bugün

insan türünün eş seçiminde rastgelelikten ziyade kendinden daha üstün gördüğü eşi seçme eğilimidir. bu eğilim doğal seçilimin bir parçası olarak kabul edilebilir. mevcut konun başlık olarak açılmamış olması nekka ilginç.
Kadınların ikizüzlülüğün bilmsel kanıtıdır.
Bir çeşit gami.
Adamlar nasıl hınçlanmışlarsa dişi hayvanlara bile küfretmişler ahaha.
Bu kadar mı acınasısınız.
Tamam gelin ben vericem bu ne yokluktur rabbim.
kadınların ne kadar asalak, parazit, başkasının hayatından otlanan ezik, vasıfsız, beceriksiz ve düşük seviye canlılar olduğunu anlatan teori.
diğer bir deyişle, çoğu kadının layık olduğunun değil, layık olmadığının peşine düştüğünü söyleyen acı bir teori. bizim gibi sürtük aramayan insanlara ise o az miktardaki kadını aramak düşüyor.
kadınlardan tiksinmek için başlı başına yeterli bir sebep.
nedir, ne değildir buradan öğrenebilirsiniz.

https://therationalmale.c...rgamy-the-misconceptions/
kısaca, kadınların ilkel dönemlerden beri süregelen ideal erkek arama içgüdüsü/eğilimi. bu eğilim en çok manevi yönden güçlülük arama ile ilgilidir ve asla muhtaçlığı ve zayıflığı affetmez. yani, flört aşamasındaki tek eşçi, romantik, kadının hal ve hatrını soran, ona yardımcı olmaya çalışan "iyi" beta erkekleri (meriçleri) malesef derinden yaralayan hayatın acı gerçeğidir. (a re malaka!)

panzehiri ise karşıdaki bayanın açtığı maddi ve manevi dertlere karşı umursamazlık, kalenderlik içeren bir kalkan açmak ve bu sayede rahat, ideal ve güçlü bir birey olduğunuzu hissettirmektir.

selam ve duva ile kardeşler.
Kadınların ömürleri boyunca kullanacağı, sağacağı tüm ihtiyaçlarını karşılatacağı köleyi seçerken birkaç kez daha düşünüp en iyi köleyi seçme eğilimi.
Beni Taşıyabilecek misin bakalım
günümüz şartları için geçerli bir durum. şöyle ki önceden bir doktor kadın hastahanedeki hizmetli bir adama aşık olmuş evlenmiş. zengin kız fakir oğlan felan. ama günümüzde kadınlar duygularıyla değil mantıklarıyla seviyorlar. bende bu tezi savunuyorum kız statü olarak ya eş ya da daha üst biriyle birşeyler yaşamak istiyor. bir nevi kast sistemi.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.