bugün

istiklal mahkemeleri kurulsa asılacak ilk insanlar arasında.
Şu topraklarda o kadar boş beleş insanlar yaşıyor ki hilal denen kadın bunun en büyük örneği..
Akepe iktidardan düşerse hapse girecek ilk kişiler arasında.
Malum iktidarın gücünü arkasına alarak saçma sapan provokatif tweetler atan aktrolliçe. Günü gelince hesap verecekler arasındadır.
Seçim gecesini yurtdışında geçirecektir muhtemelen.
ağzına sağlık özgür demirtaş gerekeni söylemiş zaten. hayatta tiksindiğim iki insan var biri bu kadın diğeri de turgay güler isimli şahıs.
Şu kadının adını duyunca tüm tüylerim diken diken oluyor. Nefretlik biri, Allah belasını versin gerçekten.
Acıyorum sadece buna.
TRT yönetim kurulu adı altında her ay binlerce TL veriliyor bu kaıdna şahsen hakkım varsa haram zehir zıkkım olsun.
Gerçek bir gazeteci.
--spoiler--

gerçek bir gazeteci.

--spoiler--

iyi güldürdü eyvallah.
görsel

Düne kadar "sarı, kırmızı, yeşil" diyen kevaşe, şimdi çıkmış "Allahu ekber" derdine düşmüş. Çocuklara değil yine siyasete yamanan iğrenç tarzıyla hâlâ ortalıkta konuşabiliyor ve ne yazık ki rağbet görüyor. Bu mahluk benim din kardeşim değil. inandığım gibi "dosdoğru" olamayacaksam; Allah benim de belamı versin!
Her devrin kadınıdır. AKP'nin çözüm sürecinde türk bayrağının ismini değiştirelim önerisini unutmayacağız.
Ne mi diyelim? “Şu binaları adam gibi yapın, siz üç kuruş para zıkkımlanacaksınız diye bebekler moloz yığınlarından çıkarılıp, anne-babasız bir hayata atılmak zorunda bırakılmasın” diyelim..
Bir adet noooorrrrdinaryus çocuğu, ordinaryus karının tekidir.
obsessif yandaş sendromu . şimdiden 33 bin kişi
vefat etti . ve sayı giderek artıyor . bunların
yazdığı şeylere bak ...vefat sayısı yabancı
kaynaklar ....
hakkında enteresan söylentilerin dolaştığı havuz medyası çalışanıdır. kendisi de evli iken başka bir evli adam ile birliktelik yaşamış bayağı bir süre. sonra evli adam karısından, kendisi de kocasından boşanıp evlenmişler falan. biz bir insanı zerre sevmiyorsak illa ki haklı sebeplerimiz vardır diyoruz yıllardır anlatamadık kimseye..

neyse reisini arar yayın yasağı getirtir habere mutlaka. olayın detayları ekşi sözlükte yazılmış sayfalarca merak eden oradan okuyabilir. bunlar neden komple böyleler ya. a dan z ye hepsi millete ahlak dersi vermeye kalkar ama biraz eşeleyince hep böyle aşçı bahçıvan şoför uşak olayları çıkıyor altlarından. buradaki ahlak timsali süper müslüman geçinenlere bakın kimisi eşek kovalar kimisi dul kadın..
Allah istikametten ayırmasın. Amin ecmain kardeşlerim. hayırlı cumalar inşaallah.
görsel
görsel
asaparagas sanıyordum gerçekmiş haber. vay arkadaş.
Batı milyar dolarlar harcasa islam dinine bu bizdeki sözde muhafazakarlar kadar zarar veremezdi.
--spoiler--
size giren çıkan ne ?

fikirlerinizi başkalarının fikirleri ile tartışın. siz kendinizi aydın mı sanıyorsunuz ya da başka bir insanın özel hayatını eleştirince kendi dürüstlüğünüz mü ortaya çıkıyor ?

isteyen istediğinden boşanır, istediğiyle evlenir, istediğiyle ayrılır.

hadi yallah şimdi.
--spoiler--

çok haklısın. bize giren çıkan yok bize ne?

ama söz konusu kaşmer kişi yani Hilal Kaplan denilen soysuz, düne kadar "istanbul sözleşmesi yüzünden toplum bozuldu, boşanmalar arttı" diye ahlak dersleri veriyordu.

meğer kendisi evliyken kocasını boynuzlamış ne haltlar yemiş.

yoksa dediğin gibi bize ne Hilal Kaplan'ın. isterse gitsin 40 zenciye grup yapsın.
ama başkalarına ahlak dersi veriyorsa işte böyle bir cuma gününde ümmetin ağzına meze olur...
Kendi bileceği iş ama gidip de ahlak bekçiliği yapmasın.
başımıza ne geldiyse kardeşim dediklerimizden geldi be hilal...
bunların yönettiği binlerce troll din, namus falan diyerek binlerce insana ana avrat küfür ederken düşüneceklerdi...
Türk ordusuna zamanında alenen katliamcı damgası vuran açılım zamanında utanmadan terör örgütü sempatizanlığı yapan ve medya yolu ile algı kasarak karşıt görüşleri zapturapt altına alan bayan o pelikancı dostların ile bu yaptıklarını elbet ödeyeceksiniz.Az kaldı.