bugün

Kendisini sevmeyenlerin manchester city karşısında 55. dakikada 3-0 gerideyken aynı anda 9 kişi kalmış takımın teknik direktörü gibi hissetmesini dileyen yazar. En azından bana ne çektirdiğinizi anlarsınız böylece.
Kendisini sevenlerin 10 kişi kalmış fenerbahçe’ yi tek stoperle boey, zaha, icardi ve kerem atakta yakalamış gibi coşkulu ve heyecanlı hissetmesini dileyen yazar. Sizi nasıl sevdiğimi anlarsınız böylece. Onyekuru’ nun son dakika koşuları gibi güzel ve heyecanlı geçsin hayatınız.
bu gece fenerbahçe ve beşiktaş' ın uefa' da aldığı yenilgilere üzülmüş olan yazar. çünkü türk futboluna değer vermek bunu gerektirir. siz yine beni canavar gibi bilip seri eksilemeye devam edin. zaten 4 kadrolu seri eksicim var, alıştım.
Kesin uzulmussundur amk.
Kendisinin başlığı altına yazıp ayar veren çoğu kişiden daha iyi niyetli ve saygılı olduğunu bildiği için içi rahat olan yazar.
sözlüğün en büyük amcısı dediler geçen amca değil lan amcı amcı inanamadım olamaz dedim bi açıklık getirirse sevinirim.
sanki fikrini sormuşuz gibi fenerbahçe ve beşiktaş'a üzüldüğünü falan söylemiş, üzülmediğini ve dalga konusu yapacağını biliyoruz ebbır, şimdi sıcağı sıcağına konuşmuyorsun sadece o kadar.

eskiye dönük görsellerini bilmesek yiyeceğiz bu ayakları...
amcılıkla alakası olmayan yazar. hem gerçek hem sanalda kadınlara nezaketini ve saygısını kaybetmemenin karşılığını samimimyetsiz, meriç, amcı diye adlandırılarak aldı. hatta uzun süredir tanıdığımı sandığım bazı insanların beni sevgilileri için nasıl ilk fırsatta hayatından çıkardığına şahit oldum.
isteyen hakkında istediğini yazabilir ama benim de çoğu şeyi fark ettiğimi unutmasınlar. sakın masummuş gibi davranmayın. değilsiniz çünkü.
iyi niyetli bir yazara benziyor daha muhabbetimiz olmadi.

yolu acik olsun.
https://www.uludagsozluk.com/e/46738931/

Bak sevgili dostum, renkdaşım diyip galatasaray aşkına her fırsatta seni savunup, övüyorüm. yine susuyorum bir şey demiyorum ayıp ediyorsun.
Sanki o hiç tahrik, hakaret, küfür etmiyor da durup dururken ona tahrik, küfür ediliyor bakış açın sinirimi bozuyor, bardak doldu taşacak haberin olsun.

Gerçek galatasaraylı her iki tarafa da küfür etmemesi yönünde tavsiye ve telkinde bulunur.

Ortak sevdamız galatasaray yapma böyle yazık.
En sevdigi tatli sicak kunefe olan yazar. Zahahahah.
Seri katilli başlıkları özlenen yazar.
Kendisini sevmeyenlerin ve şuursuz galatasaray düşmanı fanatiklerin savunmasının tamamı sarı kart cezalısıyken real madrid deplasmanına çıkacak takımmış gibi hissetmesini dileyen yazar. Böylece bana 20 senedir neler çektirdiğinizi anlamış olursunuz. Yok iyi niyet falan size.
Ayrıca isterse uzay futbolu oynayıp ocak’ ta haaland’ ı getirsin, yine de kendisine enerji veren haklı fenerbahçe ve abartılı fanatik beşiktaşlı öfkesinden vazgeçmeyecek olan yazar. Yıllardır sanki takımlarınız sütten çıkmış ak kaşık gibi davranıp galatasaray’ a saldıra saldıra beni de kendinize benzettiniz. Tebrik ederim.
Karakter sahibi kişi, sevdiğim saydığım güzel insan iyiki varsın.
kendisini sevenlerin fenerbahçe ve beşiktaş geride tek savunmacıyla kalmışken tete, ziyech, zaha ve icardi aynı anda atağa çıkmış gibi heyecanlı ve coşkulu, sevmeyenlerin galatasaray karşısında 60. dakikada 3-0 gerideyken iki oyuncusu kırmızı kart gören fenerbahçe ya da beşiktaş gibi tedirgin ve endişeli hissetmesini dileyen yazar. aranızda paylaşın.
bu kadar uzun yazınca icardinin karısını yatağa attı sandım bir an.

seni hınzır demeye gelmiştim.
donuz listesinde bulunan ve inatla kendisini tahrik etmeye çalışan bazı yazarlara seslenmek isteyen yazar.
bakın, allem de etseniz kallem de etseniz size zaman ve sabır harcamayacağım. boşuna uğraşıp sadece yoruluyorsunuz. aklınızda bulunsun.
ayar almak istiyorsanız başka tabi. hadi öptüm.
işi gücü futbol olan, entelektüel bilgi birikimine sahip olmayan, safi kötülük olan deri israfı sözde yazar. chelsea 'nin ilk 11 oyuncusunu sorsan hepsini gözü kapalı bilir ama,
türkiye cumhuriyeti' nin kaçıncı yılda kurulduğunu sorsan öyle bakakalır bu yazar arkadaş.
kendisini sevenlerin livakovic ile ziyech' in arapasında karşı karşıya kalmış icardi, sevmeyenlerin de bruyne' ün arapasında haaland topla buluştuğu sırada karşısında kalmış kaleci gibi hissetmesini dileyen kalbi kırık yazar. sevdiklerime iyi günler dilerim.
ayrıca yakışıklı, uzun boylu, fırlama, ağzı laf yaparak ahkam kesen, müzisyen, sporcu, dövmeci, motorcu bir erkek olmadığı için uzun süredir kalbi kırık ve öfkeli olan yazar.
şamata yapıp durmadığı, ölçülü olduğum için dışlanıp sevilmeyen yazar.
12-13 yaşındaki çocuklar karşısında gevşek gevşek otururken toplu taşımada yaşlılara yer veren, market sırasında beklerken suratına bakıp önüne geçen adama ses çıkarmayacak derecede sabırlı yazar.
yıllardır fenerbahçe' ye tek kelime küfür etmediği halde sırf fenerbahçe' yi sevmeme ve eleştirme hakkını kullandığı için abartılı fanatik fenerli panpalarca sevilmeyip seri ve toplu halde eksilendiği için karması eksilerde olan yazar.
şu anda cidden zor bir zamandan geçse de kendisini insan yapan olguları asla terk etmeyen yazar.
siz yine de bana etiket yapıştırıp artı toplamak için ayar kasmaya devam edin. yine de sizi tanıdığımı unutmayın.
hadi öptüm.
Asıl ismetin yerine silik yemesi gereken yazar buydu, ismetin en azından millete zararı yoktu, bunda oda yok safi kötülük bu eleman, ona buna dalaşmaktan normal olan yazarları 'da ağresifleştiriyor.
hataları olduğunu kabul eden, hatalarını kabul etmeyip sinsi davrananların yanında bu şekilde iyi biri olmaya çalışan yazar. evet, ben sizden iyi bir adamım ve ne kadar kötülük yapmış, saldırmış olsanız da iyi biri olmaktan vazgeçmeyeceğim. saldıradurun !
bu adamdan ne istiyorsunuz bilmiyorum bana göre kendi halinde takılan zararsız biri.

büyük amcı falan diyenler var gözlerinde o amı göremedim ben.
Kendi halinde biri felan olmayan, durduk yere ortalığı karıştıran, tanımadığı yazarlara salça olan arkadaştır.