bugün

ertesi gün "şeker gibi maç" şeklinde gazete başlıkları atılabilecek maç.

fenerbahçe' nin yedek ağırlıklı kadroyla çıkacağı futbol müsabakasıdır aynı zamanda.
Pendikspor, Yeni malatyaspor örneklerini varsayarsak fenerbahçe için zor geçebilecek bir karşılaşmadır.
henri bienvenu'nun attığı golle fenerbahçe'nin 1-0 öne geçtiği maç. dakika 10. ayrıca hayret bienvenu gol attı !

edit: imla.
henri bienvenu'nun attığı golle fenerbahçe 1-0 öne geçti. ikinci golüde aynı güzellikle kaçırdı.
Fenerbahçe beni hayretler içerisinde bırakarak 1-0 öne geçmiştir.Ama Türkiye kupası bu belli olmaz, bir bakarsın konya torku öne geçer.
dayanamayıp izlemeye başladığım maç olmuştur.

uğur boral' ın samsun a transferı sonrası yenı bir ugur boral aldıgımızı gostermıstır.

(bkz: kısır döngü)
(bkz: özgür çek)

vedit: adamın hücum potansiyeli uğurdan evla imiş. *
dün, bu maçta saraçoğlu'nda çok çok büyük boşluklar olacağını öngörmeme neden olan maç. haklı sebepleri vardı tabii ki bunun, diğer her statta olduğu gibi. soğuk hava, önemsiz görülen bir kupa maçı ve çok sıkışık maç fikstürü,taraftara kızmak anlamsız. ama bu öngörüden sonra bazı fenerbahçeli arkadaşlardan çok şaşırtıcı mesajlar almıştım. şimdi bir maça bakıyorum bir de tekrar tekrar o özel mesajları okuyorum, uzun zamandır böyle gülmemiştim yemin ediyorum.
Korkudan sahaya tam kadro ile çıkan Fenerbahçe nin Konya torku şekerspor ile oynadığı mac.
Ulan bır aleks yok. Yazık koskoca takım tirsa tirsa sahaya çıkıyor. Ama gayet normal. Çünkü tam 30 yıl oldu, dile kolay. tam 30 yıl.
30'uncu yaşından gün alan kupa hasretinden ötürü fenerbahçenin ciddiye alması gereken maç.
özer hurmacı çıktı neden bilinmez mehmet topuz girdi.
fenerbahçe'nin 8 yedek futbolcu ile çıktığı türkiye kupası maçıdır.
fenerbahçe nin nerden baksan as kadro ile çıktığı maç. hatta bienveniu bile gol atmış. o derece önemsiyorlar bu maçı. adam da işte anca kendinden 2 lig alttaki takıma gol atabiliyor.
ender gelişen konya torku ataklarının olduğu maç.
özer in yerine mehmet topuz yerine gökay girse daha iyi olurdu diye düşündüğüm mücadele..

ayrıca 15 binden fazla taraftar stadda diye söyledi spiker.
Fb. Nin Emre, bienwenu, baronı, stoch ile sahaya çıkarken utanmasa sahaya aleks i de alarak çıkmak istediği mac.
Korku boku Selanik derler buna. Hadi bu Turu gectiniz diyelim, peki ya finallerde ne yapacak bu tırsak takım merak ediyorum.
sözlükteki fenerbahçe düşmanlarını meydana çıkarmış maçtır. özgür çek şu ana kadar sahanın en iyisi, özer her zamanki gibi halı saha kafasından çıkamamış sahada öylece dolaşıyordu ki yerine mehmet topuz girdi de kurtulduk. bienvenu'den herşey olur bir forvet olmazmış onu gördük, gol atmasına rağmen yine vasat yine vasat. eğer fenerbahçe bu kadrosuyla şampiyon olursa, diğer takımlar oturup ağlasınlar.
özgür çek in ilk yarıda harika performans sergilediği maçtır.
dünkü inönüden daha sessiz bir statda oynanan maç.
fenerbahçe nin fark atacağı maçtır.
Taraftarlar kendilerine seyircisiz mac oynma cezası vermiş sanırım. Şükrü saraçoğlunu ilk kez bukadar sessiz ve boş görüyorum.
fenerbahçenin 1-0 önde oldugu maçtır.
alex'in girdiği maç. fener şaka maka neredeyse tam kadro. yazık ulan yazık ne diyelim. kimileri gençleri oynatır kimileri göt korkusundan tam kadro çıkar.
başlarken kadroları gördükten sonra izlememeye karar verdiğim maçtır.

neden mi?

2. lig (bakın bankasya bile değil) ekibine karşı tam kadroya yakın bir kadro çıkartırsan hiç konuşmayalım bence bazı şeyleri.

gerçi konuşunca da anlamıyorsunuz ama neyse...
o değil de bu bienvenu harbi kötü futbolcuymuş ya ilk defa canlı izliyorum adamı.
çok sıkıcı bir maç finallere çalışmak bile daha zevkli geldi yemin ederim.