bugün

soru başlığıdır. nasıl oluyorlar?
sağlık meslek yüksekokulunu okuyarak genelde.
genelde kızıl saçlı oluyorlar.
Hepsi kanatsız bir melek.
Hastaneye düşmemiş kişi beyanı..

Ana babanın dikişlerini acıtmadan alsınlar, ameliyat sonrası sedyeyi sarsmadan ittirsinler diye değil doktorun, değil hemşirenin, hasta bakıcının elinde kendini oyuncak edersin.

Paranın en çok geçip, hiç önemli olmadığı iki yer vardır: biri hastane kapısı, biri mezarlık..
görsel
Yorgun. ..
yorgunluktan üst dudak yok olmuş.
minyon tipli ve güzel olurlar. hiç çirkinini görmedim. maşallah !..
Malzemeleri sayıyorum..

1 adet….
Sinsi dudaklı oluyorlar galiba.
totodan kan alma deyimi varya işte bu meslek grubundan çıkmış olabilir.
Hemşire oluyorlar.
Gelinlerimin hemşire olmasını çok istiyorum.
inşaAllah nasip olur.
menuet gibiyse çekik gözlü, gamzeli erik gibi olabilir.
Çekik olan benim. *
Menuet de mi hemşireymiş vay anasını.
Menuet de taşmış. Vay vay vay.
Kendilerinden pek hazzetmem. Hemşirenin sarsılmış gururu ve ben de başrol olmalıydımı ile doktor hanfendilerin egosu çekilecek dert değildir. ikisi birbirinden daha kasvetli.

ikisinin de erkek versiyonları kraldır ama. Erkek hemşire tansiyonunu ölçer çayını koyar orderda eksik varsa arar doktora sorup yazar amk görev tanımı diye kendi hayatını da servisi de birbirine katmaz, doktorla ego tatmini savaşına girmez arası iyidir; doktor adam da hayatın gerçeklerini bilir, dirsek çürütülerek ancak bu kadar oldu fazlası için torpil ve üçkağıt lazımdı diye kendini avutur maaşına ve dalgasına bakar.
egoist oluyorlar.
Normal insan oluyorlar. Meslekleri ise hemşirelik.
Maşallah diyin köpekler. Nasıl bir gözünüz varsa iki tel saçım gözüküyor sabahına hasta uyandım.
Siz devlet yıkar deve öldürürsünüz gözünüzle.
Cevabı “ kaliteli ve sevimli oluyor “ olan soru.
iki saatte bir ölen adam görmekten ötürü çoğunun akli dengesi bozukmuş vaziyette.
Biraz şansınıza kalmış. Melek gibi olanı da var, çirkef orospu olanı da. Ağzın biraz laf yapıyor, biraz da tipin yerindeyse çok zorlanmadan düşürülebilecek kızlardır.
Bir anadan bir de babadan oluyor.