dün ki gollerini atamasa "boş kaleye bile atamıyor hebele hebele" diye eleştirilecek topçu.

http://inciswf.com/bitmednz.swf
Lig maçlarında istediği kadar kaçırsın umrumda değil. Sonuçta beşiktaş taraftarı değilim. Ama braga maçlarında kaçırırsa bacaklarını kırarım onun.
aşırı duygusal bir oyuncu. gol atamadıkça oyuna küsüyor, hayalet gibi dolaşıyor. atmaya başlayınca özgüveni yerine geliyor
daha canlı ve istekli oynamaya başlıyor. son 2-3 maçtır durumu bu. ama hala iddiam geçerli hugo için, bu adamın kafasına
topu çarptırmak gerekiyor gol atması için. bütün maç portekizli arkadaşlarından kafasına veya sol ayağına nokta atış
toplar bekliyor, eğer bunlar gelirse atıyor yoksa hiç çabası yok, boş boş geziniyor sahada.
maç sırasında sürekli olarak yere bakan, ofsayttan çıkmayan, oynamak istemeyen adam. ama teknik direktörün hemşerhri kontenjanından faydalanıyor. kimse de buna ses çıkaramıyor.
yarın oynanacak olan fenerbahçe maçının kadrosuna alınmamıştır. carvalhal kumar oynuyor.
5 şubat 2012 fenerbahçe beşiktaş maçında oynamaması gereken bir oyuncuydu kendisi .
nedenini şu entry de belirttim , kimse alınmasın gücenmesin ;
(bkz: #14477739)
bu fizikte solak olmak kadar, insanı kazma, küt gösteren başak bir şey olamaz dediğim, ama futbol şansı hep yanında olan, düşman başına forvet oyuncusudur.
carvalhal kumar oynamıyor.

adam sakatlanmış. Ayağında şişlik varmış, o yüzden kadroya alınmamış.
braga maçına yetişecekmiş kendisi.
hugoalmeida.
bugün oynanan maçta boş pozisyonda ve kaleye 2 metre mesafede topu 70 arşın yukarı gönderen tek hörgüçlü deve. en yakın zamanda defolup gitmesi en büyük temennimdir.
iyi bir alıcı bulunduğu takdirde direkt olarak takımdan gönderilmesi gereken futbolcu. eğer iyi bir teklif gelmezse de yerine sağlam bir forvet alınıp, yedek kulübesine gönderilmelidir.
futbolculuğu bırakıp inşaat işçiliğine geçmelidir derhal.
portekiz in yetiştirdiği güiza.
güiza'dan 19 gömlek üstün futbolcu.
leş gibi üstüne çullanan tiplere siktir çektiğim adam.

takımda adam gibi ne top trafiği var ne de bir kanat organizasyonu var amk. sizde varsa yoksa atamıyooor atamıyooor. top geliyo mu ki adama, atsın birini. sağdan soldan besle sen bunu her maç en az 10 orta kes ceza sahasına, yada arkaya kaçır bak bakıyım atıyo mu atamıyo mu.

ulan burda ki boş beleş adamlara laf anlatmaya çalışıyorum ya, kendimden tiksiniyorum yemin ediyorum.

guizaymış.

siktir!
hakan şükür'den ders alması gereken futbolcu.

ayrıca carvalhal'ın mustafa pektemek gibi adam varken hala bu adamı her maç ilk onbire çıkarması da, takımdaki portekiz çetesinin sorgulanması gerektiğini gösteriyor.
ne yapmaya çalışdıgını henüz kavrayamadıgım topçu.ne zaman, nerde gol atmaya başlayacak ne zaman yüzümüzü güldürecek hala beklemedeyim.
golcü diye alınan lakin çamaşır makinesi çıkan oyuncu.
mustafa pektemek' ten iyi olmayan ne idüğü belirsiz oyuncu.
görüldüğü yerde dövülüp , zaman kaybdeilmeden sınır dışı edilmesi gereken çılgın golcü !
bu adam kadar ağır cenabet birini ne gördüm ne duydum.
bu kadar övülmesi hayret verici olan futbolcu. bugün maçta boş kaleye atamadı, bildiğim bir kaç kritik maçta ise fırsatları cömertce harcar. bizim bir turgay bahadır var aynı. sadece boy var ve kafa vuruyor nereye gittiği önemli değil. bu tip insanlar sadece boyu için futbolcu oluyorlar. gençler basket oynayın, baktınız takıma giremediniz futbolcu olun.
galatasaray'lı arkadaşlarla birlikte beşiktaş derbisini izledik.gs'li arkadaşlar sürekli eboue alayına gider,kaslara bak falan diye eboue'yi göklere çıkarıyorlardı.ta ki almeida'nın eboue'nin altına sıçtırmasına neden olduğunu gördüğümüz an almeida'nın devliğine şahit olduk.
(bkz: büyüksün adamım)
iyi niyetli sakin bir futbolcu. Ama bu adamı bile sinirlendirebilen futbolcular var. Lan neyinize güveniyorsunuz. Adam taşaklarıyla tokatlar sizi.
Ama almeida sendeki fizik veli'de olsaydı ortalığın amınakoyardı be abi.
çok umutluyduk kendisinden ama kişiliğiyle ters orantılı bir futbol oynadı, takım arkadaşlarının hepsi övgüyle söz ediyor, herkes seviyor ama adam gol atmamak için özel çaba sarfediyor.

12m euro teklif geldiyse yanında ekrem dağ bedava verilebilinir.