Advertisement

 1. 1.
  ingilizcesi hispanictir.
  amerika'da latin amerikalilara verilen ad.. ispanyolca konusanlarina..

  ayrica
  (bkz: latino)
  4 ... confusedy
 2. 2.
  abdde social security number formu doldururken orda yeralan birçok ibareden biri ama siz tabi orda gururla white but not hispanic şıkkını işaretliyorsunuz..
  1 -2 ... city walk
 3. 3.
  dangerous minds filminde öğrencilerden birinin üstünde bulunan t-shirt yazısında da bulunur.
  "Don't panic, I'm just hispanic"*
  1 ... tudor lodge
 4. 4.
  türkçeye bazen "ispanyol" olarak yanlış çevrilen sözcüktür.
  ... stalker
 5. 5.
  etrafınıza bakarsanız mutlaka bir tane görürsünüz. hispanikler her yerdedir.

  mesela neandertal hocanız hispaniktir.

  Atalarım zamanında köle olarak Avrupa'ya satılmış daha sonraları satıla satıla buralara kadar gelmişler. Şimdi aranızda buna inanmayan aklı evveller çıkabilir. Efenim bu tarihi gerçeği kanıtlayan bir çok bulgu mevcuttur; benim konuşmamı alın sesi kapatın yerine ispanyolca konuşmayı ekleyin jest ve mimiklere bakarsanız tamamen hispanik olduğumu görürsünüz. ikincisi ne zaman kafam iyi olsa meksika hükümetine küfrediyormuşum (bunu ben farketmemiştim), kardeşimle bugüne kadar hiç bir zevk ve hobimiz uyuşmadı ortak sevdiğimiz bir parça bile olmadı fakat kardeşime manu chao dinlettiğimde fan'ı oldu (şimdi buradan ne anlıyoruz? Şunu; Kan çekiyor işte). üçüncüsü babam yurt dışına nereye gittiyse hep fotoğrafları falan var ama 86-87 yılları arasında sözde okuma bahanesiyle bulunduğu Meksika'da çekilmiş fotoları yok (ne yapıyor orda yerli akrabalarını görüyor sanırım). dördüncüsü 26 yıldır ne zaman saçmaladıysam annemin fiks cevabı "git başımdan" veya sessizlik olmuştur taa ki ben anneme "anne, bizim atalarımız Amerika kıtasından Avrupaya köle ticaretinin olduğu dönemlerde köle olarak satılmış daha sonra buralara kadar gelmiş olamaz mı?" diyene kadar işte o zaman 26 yıllık monotonluğu bozdu ve "delirme" dedi. beşincisi içtiğim en sert sigara Meksikan sigarasıydı.

  (bkz: amor de rey)
  1 ... neandertal
 6. 6.
  yasal olanlari icin:
  (bkz: mexican - american)
  1 ... dalton ana
 7. 7.
  almanya, daki turklerin amerika, daki ispanyol versiyonlaridir.
  2 ... dalton ana
 8. 8.
  kizlari cok seksi oluyormus bir arkadasim oyle dedu.
  ... scurtel
 9. 9.
  Amerika'lıların bir tür insan sınıf ayrıcalığı. Siyah ve beyazlar ardından bir de bunlar var. %14 oranında Amerika'da varlar. Hani derler ya Türkler insanları ayırıyor diye, bunu diyene bu sınıf ayrıcalıklarını sormak gerekir. Her neyse ki gerçeğin farkında olanların çoğunluğu fazla.
  3 ... rserit
 10. 10.
  bir çok veriye dayanarak, haklarında şu öngörü yapılmış topluluk; ''2016 yılında, amerika başkanı'nı tek başlarına seçecek çoğunluğa ulaşacaklardır.''
  1 ... modern mesiah