bugün

(#11260883)
(#11260883) özgürlüğün kendi tekelinde olduğunu sanan sözde özgürlükçü yazar.

isteyen türban takar isteyen eşarp takar

sen edepsiz bir giyiniş tarzına girmiyorsan istediğini giyebilirsin.

birde şu ağzınızı düzeltseniz. T.g.b denen oluşumda hepiniz mi böylesiniz.
(#11241600)

türbanı araç olarak kullandığınız ilk andan beri özgürlük hakkını nasıl da pelesenk ettiniz ağzınıza. bu çocuğun sağlık hakkı nerede kaldı?

olaylara tek taraflı bakınca ne kadar rahat. "türbanımı çıkartıyorlar, özgürlük nerede"... diğer yönden bakınca "ben türbanımı çıkarmam çocuğun sağlığı da sikimde değil"...

bu noktayı dile getirince özgürlüğü tekelime alıyor oldum öyle mi? sie...

çok var bu tarz örnekler çok. şimdi bir de demokrasiyi pelesenk ediyorsunuz. devam edin bakalım. sizi gidi namusu türbanında arayan kafir müslümanlar sizi...

edit: tgb'yi de yazılarıma alet etmeyin. ne alakası var tgb ile üslubumun...
girdiği her entry'nin altına imzamı atabileceğim yazar kardeşimiz.
#11307538 helal olsun dediğimdir; ama gerçekten helal olsundur. lafta değil yani.
(bkz: bir insan akp li değilse chp lidir sanrısı) beni meşhur etmiş yazar. * kendisi neden üstüne alındı anlamadım çünkü o entry de ben chp lilere söylemiştim. *

edit : kesin liseli lan. iddaaya bile girerim. komunist aynı zamanda kemalist takılıyor. kesin liseli bak *
--spoiler--
edit: tgb'yi de yazılarıma alet etmeyin. ne alakası var tgb ile üslubumun.
--spoiler--

tgb li tanıdığım bir sen değilsin. iyi aile eğitimi almış bir kaç kişi dışında ağzınız hep bozuk.
--spoiler--
bir ekleme yapalım, şimdi bu adam, sadece basın kitapçığında vardır diyor de mi? diğer dağıtılan kitapçıklarda böyle bir sistem bulunmuyordu...

buyrun adana'dan bir kitapçık ile ösym'nin dağıttığı kitapçığın karşılaştırması;

görsel
görsel
görsel
görsel

daha bir sürü var. ama gerek yok. dikkat ettiyseniz dört fotoğrafın da kitapçığı aynı.

duymayana bağırsan boş. çıkar karşına pişkin pişkin postal yalayıcısı der.
--spoiler--

bu adam bildiğin cahil ya yemin ederim cahil. böyle bir şey daha görülmemiş. ulan zaten topu topu 5 tane şık var. elbet bir kombinasyonda bir sorunun şıkları diğer cevap kağıdıyla aynı olacaktır. 5! olasılık var, bu olasılıktan 1700000 tane olasılık nasıl çıkartabilirsin. oğlum sen hayatımda gördüğüm en matematik cahili insansın.

herhalde yıllarca matematik hocaları dersinden falan bıraktı.
--spoiler--
bu adam bildiğin cahil ya yemin ederim cahil. böyle bir şey daha görülmemiş. ulan zaten topu topu 5 tane şık var. elbet bir kombinasyonda bir sorunun şıkları diğer cevap kağıdıyla aynı olacaktır. 5! olasılık var, bu olasılıktan 1700000 tane olasılık nasıl çıkartabilirsin. oğlum sen hayatımda gördüğüm en matematik cahili insansın.

herhalde yıllarca matematik hocaları dersinden falan bıraktı.
--spoiler--

anlaşılmayan şu;

basına dağıtılan kitapçık, öğrencilere dağıtılan kitapçıklardan farklı diyorlar. doğru mu? doğru.

4-5 tane sorunun bile bu şekilde çözülmesi insanı kıllandırmaya yeterken, 37 adet sorunun basına verilen kitapçıkta bu şifreyle çözülmesini, ösym başkanı açıkladı mı? açıkladı.

yukarıdaki resimlere gelince. aynı soru kitapçığından (bakın aynı soru kitapçığı!) yalnızca dört soruyu, ösym soruları ile karışlaştırılmış şekilde aldım buraya kopyaladım. 4 değil daha fazla da kopyalayabilirdim çünkü aynı kitapçıkla ösym'nin basına verdiği ve öğrencilere verilmediğini iddia ettiği çakışan soru şıklarından daha bir sürü var.

sadece bir kitapçıkta değil, başka bir çok kitapçıkta da aynı şekilde benzer sorular var. 4 tanesini koydum diye sanmasın sadece 4 tane!

şimdi benim matematik dahisi dostum... madem bu kadar fırlama zekalı birisin, hesapla bakalım

1 / (5! x 5! x 5! x 5! x 5!.... n)

n = çakışan soru sayısı

buradan anlaşılıyor ki, ne kadar soru çakışırsa, ihtimal o kadar azalıyor.

edit: tıp okuyorum.
(#11239568) sakin ol ve elindekini yavaşça yere bırak.
birilerinin buna dersim isyanını anlatması lazım, okuduğu çakma tarih ile bize bir şeyler anlatmaya çalışıyor.

oğlum, utanma tarihinden. delikanlı gibi yaptık de. onur öymen bile kabul etti.
yazdıklarından anladığım kadarıyla şarkıdan anlıyor.
sarhoş olduğu için midir bilinmez, dinlediği müzikleri gece tayfası ile paylaşmak isteyendir.

müzik listemde genelde yabancılar var. bu gece eski parçalarla takılmak istedim.

üstteki yazarlara gelsin o zaman;

http://fizy.com/#s/1agmks
Anladığım kadarıyla aşka içen yazar. Aşık yazar.
son olarak fikret kızılok'tan yeter ki parçasını gönderip geceyi kapatan yazardır.

vardiya sizde diyor, her yerinizden öpüyorum.
atatürkçü yazar. selam olsun.
devamında obaaa da denilebilir yazar.*eski hoşgelmişlerden, öperim.
selamını henüz aldığım aynı kafadan yazar. alkolünü alır muhalefetini yapar, takip ettim hani 4x4 lük yazarmış kendisi.
çin'den sipariş ettiği ucuz giysiler nedeniyle mao'yu başka türlü sevmeye başlayan...
(bkz: #11466801) BDP li adayları daha kimin yasakladığını bile bilmeden gelip nick altıma sözcü gazetesinden ezberledikleri ile pisleyen user.
yüksek seçim kurulunun muhtemelen hangi iki 'güzide' kurum ortaklığı ile teşkil edildiğini bile bilmeyen acınası haldeki yurdum ulusalcılarından bir tanesi daha.
ibret olsun diye bu entryi girdim nick altına.
cehaleti belgelensin istedim.
YSK ile AKP yi ilintilendirebilmiş hatta işi cemaate vardırmıştır.
(bkz: hakkaten oha)
(#11581721) senin gibi türkiye değerlerine hakaret eden insanlardır.

atatürk bu ülkenin kurucusu ise tayyip erdoğanda başbakanıdır.

kendinizi ülke sahibi olarak görmekten vazgeçin artık.

sizin despot anlayışınız yok oluyor artık.
gidelum haydaaa diye devam ettirilesi başlık.
"herkes" yazamayanlarla polemiğe girmemesi gereken yazar.
başbakanlıkla padişahlığı karıştıran, hele vatandaşın oylarıyla seçilip vatandaşın oylarıyla indirilebilecek olan sıradan birisine türkiye'nin güzide değeri olarak muamele eden, kabuslarında postal sesi duyduğu için her muhalefet edeni postalcı sanan yalamaları gördükçe vatanı daha bir sahiplenen yazardır.

bana göre tayyip erdoğan dediğin, üniversite bile bitirememiş, ona buna dayılanmayı adamlık sanan, cumhuriyete, demokrasiye saygısı olmadığı gibi bunları kullanmayı çok iyi bilen çakal bir zekaya sahip, ciğeri beş para etmez adamdır.

ve evet, bu ülkenin sahibi biziz, kim vatanını sever, satmazsa, bizdendir.

ama üzgünüm, tükürük bezi hipertrofik olmuş yalayıcılar bu cumhuriyeti değil, olsa olsa özlenen şeriat devletini sever.
(#11595544) sağa sola saldırmayı hobi edinmiş kişi.