takma amacının sorgulanmasının herhangi bir sair kıyafetin ''neden giyiyorsun?'' gibi aptalca sorunsallarla millete sunulması kadar abes olduğunu anlatmaktır.

bildin mi?
    1 -1 ... bir polis kadin
  8. 8.
    nick altında cevap vermeye çalışan şahısları ''eziklikle'' itham eden mükemmel bir yazar.

tartışma adabı denen bir şey var. ''bakış açına attırayım, tutarsızsın embesilsin'' gibi cümleler ile karşısındakini alt etmeye çalışan bir canlıyı insan sayıp laf anlatmaya kalkarsan, şöyle bir cevap alman da gayet doğal tabi;

--spoiler--
    şimdi canım benim;

madem öyle bir başlık açılmış vereceğin cevap; "dininin vecibelerini yerine getirmektir" olacaktır. bu şekilde absürt bir cevap veremezsin, ha yukarıdakine cevap vermişsen de, her şeyden önce içinde bulunduğun sözlük formatına aykırıdır üstteki entrylere cevap niteliğinde entry girmek, bunu öğrenmelisin. gireceğin entry başlığı tanımlamalıdır. cevap vereceksen de efendi gibi entry numarası ile nick altından verirsin, bu formata uygundur.

nereden bakarsan bak, tutarsızsın ve embesilsin, ve de gelmiş benim nick altıma aciz aciz cevap vermeye çalışıyorsun.

yazık açıkçası.

edit: ayrıca da, sende tanga giyiyorsun amacın ne derler adama.
    --spoiler--

ben zaten sorgulamanın saçmalığından bahsediyorum, adam gelmiş bana ''sen de tanga giyorsun derler tımam mıığğ'' diyor. dostum, sen okuma yazma biliyorsun anladığım kadarıyla, e ben de biliyorum elhamdülillah.

peki bu nedir allasen?
    2 ... bir polis kadin
  9. 9.
    (bkz: cevab veremedi)
    ... bir polis kadin
  10. 10.
    uludağ sözlük te ahmet kaya ya vatan haini şerefsiz diyebilen biri. moderasyonu arkasına almış ve rüzgarla yelkenlerini şişiriyor.
    -2 ... kusurlu