bugün

Muhtesem gorunumu ve ultra pixel teknolojisiyle asmis telefondur telefonumu daha yeni degistirmemis olsam gozum kapali alirdim.
iphone 5 ile kendisi arasında kalmama sebep olmuş telefondur. yardımlar bekleniyor; kamera, müzik ve hız önceliklerim.

zamanın ötesinden: kendisinde karar kılınmıştır.
iphone 5 ile kıyaslanması kendisine terbiyesizliktir. arkadaşa bunlarla gelmeyin.
bir samsung kullanıcısı olarak açıkça söyleyebilirimki, tasarım açısından piyasada rakibi bulunmayan smartphone. ses olayı biraz abartılmış ama rakiplerine iyi bir ders olmuştur, çift hoparlör olayı çok iyi düşünülmüş. arayüzünü beğenmedim ama ekran güneş ışığında bile harika görüntü veriyor. hee birde diğer telefonlara göre neredeyse 2 kat daha hızlı şarj oluyor.
hakkında bu kadar az entry girildiğine sevindiğim, herkeste olmayan süper telefon.

reklam yapmayın. özel kalsın.
htc one x'in aksine kolay bir şekilde s-off yapılabilen telefondur. nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız http://www.trandroidev.co...ilavuzu-yol-haritasi.html adresinden yardım alabilirsiniz.
bir türlü android 4.2.2'nin gelmediği telefonum, birtek bana mı gelmedi acaba diye merak ediyorum doğrusu.
almayı düsündügüm telefon. keske sd card destegi de olsaydı.
android 4.2.2 15 temmuz da geldi yükledim. galaxy s4 ile htc one arasında baya düşündüm ve sonunda htc one da karar kıldım. telefon ile müzik keyfiniz bambaşka bir hal alabilir. kamerası gayet güzel hareketli görüntülerde bile müthiş bir yakalama kabiliyetine sahip ve ayrıca slow motion video kayıt özelliği var hastasıyım efenim. zoe özelliği ile harika resimler elde edebilirsiniz ve gece çekimleri çok iyi. ekran görüntüsü çok iyi renkler parlaklık güneşli ortamda bile canlı ve göze çok iyi hitap ediyor. telefonun kendi görüntüsü de çok iyi dizaynı, çift hoparlörü, aliminyum gövdesi müthiş bir güven veriyor. htc bu yıl htc one modeli ile galaxy s4'ün eline vermiş bence. bu arada son olarak şarj meselesinden bahsetmek istiyorum. çok sık kullanıma rağmen bir kaç ayarla telefon 2 gün ayakta kalabiliyor. böyle bir telefonun şarjının bu kadar uzun gitmesine akıl sır erdiremiyorum. ısınma sorunsalı var deniyor evet telefon oyun pozisyonu aldığınız zaman ısınıyor ama öyle abartılacak bir ısınma değil. sadece oyun oynarken aliminyum gövdede biraz sıcaklık hissedebilirsiniz.

edit: imla
Hetece van diye okuduğumuzdur.
yakın zamanda almayı düşündüğüm telefon. tam karar vermişken, aklıma sony'nin su geçirmez özellikli xperia z telefonu geliyor. samsung sonra galaxy s4 mü alsam acaba diyorum.

2 aydır bir telefon beğenemedim, çok kararsızım.
almayı düşünen varsa düşünmeden alsın. bir daha böyle bir telefon üretmezler. telefondan şıklık akıyor resmen. htc one : aşk
vodafone bayilerinde 2.000tl ile satışa sunulan efsane telefon.
arkadaşta var 10 numara telefon.
Şahsımca gelmiş geçmiş en güzel ve cool tasarıma sahiptir.
Bir xperia z olmayan telefondur. Fakat idare edebilmektedir.
hala bazı fanboyların çekemediği smartphone. aldığı ödüllerle güvenilirliğini kanıtlamış bir smartphone. verdiğiniz parayı hakeden bir smartphone. smartphone diyorum ama bu başka birşey smartphone ötesi birşey.

şarj ömrünü 2 ye katlamak isteyenler için, snapdragon battery guru
android 4.2.2 ile birlikte gelen 143 gramlık sağlam bir htc ürünüdür. ekran boyutu diğer son çıkan androidlerden farklı olarak 4.7" tir. en önemli özelliği ise şık bir tasarımı ve parlak ekranının olması.

ayrıca avrupa görüntü ve ses birliği (eısa) avrupa’nın bu sene seçtiği en iyi telefonlarındur.
aliminyum tek parça gövde ile full hd ekranın aynı arayüz içerisinde bloklaşmış duruşu gereken havanın fazlasıyla verilmiş olduğunu gösteren über telefon. %300 lük ışık kapasitesiyle de fotoğraf çekmenin tadını bir başka yaşatmakta.
herşey iyi güzel de flash nasil kuracağız.
ilk kez açık halini gördüğüm telefon.
evet ben ki zibilyon tane telefoncu, gsm dolaşmış, sürekli yeni telefonları yoklayan birisi olarak ilk kez açık halini gördüm.

nette bintane inceleme videosu var evet. lakin istediğin kadar netten bak hiçbir zaman gerçeğini mıncıklamak gibi olmaz. o tokluk hissi o kaliteli duruş gerçekten iyi.
lakin;

-pazarlama sıfır.
-reklam sıfır.
-tasarım 9.
-ürünün arkasında durma, kaliteli ürün çıkarma sıfır.

hadi htc canım. alacağın çok yol var.
ayrıca bu alet ne kadar ıkınırsan ıkın 2000 tl etmez. ederi en fazla 1100 dür. o da yeni modeli çıkana kadar. yani birkaç aydan bahsediyoruz.
kullanmaktan gayet memnun olduğum telefon iphone'un fiyatını normal karşılayan bir insanın bu telefona pahalı demesi çok abes.
tceh community nin haberine göre 8 çekirdek ile gelecek olan telefon. 3 gb ram ile;
http://www.teknolojioku.c...tc-one-geliyor-14306.html
8 çekirdeği neresine sığdıracağını merak ettiğim alet. kucaküstü bilgisayarlarda bile 8 çekirdek yeni yeni yerleşiyor. sik kadar alete amd opteron 6200 series işlemci takacak hâlleri yok heralde?
uzun süredir kullandığım telefon şuana kadar hiçbir şikayetim yok
ancak ufak tefek yanda metal kısımda çizikler oldu ki o da normaldir koruyucu kaptan sonra artık gayet iyi durumda.
kamera çok iyi, hızı güzel, ses muazzam kaliteli ve berrak geliyor.