bugün

entry'ler (38)

istanbul

Aksam olunca isil isil halini izlemeyi sevdigim guzel sehir, taki gun ışığında o kadar muhtesem görünmüyor...

yağmurlu havada bilerek ıslanmak

En sevdigim sey, sanki ıslandıkça ruhumda birikmiş kotu enerjiyi atiyor gibi hissetmeme sebeb olan eylem..

her şey çok güzel olacak

Allah'ın varlığını hatırla ve hiç birseyden korkma ve inanmakta n umud etmekten vazgeçme bugününe sukret yarinina sarıl ve cabala , hersey çok güzel olacak... : )

hülya avşar

Sevmediğim itici şahsiyet.

sevgilinin defalarca yalan söylemesi

Güvenin yerle bir olduğu an itibariyle bırakılması gereken insan kisisidir.

sevgilinin defalarca yalan söylemesi

Güvenin yerle bir olduğu an itibariyle bırakılması gereken insan kisisidir.

istanbul

Bir lodos lazım şimdi bana bir kürek bir kayık...

hesabı arkadaş ödediğinde yalandan sinirlenmek

içimde hafifçe dışa vurmadigim bir mutluluk olur tabi , ama kesin ona bişey ismarlarim
_ çay icermisin kankis yada kahve aaa valla olmaz bak kızıyorum.
-ic sesim: neyse 10 TL kurtardık ohoahaoho : )) .

yerde 200 lira bulsaniz ne yaparsınız

20 TL sini bir çocuğa veririm geri kalanını harcarim, sonuçta ayağıma karar geldiyse bu benim nasibim derim napim üstüne basıp geçim baskasinimi alsın , sahiplenmek adettendir : )) .

sonradan pişman olunan şeyler

Ofkeliyken konuşmak susmayi becerememek, bana çok şey kaybettirdi. Pişmanım.

eser yenenler show

Eseri sevmiyorum bişey var o çocukta fesat kıskanç gibi geliyor bana, ayrıca yol arkadaşım 2 mutlaka gidin çok güldüm tavsiye ederim.

saatin tik tak sesi

Uyutmaz o yüzden evde saat yoktur takıntılı yım napim.

ağlayan erkek

Bir erkegi ağlatmıştim sonrasında hayatim pok gibi gecti , işte bunu yapmayacaktim... Ah aldık.

sigara yaktıran sorular

Ne yapmaya çalıştığını anlamadim , 4 gün boyunca mesajlarıma cevap vermedi bugün nerdesin diye soruyor.
_ cehennemin dibinde gelcen mi ... Pok...

atılan mesajı saniyesinde geri cevaplayan kız

Büyük ihtimalle issizdir.

ay inanmıyorum dürüm mü yiyosun ıyy diyen kız

Ağzının tadını bilmeyen kızdır

ay inanmıyorum dürüm mü yiyosun ıyy diyen kız

Ağzının tadını bilmeyen kızdır

ben çayı şekersiz içiyorum diyen tipler

Kaşığı alabilirsiniz şekersiz içiyorum
- Dur kanka kullanmadığın şekerleri cebime koyayım 5 TL çay parası verdim şekerleri ile birlikte .. iyyk oykk.

tüm sosyal medya hesaplarını kapatmak

Doğru karar hesaplarım var ama uygulamalari tlfonumda mevcut değil, amacin dışında kullanıldığını düşünüyorum, çok gereksiz , herkesin bmm nerede kiminle olduğumu neler yaptigimi bilmesi gerekmiyor, bende herkesin neler yaptığı ile ilgili bisiler bilmek istemiyorum ayrica , esimin yada çocuklarımı fotolarini koyarak deşifre ediyormus düşüncesi oluşturuyor bende sana ne esimden yada kizimdan, hiç tanımadığım bir insan kişisinin bunları bilmeye hakki yok ,fotolara bakip güzel karısı varmis yada kızı varmış vs vs şeylere meal vermeye heleki hiç gerek yok, gereksiz cok, karakteri oturmamış evli kadın ve erkeklerin , kullanim alani gibi geliyor artik kim kiminle belli değil , of çok daraldim.

kadınların ben kendim için süsleniyorum yalanı

Hiç bir zaman biri beni beğensin diye suslenmedim, kendimi nasıl iyi hissediyorsam onu yaptım .