1. .
  senai demirci nin yılın 365 günü için yazılmış, tavsiye edilir başucu eseri.bunu bu kadar önemli kılan sebep ,duanın inananların silahı omasıdır...
  3 ... white pages
 2. .
  (#975721)
  -1 ... istanbul
 3. .
  semine ve senai demirci çiftinin yazdıkları ve derledikleri bir dua kitabınır. içinde 365 dua mevcuttur. okudukça O'na yaklaşmayı, O'na nasıl daha guzel hitap edilir, O'ndan nasıl isteniri öğreten bir eserdir..

  --spoiler--
  sen affın sahibisin , bizleri affet. sen ki ellerini açana "lebbeyk" diyensin. dua dostlarıyla birlikte kapında duruyor açılana kadar dua ediyoruz. açılmazsa da kovma bizleri ya rab.

  her sabah aynaya baktığımızda dua edilecek ve dua eden o kadar çok şey görürüz ki.. gözlerimiz, ışığı görme duamızın kabuludür. yüzümüz güzel görünme duamızın kabulüdür. burnumuz güzel kokularla birlikte olma duamızın kabulüdür. dudağımız, damağımız, dilimiz kelam söyleme duamızın kabülüdür. kulağımız güzel sözler işitme , ahengi dinleme duamızın kabulüdür. ellerimiz, birşeylere sahip olma, birşeyleri elimizin altında tutma, güzel şeylere dokunma duamızın kabulüdür. sahi, bunca önemli ve büyük duayı ne zaman seslendirmiştik de dualarımız kabul edildi? yokluğumuzda varedilme arzumuzu , insan olma duamızı ifade edecek neyimiz vardı? acizdik, hiçbirşeye gücümüz yetmiyoru. fakirdik , hiçbirşeyin sahibi değildik o zamanlar... ama şimdi herşeye sahip olmak isteyen bir insan olarak varız. yokluğumuz bir nazlı niyaz ve bir tatlı dua olmuş ve varedilişimizle kabul edilmiş! öyleyse, neden tüm varlığımız duaya adanmasın?
  senai demirci

  --spoiler--

  rabbim bizi her daim sana yönelenlerden eyle..
  1 ... mmrna