bugün

Tam olarak ben bu. Bazen kız arkadaşlarımdan biri hesabı öder ya da market alışverişi sırasında parayı benden önce verir. Bu gibi durumlar aslında işime geliyor çünkü pek parası olan bir insan da değilim. Yalandan sinirlenmiş ve alınmış numarası yapıyorum ama içten içe de rahatlamıyor değilim.
'yan cebime koy' demenin başka bir versiyonudur.
içimde hafifçe dışa vurmadigim bir mutluluk olur tabi , ama kesin ona bişey ismarlarim
_ çay icermisin kankis yada kahve aaa valla olmaz bak kızıyorum.
-ic sesim: neyse 10 TL kurtardık ohoahaoho : )) .
Ya oğlum ya!
Bu tepki evrenseldir.
lan oğlum manyak mısın, olur mu öyle şey dedirten olaylar örgüsü.
arkadaşım ödesin sorun yok zaten de, erkeklerin odemesine ayar oluyorum, kendimi beleşci gibi hissetmeme neden oluyor, öylesine bir erkeğin benim yediğim içtiğim şeyleri ödemesi hiç mantıklı ve akla yatkın değil zaten, ödemeyin nolur.
Beleşçiliğe devam edebilmek içindir.
Var böyle bir şey bir zaferdir...
Ne karakterler var ya.
Neden herkes kendi yedip içtiğini ödemez anlamam.

Tanım: yüzde doksanı çakma sinirdir.
Ne kadar öfkelendiyse o kadar sevinmiştir aslında. Bakmayın atar gider yaptığına, hatta içinden hep ben mi ödeyeceğim biraz da sen öde diye geçiriyordur. Ha evet, yaparım öyle.

Bizim buralarda alman usulü falan olmaz, herkesin kendi hesabını ödemesi ayıptır. Bu nedenle hesabı mutlaka biri öder. ister kahve içmiş olun ister yemek yiyin. E napalım kasada güreşecek hale geliyoruz artık.

"ama kanka olmadı böyle ya üfff. Bak ayıp ettin ama. Neyse hadi kahveler benden bari. Üfffff. Ya olmadı kızaağğm. Ay hiç rahat değilim beyle. Ooufff slk."
içinizde olan aslına şudur

görsel

evet.
Numaradır o. içten bir sevincin çaktırılmaması için “olmaz ki öyle ama”, “ayıp ettin” tarzı cümlelerle maske takma eylemidir.
hesap öderken hep kavga çıkıyor sen öde ben öde. bir gün topladım kredi kartlarını garsona seç birini dedim. tabi etraftaki masalar garson yüzüme mal mal bakıyor. çek birini dedim çekti ödedik.

valla geçenlerde arkadaşın babası öğle yemeğine götür misafirlerini dedi arkadaşa gitmezsenizde siz bilirsiniz. ayıp olur arkadaşınıza. ha ben onu döverim. siz isterseniz gidin serbestsiniz dedi. arkadaşın dayak yemesine gönlümüz razı olmadı. dövmek espiri amaçlıydı heralde. bilmiyorum valla tırsıp gittik.
(bkz: sikerim seni ya çok tatlısın)
+harbi adamsın lan valla bak
-tabi kanka nolcak bi hesap alt tarafı
+Yine kafaladık aq çok saf lan bu hahah
#hahahah
&Aynen hahaha
@ne piç adamız ya biz hahah
+Harbiden lan hahah
- hesap tamam beyler nereye gidiyoruz?
+seni siktiğim yere hahah
-hahaha
#hahahah
&Hahaha
@hahaha
cogu zaman pecetemi cikarip yalandan aglarim.

bilseydim iki uc tane fazla icerdim aq.
çakallık tekniklerine örnektir.
Heh, Çok beklersiniz?!..

ben Yarrak öderim, sen de yarrak yalandan yere sinirlenirsin!?.. heheh?!.. muhhah!..
Hesabı ödeyen arkadaşının elini alıp bötüne sokma eğilimi.
mutluluktan götünde kelebekler uçarken ağzından ya yu gibi bir takım sesler çıkaran insanın sözde sinirlenmesidir.
eyw bro. sonraki sefer bendensin denilerek konu kapatılır ve sonraki sefer de ısmarlama görevi yerine getirilir.
benim kavga etmişliğim bile var. o derece sinirlenmiştim.
ismi lazım değil Bi sözlük arkadaşım yaptı bunu fazla sinirlenmedim.
Ne güzel Almanlar böyle bir durum yaşanmasın diye usül geliştirmiş. Aslında gavurların sadece bu konuda değil hemen hemen her konuda ilkeleri standartları var.