bugün

hep yek filmi serisinin en mükemmel filmidir.
hayatımda izlediğim en çöp, en leş filmler arasında ilk 5 e girebilecek kötülükte olan sözde film. Verin lan 12 liramı geri.
beklediğim gibi bir filmdi. güzeldi, komikti, eğlenceliydi. daha iyi olur muydu? evet olurdu. daha iyisi de serinin dördüncü filmi olur artık.
Neden saldırıyorlar filme anlamıyorum.. Bu ülkede Recep ivedikler gişe rekoru kırmış kalkmış bana kimse belden aşağı espiri bilmem ne demesin. Emek var ise herşeye saygı duymak zorundasınız
Şimdi bizim enteller kalkar abi belden aşağı yok güldürücem diye birinci sınıf küfür bilmem ne diye saçmalarlar. Emeğe saygısızlık en çok bu entellerin başının altından kalkıyor. Güzel olmuş emeğe sağlık.
ilkini de izlemiştim.Serinin ikinci filminde cezaevine düşen Altan ve Gürkan'ın peşine bu kez mafya takılırken ikili kendilerini bir anda istanbul'un en büyük tarihi eser kaçakçılarıyla buluyorlar. Abi noluyor diyorsunuz. Keyifli gidin derim * aylaykit
Kadrosunda Ali Sürmeli'nin olduğu bir film kötü olamaz. Adamın Kurtlar Vadisinden beri fanıyım. Sinemalardaymış, bakalım ne izleyeceğim.
Sinema tekellerine en güzel cevabı Hep Yek 3 oyuncusu vermiş, adam diyor ki biz sinema tekelleriyle, onlara yalakalık yaparak bir film çekmedik, kendi koşullarımızla, namusumuzla bir film çektik. Helal olsun. duysun bunu tüm tekeller. Emeği ile bir şeyler yapmaya çalışan kim kaldı?
15 şubat'ta gösterime giren türk komedi filmi. yerli filmlerin desteklenmesi gereken bu dönemde mutlaka gidip görülmeli.
stresli bir gün geçirdiyseniz, canınız sıkkınsa, az biraz da olsa gülmek istiyorsanız akşam iş çıkışı gidip mutlaka izlemeniz gereken film. size iyi gelecektir.
arkadaş grubuyla gittik. yoğun gülüşme ve kahkahalardan dolayı çok bir şey anlayamadım. bir daha gitmeyi planlıyorum bu haftasonu. ama bu sefer yalnız olarak.
gittik gördük. fena film olmamış. tabii bazı eksikleri ve abartılı sahneler var. ama güldürme eğlendirme bakımından şahsımdan geçer not aldı.
dün itibariyle gittiğimiz ve bizi tatmin etmiş film. sadece eğlenmek ve gülmekse amacınız siz de gidin ve izleyin derim.
komik bi film diyolar. sahip çıkalım oyuncularına.
Spoiler vererek yazıyorum, diğer tüm komedi yapıtlarıyla aynı, birinci perde mafyaya bulaşma, ikinci perde ikinci mafyaya bulaşma üçüncü perde mafyaların birbirini vurması. Aralara koyulmuş bol bol kadın kalçası, küfür. 10 üzerinden 0 puan bile vermiyorum çünkü sert olmak istemiyorum ama beş para etmez bir film, izlemeyin izlettirmeyin.
pazar günü güzel ve eğlenceli vakit geçirmek için biçilmiş kaftan. gerçi ben bu hakkımı cumartesi akşamı kullandım ama olsun. pazar çalıştığım için bir gün önceye aldım kahkahalarımı.
genelde devam filmleri pek iyi olmaz ama bu arkadaşlar her filmde bir üst seviyeye çıkartıyor komediyi. usta oyuncuların da rol alması filme daha da bi güzellik katmış.
film amacına çok iyi ulaşmış. işi eğlendirmek olan insanlar tarafından yapılmış, çekilmiş ve oynanmış güzel film. gülme garantili.
zaten fragmanından ne kadar eğlenceli bir film olacağı belliydi. ben şahsen özellikle bazı sahnelere çok güldüm. şimdi spoiler verip de keyfinizi kaçırmayayım. sürpriz sahneler var.
bu haliyle de iyi, ama çok daha iyi olabilirdi. 10 üzerinden 7 veriyorum ben bu filme.

--spoiler--
özellikle mahmut tuncerli sahneler muhteşemdi. koptuk resmen.
--spoiler--
kankalarınızla veya biraderinizle kesinlikle gidip görmeniz gereken film. amaç sadece eğlenmekse adamlar bunu sonuna kadar da sağlamış. ilk iki film de iyiydi ama bu başka olmuş.
fena film değildi. ilk ikisini de izlemiş biri olarak yaptıklarının üzerine koyarak üçüncü filmi çekmişler diyebilirim.
filmi gittik gördük. tek kelimeyle eğlenceliydi. şu sıra vizyonda olup da eğlenceli vakit geçirtebilecek tek film bana kalırsa. emeği geçenlerin ellerine sağlık.
yarın vizyona girecek. hava soğuk. akşam iş çıkışı dışarıda takılmak olmaz. o halde gidelim sinemaya, izleyelim filmimizi.ohh mis gibi.
yarın vizyona giriyor. bilet bugünden almak lazım.