bugün

entry'ler (60)

yazarların öğle yemekleri

dominos pizza, kola ve yine dominos sufle.

aslında özgürsün

üçüncü bölüm tek kelimeyle harikaydı.

--spoiler--
bir trans birey olan canan'ın başına gelenler beni çok üzdü. ecrin bolkar harika bir performans sergilemiş.
--spoiler--

dolar ın 10 tl olması

btc de 60 bin dolar. el elden üstündür. kripto piyasası şu an hareketli. bitci'ye üye olup bir bakınmak lazım.

seks partneri en çok olan milletin türkler çıkması

herkes sallamış.

sana makyaj yapayım diyen kezo

izin verilmemelidir.

6 kasım 2021 beşiktaş trabzonspor maçı

beşiktaş rahat alır.

günden güne artan şeyler

kripto varlıkların değerleri. bitci üyeleri bunu net olarak anlar.

türk kızları

asgarisi güzeldir.

ethereum

bitci'de bir miktar bulundurduğum varlık. yükseldi mi tam yükseliyor, ama genelde kısa sürüyor bu yükselişler.

çorum çankırı yozgat üçgeni

şeytan üçgenidir.

kripto para piyasalarının çökeceği tarih

yoktur öyle bir tarih. milleti salak yerine koymayın. bunu anca kripto para ve blockchainden anlamayanlar söyler. girin bitci'ye de bir şeyler öğrenin.

mehmet ali erbil

tam bir fırlama.

sıfır araba almak

şu sıralar kripto paralara yatırım yapmak daha mantıklıdır. arabalar pahalı. hem de gereğinden fazla. bitci'ye üye olup kriptoda takılmak lazım.

kripto varlıklarla ödeme yasağı

bana kalırsa kripto varlıklar yatırım amacıdır. ben hiç ödeme yapmadım. borsa olarak bitci'yi kullanıyorum. kar elde edersen satıp hesabına cash olarak atarsın. ödeme yapma arzusu bana göre değil pek.

3 mart 2021 ankaragücü galatasaray maçı

bir beşiktaşlı olarak tutturda ankaragücünün berbaerliğine verdim. 20 liraya kadar hediye bonusu alır mıyım bilmem ama en azından beraberliği canı gönülden istiyorum.

26 ocak 2021 fb beko maccabi maçı

maç saat dokuzda. fenerbahçeye tuttur kuponunda basılır. kaybetme lüksü yok. 10 liraya kadar ilk kupon bonusu da gelmiş olur böylece. bence bu hafta basket maçlarından iyi paralar kazanılabilir.

çin halk cumhuriyeti

alayı dayaklık insanların ülkesidir.

mastürbasyon yaparken poposunu parmaklayan erkek

bu hareketi derhal bıraksın. bugün kendini parmaklayan yarın vurdurur.

kabe de şaşkınlığa neden olan güvercin

ne yaptığı anlaşılamamaktadır.

bir sonraki gün olamazdı

Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere silah arkadaşlarını ve aziz şehitlerimizi rahmetle, kahraman gazilerimizi minnet ve şükranla anıyoruz bu güzel video veslesiyle.