bugün

16 nisan 2010'da vizyona girecek olan john cusack, lizzy caplan, crispin glover, kate walsh, chevy chase gibi oyuncuların oynadığı steve pink filmi.
fragmanı yayınlanmıstır.

http://www.youtube.com/watch?v=Qhau19jNT2w
Saniyeler önce izlemeyi bitirdiğim film, bayağı güzeldi. Bazı yerleri yardı diyebilirim.izlemeyene tavsiye ederim.
10 üzerinden 7,823 veriyorum.
son olarak çaktırmadan felsefe yapmışlar filmde, ayrı hoşuma gitti.
eğlencelik güzel bir film.
(bkz: lougle)
(bkz: mötley lou)
Çok eğlendiğim film.
Back to the Future' ın pervasız versiyonu.
gayet eğlencelik ve hoş zaman geçirmek için ideal bir komedi filmi. konu klişe, 4 kafadar jakuzi zaman makinesi ile kazara 1986'ya gidiyorlar ve başlarına tabi ki bin bir türlü iş geliyor. yer yer sıkıcı olsa da çok sağlam espriler var. örneğin michael jackson esprisi mükemmel. velhasıl vakti olanlara tavsiye ederim.
çok büyük bir beklentiyle izlenmemesi gereken, basit ve eğlenceli bir film.
ilk başlarında biraz sıkılır gibi oldum ama sonra iyi toparladı.
Özellikle michael jackson,mötley crue ve google'a gönderme niteliğinde olan esprileriyle beni anıra anıra güldüren ayrıca kolu kopacak arkadasın stresini sürekli yaşadığınız eğlenceli bir zamanda yolculuk filmi.
eğlenceli bir film, izlenmelidir.
filmin tamamı oldukça komik lakin lou'nun adam'ın kız kardeşiyle seks yaparken tam boşalacağı sırada "shia labeouf" beni sebepsiz yere en çok yaran kısım olmuştur.
yüzümde bir gülümsemeyle bitirdiğim film, her şeye rağmen mutlu bir son herkesin dileği değil mi aslında?*
Matrak, kısmen düşündürücü ve eğlenceli bir film. Boş vaktiniz varsa izleyin derim.

Zaman yolculuğu için jakuzi fikri oldukça yaratıcı.
güncel Önemli Başlıklar