bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    insanın yaradılış ve ruh özelliklerinin bütünü,mizaç,tabiat.
    ... italiano
  2. 2.
    kişiliğin bir parçası...
    alışkanlıkları*** işaret eder...
    ... ferrole
  3. 3.
    can cıkana kadar bunyeden cıkmayacak sey..*
    2 ... meleklerde aglar
  4. 4.
    alışkanlık kelimesine eşdeğer olan sözcük.
    -1 ... demons
  5. 5.
    'haydan gelen huya gider' atasözümsüsü ile alakası olmayan kelime.
    (bkz: hu)
    1 ... cryptic
  6. 6.
    bunla ilgili bir atasözü de mevcut.. idi na huy.. yani rusçada haydan gelen huya gider demektir.
    1 ... pulse
  7. 7.
    (bkz: idi na huy)
    ... okanist
  8. 8.
    rusçada afedersiniz çük manasına gelir. en popüler söyleniş şekli idi na huy dur. bir diğer versiyon da pashol ty na huy dur. kısacası sektür get tir.
    2 ... jigsaw2
  9. 9.
    ville de huy ; belçika'nın güneyinde Liege'e bağlı, volan yani fransızca konuşulan bölgedeki küçük kasaba. Tepedeki kalesi, içinden kıvrıla kıvrıla geçen nehri ve bu nehirdeki gemileri ilginç. Bir de devasa nükleer santral'i var ve bu santralin verdiği belediye vergileriyle gül gibi geçinirler. Belediye başkanının bir hastanede yönetici olan karısı, hastanenin kredi kartı ile 4 yılda 40 bin euro harcama yaptı diye ülkenin ayağa kalktığı, aylarca başka birşey konuşmadığı skandal ilçe. Türkiye'ye gelirken bu hatunu da getireyim dedim, izin vermediler. Bir kamu yöneticisine yıllık 10 bin euro yedirme şansımızı değerlendiremedim.
    ... quantum71
  10. 10.
    belçika'nın valon bölgesi'ndeki liege eyaletinin dört arrondissementinden biri ve gene bu birimin merkez yerleşim bölgesi. yaklaşık 104 bin nüfuslu arrondissementin yerleşim bölgeleri:

- Amay
    - Anthisnes
    - Burdinne
    - Clavier
    - Engis
    - Ferrieres
    - Hamoir
    - Heron
    - Huy (merkez)
    - Marchin
    - Modave
    - Nandrin