bugün

fenerbahçe kalitesinin çok çok üstünde bir forvet. neden eleştirirler bilmem *
ya gerizekalı ya da miyop bu adam. atılan pasa 1 saniye sonra hareketleniyor. gerçi zamanında hareketlense nolucak ki.
https://twitter.com/#!/He...status/156469481630216192

koparttı yukardaki tweetle, sahada da koparsa tam olacak.
vladimir bestchastnykh ' in kamerun şubesi.yeminle guizayı aratıyor bu herif.guiza hiç olmazsa arada klas goller atıyordu , bu adam tam kalas.
az önce gol atmıştır.

not: evet gerçek.
k. torku maçında an itibariyle 3. golünü atmıştır. anlaşılan sow'un olası transferi paçaları tutuşturmuş.
bugün 3 gol birden atmıştır.

not: valla billa gerçek.
güiza muamelesi yapılan zenci.
Çok mütevazı adamdır. Twitterda kendisini takip edenleri takip ediyor. Çoğu futbolcular gibi kendini beğenmişlik duygusu taşımıyor.
12 ocak 2012 fenerbahçe konya torku şekerspor maçında torku'ya karşı hat trick yapıp "bank asya'ya hazırım" mesajını veren oyuncu.
3 gol atabilen forvet. belki bir çağrışım olur:

(bkz: 2012)
(bkz: tehlikenin farkında mısınız)
twitter de anlamlı bir açıklama yazmıştır;

- some person told me to back home, but i want to tell that fenerbahçe is my new home.i'll never left the fight.we'll win or die together.

(bkz: sen çok yanlış gelmişsin kardeş)
şeytanın bacağını kırmıştır. adı babam tarafından "piyermenü" olarak değiştirilmiştir.
https://twitter.com/#!/Henri_Bienvenu hesabından, "açın kızlar arayı salıyom kobrayı anüüüüüü" demiş süper makara * topçu.
çok zorunlu ek: görsel
herifin seviyesi 2.ligmiş meğer. yoksa iyi yani. yani neden alındığını.. yani.. ya baştan desenize bi şeyleri (!) hesaba katarak aldık bu oyuncuyu. 2.lig takımlarına korku salmış, fenerlilerin yeni sevgilisi, aşkitosu, fosu, osu...
şanssızlığını konya tortu maçında kırdığını söyleyen futbolcu.gol atamama meslektaşı guiza da zayıf bir takım karşısında 3-5 gol atınca geri dönüşü muhteşem oluyor tarzı yorumlar yapılmıştı. sonuç hüsran. onun için artık bu üç gol bile seni kurtaramaz. çünkü zihnimizde "türkiye de" gol atma beceresi olmayan adam olarak kalacaksın.
konya torku ya attı üç golle kendini kanıtlamış futbolcu. aynı performansı gelecek sezon adana demir spora karşı da bekliyoruz.
attığı gollerle beni çok üzdü. önümüzdeki maçlarda muhtemelen yedek bekleyecek.
bir fenerbahçeli olarak; bu adam kötünün iyisi bile değildir. net.
konya torku maçında bir sağ ayak, bir sol ayak, bir de kafa ile gol atarak altin hat trick yapmıştır. *
aynı senaryoyu güiza'da da gördüğüm için kahrımdan ölmeme sebep olan futbolcudur. ne zaman yerleri sallansa bu adamlara bir şey oluyor. köpek gibi oynuyor itler.

güiza'da ne zaman yollanacağına dair bir haber çıksa gol atar "yollanmıyor" haberleri çıkardı. sonra sar başa. güiza aynı güiza.

sow gelsin ya. bienvenu oynuyor, 3 gol bile attı diyerek sow'dan vazgeçmesin şu adamlar.
konya torku maçını izlemedim, maç hakkında bildiğim fenerbahçe'nin yendiği ve bi üstteki entrye göre bu adamın 3 gol attığı. bunların hiçbir önemi yok, ben bu adamın kötü bir oyuncu olduğuna inanmıyorum, bu söylediklerimi de ipneliğine söylemiyorum, adam kontra atağa dayalı futbolda başarılı olabilir bence. taşşak geçeceksiniz biliyorum ama düşüncelerim böyle.
*
konya torku maçında 3 değil keşke 10 gol atsaydı. kredisi artsaydı biraz daha da kazmalıklara devam etseydi.
2. lig takımlarına karşı oynayabilecek fenerbahçe topçusudur.
aykut hocanın takıntısıdır tıpkı özer ve bilica gibi.

guiza hiç olmazsa yürekli adam lan ne bunlar.
konya torku şekerspor'a attığı 3 golle gönüllerde taht kuran dünyaca ünlü yıldız. real madrid'de çok rahat oynar. florentino perez'e bir "başkanım beni al" demesi yeterlidir.