bugün

Almayı düşündüğüm bebek.
hoparlör ve mikrofon deliğinin sürekli tıkandığı ve sesinden tam olarak faydalanamadığım eski telefonumdu. çözüm olarak diş fırçasını hoparlör deliklerine sürttüğümde çıkan kirlerle orjinal ses kalitesini yakalamıştım.
Youtube hariç hiçbir dizi sitesini izleyemediğim telefon. Son bir aydır böyle. Hangi programı yüklemek lazım acaba?
ekranı, sesi, tasarımı bir yana barındırdığı htc sense 5 0'i ve blinkfeed'i kullanan birinin bir daha farklı bir android arayüzü kullanması azap verici olabilir. htc açık ve net bir biçimde windows phone'dan çok etkilenmiş ve bunu tekdüze android'e uygulayıp süper bir netice almış.

şimdi bunu bırakıp touchwiz ya da sony xperia ui kullanmak attan inip eşşeğe binmekten farksız olur...
(#23234105)
yine vazgeçemedim ben bu aletten. iyi kötü ilişkimiz devam ediyor, edecek gibi gözüküyor.
Bu sıralar fıyatını merak ettıgım telefon.
Soundbeat özelliği ile gayet tatminkar bir ses çıkışı olan güzel telefon.
hakkında ortalama bir yoruma erişemediğiniz telefon. ya göklerde ya bok atılıyor.
telefonun hasi, adam.
htc sense 5 0 adlı windows phone benzeri arayüzüyle resmen akan telefon. bunu samsung'un herhangi bir modeliyle kıyaslamak bile htc one'a resmen hakaret niteliğindedir. o neree, bu nere arkadaş...
2013 yılının tescilli en iyi telefonu. Bütün tabuları yıkan, klasik iPhone ve plastik Samsung'dan kurtulmamızı sağlayan, HTC'nin amirali. Artık Android'in en iyisi, muhteşem bir yükseliş gösterdi ve bu çıkışının devamını umuyorum. Yeni modeli olan HTC One M8 neler yapacak beklemekte yarar var. HTC One sayesinde M8 inanılmaz bir reklam haznesine kavuştu ama ben M8 falan almayı düşünmüyorum, HTC One'dan vazgeçilmez.
(#23234105)
arıza yapmış telefon.
beyler bence fırsat bu fırsat hemen bok atabilirsiniz.
"ben çift hoparlör diye aldım, 1.5 hoparlör çıktı, tayvanlı firmanın telefonu bu kadar, iphone etmez aağbi, kronik sorunları var" vs.
bunlar da size hazır şablonlar, kolay gelsin.
olur olmaz yerde sorun veren telefon. 3 ayda 2. kez servise gidecek yarın. aklı olan almasın bu telefonu.**
mobil dünya kongresi 2014'te global mobil ödülünü almıştır. 2013 mobil dünya kongresinde de en iyi telefon kategorisinde global mobil ödülünü almıştı. kalitesini kanıtlamış bir telefondur.

http://www.10line.net/2014/02/en-iyisi-htc-one.html
5 ay kullandım en ufak sorun geçen şarja taktım şarj olmadı sorun şarj aletinde değildi çözemedim garantiye verdim şimdi eskixperia miniyle takılıyorum. 75 gun garanti süresi var ukraynda ne yapacagım o süre bilmiyorum.
Yeni gelen 4.4.2 android güncellemesi ile wifi sorunun vuku bulduğu telefon. Çözüm arayışlarım şu ana değin sonuçsuz kaldı.
nokia 3310 kullanıyorum. olan var olmayan var beyler. ayıp oluyor yani.
lg d682 g2 pro lite kullanıyorum, gerisi boş.
kullaninca pek bi yavan gelen telefon, nebilim biseyler eksik gibi. sekil on numara ama.
yaklaşık 3 aydır kullandığım ve son derece memnun olduğum telefon. bu telefona bok atan adamlar 2. sınıf malzemeden üretilen samsungları yada tamamen popüler kültür objesi olan iPhoneları gelip övmesinler burada bir zahmet.
bok gibi telefondur. net. iphone serileri de bok gibidir benim gözümde. bazı olmayan özelliklerinden dolayı. neyse konumuz htc one. bu telefonu alan şekil olsun diye alıyor. ama kabul etmek gerekir ki illa şekil diyorsanız iphone şekildir kardeşim. htc metal kasa ayağına millete iyi kakaladı bu telefonu. ultrapiksel ayağına da 4 mp kamerayı dayadı resmen. üstüne bir de arttırılamayan hafıza ve değişmeyen batarya. sonuç tabi ki fiyasko. bir de 2 tane kapaitif tuş koymuşlar ki sizi maymun ediyorlar resmen.

haa bir de öküz gibi donanım var daha ne istiyorsunuz deniliyor. belirtmek isterim ki gpu ve cpu full hd ekran çözünürlüğünü kaldıramıyor ve tekliyor. yeni nesil işlemcilerle zar zor aşabildiler bu sorunu yeni çıkan telefonlarda.
çürüklüğü ve adiliği ile çoktan telefon dünyasının kralı olan telefon.

bir telefon düşünün ki;
1-ölü pixel
2-ekranda renk kayması.
3-kamerada pembeleşme.
4-hoparlör cızırdaması.

bunlardan birisi mutlaka olsun.
üstüne birde kamerası berbat olsun.
sırf bir yere gittiğinizde şekil olsun diye koymak için desem... iphone varken ezilir.
alüminyum diye masturbasyon yapmadan önce iyi düşün.
bu telefon pahalı çünkü yaygın değil, çünkü satmadı.
3 yıllık iphone 3g 3gs 4 ve 5 deneyimleri sonrası dün geçiş yaptığım telefon. güzel hoş ama insan iphone u özlüyor be..

benim çözemediğim bazı özellikleri var bu telefonun.

sessize nasıl alınır ?
venom tweaks diye birşey var o nedir ?
viper one nedir ?
zil sesleri kısmına, iphone seslerini indirmiştim onları nasıl atarım ? müzik player a atmadan, ayarlardaki melodilerin arasına atmak istiyorum.
hareketli foto ekrana koyabilir miyim ?

benim bu telefonun şarjını daha uzun süre tutmak için ne yapmam gerekir ?

babam böyle küfür etmeyi kimden öğrendi ? yine sövüyor bana. çok telefon değişiyormuşum.
Şuan bu iletiyi attığım telefon sense arayüzü diğer android telefonlardan farklıdır. Android cihazlar icinde en stabilize olanı. alalı 7 ay oldu çok memnunum iphone un ekran boyutu 4.7 ya da 5.0 olana kadar kullanmayi düşünmüyorum. Bunu kullandıktan sonra iphone oyuncak gibi geliyor internette gezdigimi video izledigimi müzik dinlediğimi daha iyi anladım teşekkürler htc.
bugun kullandıgım ve begendiğim cihaz. satın almak isterim iphone 5 im var fakat artıları eksileri neler ne tolarak bilemiyorum. kamerası iyi gibi fena gelmedi gözüme. müziği de gayet hoş çıkıyor. android olması kafamı karıştırıyor sadece.