bugün

kayserispor'da oynayan " türk asıllı avusturyalı futbolcu " olarak geçen futbolcudur. kayserispor'a 2007-2008 sezonunda transfer edilmiş ve fenerbahçe'ye attığı gol ile çoğu rakip takımların taraftarlarının gönüllerinde taht kurmuştur şimdilik.
ntv'de milli takıma alındığına dair altyazı geçilmiş futbolcu. eğer doğruysa fatih terim'e ne bu hız diye sormak isterim. bir de bir maçta gol attığı için bir adamı alıyorsun tamam da bursa'da oynayan sercan'ın ne günahı var onu anlayamadım adam şu anda gol krallığında be.
sahadaki görüntüsü ve oyun stili juan carlos valeron'u anımsatan adam. sağlam top oynuyor.
daha önce iki kez Avusturya Ümit Milli Takımı'nda oynadığı için fifa tarafından türkiye a milli futbol takımı'nda oynamasına izin verilmemiş futbolcu.

http://www.tff.org/defaul...ageID=202&ftxtID=5110
avusturya ümit milli takımı'nda oynadığı için türkiye milli takımı'nda oynayamayacak futbolcudur. işin ilginç yanı kararı sepp blatter bizzat açıklamıştır. *
(bkz: fatih terim in t direktör değil menajer olması)
ocak '84 doğumlu, 1.90 boyundaki forvet. kayserispor'a gelmeden önce sırasıyla Rapid Wien, Austria Lustenau ve Schwanenstadt formaları giymiştir.
bursaspor'a transfer olmuştur.
mehmet yıldız'ın çalım atabilen versiyonu.. tabii onun kadar fizikli değil..
bursaspor'da her geçen gün yıldızı biraz daha parlayan forvet.
Hatta bu sene Sercan'dan daha çok konuşulabileceğinin sinyallerini vermeye başladı bile.
bu çıkışı sürdürürse kanımca hakan şükür ün yeni versiyonu olarak karşımıza çıkabilecek bursasporlu forvet oyuncusudur. fiziği, akılcılığı ile tam bir forvet görüntüsünü oluşturmaktadır.
sercan yıldırım ile beraber ligin tozuna atacağına inandığım john carew stiline sahip gurbetçi santrafor. herhangi bir sakatlık olmadığı takdirde bu sezonu 16-17 golle kapatacağını tahmin ediyorum, ümit ediyorum, dua ediyorum, güzelim yazının içine ediyorum.
steven gerrard'a özenen futbolcu. ibb macında attıgı golün ardından yaptıgı sevincle, gerrard'ın sıradan bi golün ardından attığı sevincleri bi karsılastırın. benzerliği yakalacaksın.
ayaginda top tutmayi becerebilen, soguk kanli, sadece istedigi zaman hizli kosabilen basarili forvet oyuncusu.
enteresan bir şekilde a milli takıma çağrılmış forvet oyuncusu.
oğuz çetin ve hiddink beceriksizliklerine parmak ısırtıyor.
manchester united deplasmanında ilk 11 de şans bulmasını dilediğim futbolcu.
pablo martin battala ile birlikte bugünkü manisa maçında ortak iddaa yaptığını ve alt oynadığını düşündüğüm sporcu. yahu 10-0 bitecek maç 2-0 bitti bunun başka açıklaması olmaz...
lazionun yakından takip ettiği oyuncu.
spor toto süper ligde en sevdiğim iki futbolcudan biri.*aynı zamanda bursaspor'un en başarılı futbolcularından.* artık milli takımda da izleyebileceğiz kendisini.bursaspor da olduğu gibi milli takımda da başarılı olacağına eminim.
trabzonspor'a gelmek için can attığı ve transferi için kulübü bursaspor'a rest çektiği iddia edilen futbolcu.

trabzonspor'da kulübeden çıkması zor gerçi...
bursasporda en çok beğendiğim oyuncu.
çok fazla ön plana çıkmasa da topu iyi saklayan, hava hakimiyeti olan ve ayağına hakim bir oyuncu olarak ön plana çıkıyor. milli takım a niye düşünülmüyor bilmiyorum bir ara çağırılmıştı. sonra avusturya milli takımı ile bir olaylar yaşandı. sonra galiba bırakıldı.
kendini 2 senede çok çok çok geliştirmiş futbolcu. kaleyi bulan şut çekemezken, 3 savunmacı arasından top kapıp kaleciyi geçip gol atıyor. sercanın gidişi onun için iyi bi şans olmuş gibi. devamını diliyoruz
fm de kadroya katılması gereken futbolcudur.