bugün

yaptıkları şarkılar,onlara çektikleri klipler,yaptıkları filmler ve internette dolaşan videolarıyla tam bir komedi unsurudurlar.
acilen giyinmeyi öğrenmelidirler. küçük gördüğümden değil fakat milyon doları olan da, kötü giyinmeyi istemeyip giyineni de aynı.
(bkz: bollywood)
dunyada en nefret ettigim kotu kokan insanlar grubu. yalan soyleme yetenekleri cok yuksektir.
ulkelerinde bircok sehrini gezdigim ,dolastigim ve hemen hemen yuzde 90 i gariban olan , evet yedikleri baharatlarindan dolayi kotu kokan, yoksulluktan dolayi alim gucleri olmayan bir sabunun veya bos bir yumusatici kutusunun onlar icin degerli oldugunu gosteren, bisiklet ile hatta bu yolcu bisikleti ve vitessiz 2 dolar icin sabahtan aksama kadar rampa yokus demeden pedal ceviren , ara sokaklarinda kanalizasyon alt yapisi bile olmayan her evin gideri kapisinin onunde olup ve bu sartlarda igrenc lagim fareleri ile birlikte hayat suren sefalet toplumudur. hindistanda beni gezdiren bisikletci abiye terliklerimi verdigimde yere kapanip ayaklarima sarildi ve bu adam 38 yasina gelmis hic ayakkabi veya terligi olmamis ti. daha ne denilebilirki ? fakat Bombay da yasiyan zenginmi zengin tipleride yok degil ben denizde gemilerde calistigim yillarda denize kiyisi olan her yerine gittigim icin ucra koselerini bile gorme sansim oldu, ve bunun gibi daha bircok anlatilacak seyleri var .
çinlilerle güçlerini birleştikleri zaman dünyanın amına koyacak olan iki milletten birisidir.
hayattaki amaçları sadece üremek olan millet.
gitarın atası da hintlilerden çıkmıştır.

(bkz: sitar)
ırka göre sapıklık-yokluk oranları sıralamasında az farkla türklerin önünde birinci sırada bulunan millet.
Ne Var.
ben.
dünyada hangi ülkeye giderseniz gidin karşınıza çıkacak insandır. sadece hindistan'da 1,3 milyar adet bulunur. bir dahaki yaşamınızda hintli olarak dünyaya gelme şansınız %25dir.
sadece Aamir Khandan ibarettirler adamın dibi ya...
nedense gözüme itici gelen insanlardır, sanki dünyanın en fakiri gibi geziniyorlar sürekli...
öldürülmesi gerekir çoğunun.
Yanlış bilinendir. Doğrusu "hintler" dir.
pisdir efendim. ülke çok kötü kokuyor. her yerde hayvanlar cirt atıyor. bir de bunlara hayran türk kızları var bunların flash tv kalitesinde ki filmlerini izleyip geçiniyorlar.
Araplardan bile daha beter, berbat bir toplumdur. Bakın araplardan bile daha kötü diyorum, o derece.

Edit: bu söylediklerim bangladeşliler için de geçerlidir. Zaten modernist bir insandım, şimdi bu Hintperest ve Arapperest kişilik bozukluğundan daha da uzaklaşmak için daha çok şevkle çalışacağım.

Uzak asyanın anasını sikem bacısını sikem.

Not: japonlar ve güney koreliler adamdır.
yaşantı olarak son derece vahşi yaşamlı topluluktur. medeniyeti halen öğrenememişlerdir. yılana fareye öküze taparlar. batılı eğitim almış olanında bile bir vahşilik, bir çağdışılık muhakkak vardır. hiç sevmem.
Birçok inancın ve dilin kaynağıdırlar.
calculus'ün anasını ağlatanlardır.
cilt renkleri esmerlikten öte bir renktir.

göz altı morlukları ile ortadoğu'daki kardeşlerine göz kırpar.

ucu etli kemer burun yapısına sahiptir.

avrupalılar ile alakası yoktur,

nitekim hint-avrupa teorisi çökmüştür,

azıcık güncelleyin kendinizi.
Aq çingenleri gereksiz pis millet.forza pakistan.
Ms 300'de irili ufaklı avrupa yönüne seyahate başlayıp bugünün çingen kesimini oluşturan halk.
görsel
görsel