1. 1.
    trabzonspor'un dinamo zagreb takımından transfer ettiği hırvat sol bek.
    2 ... art vandelay
  2. 2.
    çale okunur. serdar bali ve lemi çelik tarafından trabzonspor a kazandırılmıştır.
    1 ... serander
  3. 3.
    (bkz: isabetli transfer)
    1 -2 ... ethembaki
  4. 4.
    barış memişle beraber kızalaya kan bağışı yapmış trabzonsporun sol kanat savunucusu. kendisini hazırlık maçlarında ve ligde oynanan 2 müsabakada izleme fırsatım oldu. çok soğukkanlı bir oyuncu izlenimi yarattı bende. yanılacağımı pek sanmıyorum. ayrıca ismini kale diye telafuz edenlere sesleniyorum * *, doğru telafuzu "çale"*.
    2 -1 ... gokersan
  5. 5.
    ankaragücü maçında ibrahima yattara'ya ''ohaa'' dedirtecek kıvamda bir asist yapmış oyuncu. uzun boyuna rağmen kademelerde falan da sağlam, yer kaybetmiyo. bence selçuk inan'la birlikte tranzonspor'un en faydalı isimlerinden.
    1 ... oopps i did it again
  6. 6.
    yıllardır abdullah ercan dan bu yana gün yüzü görmeyen trabzonspor defansının sol kanadına ilaç olmuş genç hırvat oyuncu.
    ... serander
  7. 7.
    ileri çıkışları çok nadir olan tam bir sol bek. trabzonspor'la başarılı olmasını diliyoruz.
    ... onurkul
  8. 8.
    (bkz: hırbo)**
    -2 ... der meister
  9. 8.
    istanbul büyükşehir belediyespor ile oynanan maçta göstermiş olduğu performansla taraftardan tam not alan defans oyuncusu.
    1 ... bordoblue
  10. 9.
    trabzonspor'a gelmesi için nikica jelavic'i ikna edebilirse, çok daha başarılı bir futbolcu olacaktır. defansta hiçbir şey yapmasa bile jelavic'i gelmeye ikna ederse, vuhuu. ulan bursa şampiyon olmazsa süper ligle işim olmaz dedim; adamlar şampiyon oldular, üzerine bütün anadolu kulüpleri azdı. tehey!
    ... der meister