bugün

1942 yılında mehmet emin horoz tarafından gaziantep te kurulan taşımacılık şirketi. isminin horoz oluşu sahibinin soyadından gelmiştir. *
ŞiMDiKi yönetim kurulu başkanı taner horoz olan şirket.
parsellerde sevimli bir okul açan vakıftır.
Önümüzde ki ay lojistik eğitimi verecek olan şirketlerin arasinda yer almakta.
navlunlarinin yuksek olmasi sebebiyle cok fazla tercih edilmeyen, kendilerinin de bu durumu pek iplemedigi lojistik firmasidir.
beş para etmez kargo takip sistemi olan lojistik şirketi. *
Hayatımda gordugum en kotu taşımacılık firması.
Bir garip lojistik şirketi.

Kargonun nerede olduğunu öğrenmek imkansız. ister sipariş numarası, ister kargo takip numarası girin bilgi alamıyorsunuz.
Çamaşır makinesini taşımaya 20 tl alan taşıma şirketi.
aldığınız fırını alt komşunun kapısının önüne atıp kaçan(!) lojistik firması.
aradığınızda da sorumluluk alabilecek personeli maalesef yoktur bu firmanın.
telefonlarını acmayan aptal firma.
adı gibi dandik, ilgisiz personelleri ile insanı yıldıran taşımacılık firması. Ulan sabah telefonuma mesaj geldi koştum eve geldim dağıtıma çıktı diye saat 18:50 olmuş kargo falan yok ortalıkta. Bu saatten sonrada gelmez ama gel görki sistemde bile hala dağıtımda gözüküyor. Öğlene doğru dağıtım şubesini arıyorum ulan karı konuşmama izin vermedi. yok şöyle yok böyle diyip telefonu kapattı. Nasıl iş bilinciniz var sizin be kardeşim ?
önce teslimat sonra zararı telafi etmek esastır.
10 dakikadır müşteri hizmetlerine bağlanmak için beklediğim dandik kargo firmasıdır. bundan sonra bu firmayla çalışan internet sitelerinden alışveriş yapmayacağım net soyluyorum.

bu liste kendini guncelleyecektir:

1- koçtaş
hepsiburada sitesinden kitaplık aldım bu firmayla gönderiyorlarmış. sözlük başlıklarını ve şikayetvar sitesindeki yazıları okuyunca korkmadım değil. bakalım benim başıma neler gelecek.

edit: biraz geç geldi kargo ama sağlam geldi. önce gelip beni bulamamışlar ve beni 7 kere arayıp üstüne mesaj atmışlar bu sırada dersteydim görmedim. evi bulup teslim etmişler. samimi söylüyorum ürünü teslim etmek için ellerinden geleni yapıyorlar.
Vatan'dan TV aldim. TV'yi bu firmaya emanet etmisler. Internette okudugum yorumlar iyi degildi cunku hep basina birseyler gelenler yazmis. Ben icinizi rahatlatayim, virus ve resmi tatilleri ragmen pazartesi verdigim kargo pazar gunu sorunsuz bir sekilde geldi. Asansorsuz apartmanda 3 kat cikardilar. Kurdum TV'yi. Yani olumsuz yorumlari okuyup dert edinmeyin.
nisan ayında sipariş ettiğim parke hala depolarında yatmakta.
aradığım müşteri hizmetleri yetkilisi kadın benimle tiktokçu kızlar gibi oflayıp poflayarak konuştu. rezalet ötesi firma.
elin adamım kıta aşırı ülkeye 1 haftada ücretsiz kargo ulaştırırken bunlar 300 km mesafeye 10 günde nasıl ulaşamıyorlar anlamıyorum.

bir f*rma.
Berbat ötesi bir lojistik firması.

internetten aldığım dolabı, kavga dövüş, 1,5 ayda teslim eden, profesyonellikten uzak, sinir bozucu şirket.
Tek rakibi kaplumbağa!
lojistik sektörünün yerli ve milli ilk kuruluşlarındandır. Hizmet verdiği başlıca sektörler.

Beyaz Eşya
Mutfak Eşyaları
Ev - Ofis Otomasyon Araç ve Gereçleri
Bilişim
Telekomünikasyon
Isıtma / Soğutma Sistemleri
Tekstil - Konfeksiyon - Ayakkabı
Otomotiv
Modüler Mobilya
Perakendeciler- Yapı Marketler
Zücaciye
FMCG
E-ticaret
Ambalaj ve Plastik
Küçük Ev Aletleri
tercih imkanım olmadan beyaz eşyayı teslim için gelen firma.

yukarıya çıkarttıktan sonra, son katta makineyi düşürdüler. makine zarar gördü. çıkartan eleman diyor ki, "abi bizim düşürdüğümüzü söyleme. açtığımda kırık dersin. faturayı bize keserler" diyor. çıkartan kişinin ayağında tuvalet terliği vardı. yaptıkları işe bu kadar saygıları olan bir firma. olan milli servete oluyor. hem işini doğru yapmıyor hem de insanları suça ortak yapıyor
kaç bin liralık makineyi çöp ettiler. getiren kişileri eve bile sokmamak lazım. arkanızı döndüğünüz anda ne olacağını bilemezsiniz...