bugün

(bkz: erkek fatma)
taş gibidir, sözlüğün en güzel kızıdır.
besinci nesil yazar. hosgelmis.
hayranı olduğum yazar, hoş gelmiş.
Ayrancıl yazar, hoş muş da.
inşallah toptur.
görsel
evlenme teklifini geri çevirdiğim eski sarışın. tekrar düşündüm de bursa'dan geçicem iskender ısmarlıyon mu on bir de önce?
dert dinleyebilen ama benim ısrarla anlatmadığım yazardır.
tüm müslümanların kandilini kutlayan yazardir.

(bkz: kandiliniz mübarek olsun)

toplu mesaj atamıcam şimdi kusura bakmayın. *
ince düşünceli yazardır.
beni azıcık korkuttu kendileri*. ama olsun yine çok sevdik kendisini. he bir de çık şu depresyondan! *
depresyona bire bir ilacım var, karşılıklı içeriz. *
sebepsiz yere yalandan depresyona girmiş yazar. hadi hadi iyisin yine.
depresyonun yalanı gerçeği olmaz, değresyona girilir çıkmak için çaba harcanır. isteyen girer isteyen çıkar.

depresif yazar.
kendisine gülienden bir şarkıyı manidar bi şekilde armağan ettiğim yazar.
nick altı her gün uplanmazsa başına bir hal gelir diye korkulan yazardır. hay ben sizin sevgi kelebeği halinize sayıp dökeyim emi, yazmayayım diyorum içimdeki kaltak susmuyor.* siz ne mucu mucu japon animesi karakterlermişsiniz arkadaş, belli ki özelden her türlü iletişimiz var canciş ciciş yazıp durun kendi kendinize işte sözlük biz çok sevişiyoruz, canız, ciciyiz kasmanın ne alemi var.

not: siz yazamadan yazayım. beni ilgilendirmiyor tamam, bok atıyom tamam siz çok başkasınız çok tatlısınız tamam.
nick altının neden sağı solu gerdiğini anlayamadığım değerli yazar gardaşımdır.
Daha sözlüğe geleli on gün olmuş, topu topu 147 entry girmiş onuncu nesillerin kıskandığı yazar. Ne zaman sözlüğe alıştınız, ne zaman entrylerle büyük büyük katkılarınız oldu, ne zaman sözlüğü çözdünüz de nickaltlarına salça olmaya başladınız ilginç. Belli ki bin kez siline gele gide gele yalama olmuş insanlar ya da özgüvenleri tavan yapmış.
Bi cinnet her şeyi Çözer halbuki.
nick altına yazılanlar gülmekten öldüren yazar. yav sizin hayatınız sözlük olmuş ciddiyim, kıskanmakmış, gidip gelmekmiş. komik misiniz nesiniz. bırak yazarı herhangi bir okuyucuya çevirip sorsan aynı şeyi söyler be. birbirinizi pışpışlamaktan keyif duyuyorsanız yapın sizi tutan yok, sizi seyredenin eleştirisine de açık olun ama. eleştirmek istediğim bir konu için çok yazmam gerekmiyor, burayı çözmem de. sanki çok bilinmeyenli denklem lan, çözsem ne çözmesem ne. ayrıca yazarın nickinin önemi yok konuya odaklanıyorum ben siz de öyle yapın bence cancişler.
--spoiler--
bir polis kadının pışpışlayıcısı
--spoiler--
(#19613063)

Kendisi hakkında böyle entryler girilmiş biri tarafından pışpışlanmakla suçlanan yazar. Demek herkes birilerini pışpışlıyormuş, o zaman Git kendi çöplüğünde pışpışlan, bak varmış pışpışlaştığınız zaten, sen de tecrübeliymişsin bayağı.
iyice depresyonun dibine girmiş yazardır.

bi susun la! ağız tadıyla bi depresyon yaşatmadınız.

(bkz: gidiyorum ben)
dogum günüymüş. kutlu olsun. .d
Sabah pışpışlamamı yapmadan duramadığım sevgi böceğimiz. Eksik kalma, yapış sen de bir taraftan.