bugün

gökhan yıkılkan, inan ulaş torun ikilisi komedi olayını çözdüler. insanlar neye ilgi duyar, neye güler iyi etüt etmişler. filmlerinde tek amaçları güldürmek. bunu da başarıyorlar. herkes bir şeyler anlatmaya çalışıyor zaten. bırakın da bu adamlar sadece komedi yapsın.
22 şubat'a çok az kaldı. sabırsızlıkla bekliyoruz şimdi.
bağcılar kızları taş
nişantaşı kızları leş

biz bunu bilir bunu söyleriz.
serinin en iyi ve üçüncü filmi olacak. normalde seri filmler ilk filmden sonra düşüşe geçer, ama hep yek serisinde durum tam tersi. gençler her filmde üstüne katarak ilerliyor ve güldürmeyi de başarıyor.
22 değil 15 şubat'ta vizyona girecek. yanlış anlaşılma olmasın.
bu seriden bir iki film daha çıkar. daha sonrasında ise aynı ikiliden başka projeler de bekliyoruz.
Bu filme gideceğime evde bileklerimi keseri ölmeyi beklerim daha iyi.

yine fake hesaplarla filmin güzel olduğunu iddaa etmeler, övmeler rezillik.
enteller doluşmuş filmi eleştiriyor. önce emeğe saygı göstermek lazım. herkes sizin beğeninize uymak zorunda değil. biz seviyoruz, gidiyoruz, izliyoruz. devamını da bekliyoruz.
15 şubat'ta vizyona girmesi iyi olmuş. sevgiliyle yapacak planları olmayanlar ertesi gün gidip izleyip epey eğlenebilirler.
çıtır çerezlik, eğlencelik, mısırını alıp sinemada keyifle izleyebileceğin türden bir film. ilk ikisi öyleydi. üçüncüsünden de daha azını beklemiyorum.
2 gün sonra vizyonda. kaçırmamak lazım.
yarın itibariyle gösterime girecek olan film. sadece ve sadece bir gün kaldı. merakla bekliyoruz efendim.
kamkalarıyla güzel vakit geçirmek isteyenlerin şu sıralar tercih edebileceği en iyi film. sevgilimiz yok biz de bari kankalarımızla eğlenelim, gülelim.
bu soğuk havada yapılacak en iyi aktivite sinemaya gitmek. şu an vizyondaki en iyi film de bu. sıcak ortamda eğlenceli vakit geçireceksiniz işte. daha ne istiyorsunuz???
yarın vizyona giriyor. bilet bugünden almak lazım.
yarın vizyona girecek. hava soğuk. akşam iş çıkışı dışarıda takılmak olmaz. o halde gidelim sinemaya, izleyelim filmimizi.ohh mis gibi.
filmi gittik gördük. tek kelimeyle eğlenceliydi. şu sıra vizyonda olup da eğlenceli vakit geçirtebilecek tek film bana kalırsa. emeği geçenlerin ellerine sağlık.
fena film değildi. ilk ikisini de izlemiş biri olarak yaptıklarının üzerine koyarak üçüncü filmi çekmişler diyebilirim.
kankalarınızla veya biraderinizle kesinlikle gidip görmeniz gereken film. amaç sadece eğlenmekse adamlar bunu sonuna kadar da sağlamış. ilk iki film de iyiydi ama bu başka olmuş.
bu haliyle de iyi, ama çok daha iyi olabilirdi. 10 üzerinden 7 veriyorum ben bu filme.

--spoiler--
özellikle mahmut tuncerli sahneler muhteşemdi. koptuk resmen.
--spoiler--
zaten fragmanından ne kadar eğlenceli bir film olacağı belliydi. ben şahsen özellikle bazı sahnelere çok güldüm. şimdi spoiler verip de keyfinizi kaçırmayayım. sürpriz sahneler var.
film amacına çok iyi ulaşmış. işi eğlendirmek olan insanlar tarafından yapılmış, çekilmiş ve oynanmış güzel film. gülme garantili.
genelde devam filmleri pek iyi olmaz ama bu arkadaşlar her filmde bir üst seviyeye çıkartıyor komediyi. usta oyuncuların da rol alması filme daha da bi güzellik katmış.
pazar günü güzel ve eğlenceli vakit geçirmek için biçilmiş kaftan. gerçi ben bu hakkımı cumartesi akşamı kullandım ama olsun. pazar çalıştığım için bir gün önceye aldım kahkahalarımı.
Spoiler vererek yazıyorum, diğer tüm komedi yapıtlarıyla aynı, birinci perde mafyaya bulaşma, ikinci perde ikinci mafyaya bulaşma üçüncü perde mafyaların birbirini vurması. Aralara koyulmuş bol bol kadın kalçası, küfür. 10 üzerinden 0 puan bile vermiyorum çünkü sert olmak istemiyorum ama beş para etmez bir film, izlemeyin izlettirmeyin.