bugün

nickini girmekte zorlanacağını düşündüğüm yazar. hoşgelmiş.
(#9850568) yarmıştır kendisi.
cidden böyle düşünüyorsa (bkz: ne içiyorsa aynısından bende)
her şeyin birbiriyle iç içe olduğunu bilen birisi olarak, dolmabahçe'de öğrencilerin yaptığı eylemin sikko bir eylem değil, öğrencilerin üzerindeki ölü toprağı atan, geleceği ellerine alması için uyarı niteliği taşıyan bir eylem olduğunun bilincindedir.
(bkz: atilla mayda)
(#10203343) entrysi ile beni benden almış, saygı duymama neden olan, düşüncelerini paylaştığım yazardır.
#10203343 numaralı entrysinin fazlasıyla bilgi içerdiğini düşünen yazar.

düşünsün abi, bir şey dediğimiz yok.*
(#10203343) şukuların yoldaşı olduğu yazar...
çikita muz.
solcu yobazlardan bir yazar. aklı fikri islam düşmanlığında. allah akıl fikir versin diyeceğim ama allah a inanıyor mu ki?
erzurum yollarında hasta düşmüştür. yoldaştır. geçmiş olsundur efendim.
(bkz: #10694939)

tek bir entrysini okudum ve saygı duydum.
(bkz: ironi değil gerçek)

ayrıca tgb li bir yazarmış saygım dahada arttı.
sözlüğe kalite katan yazar.
okunası yazar. **
akıllı yazardır. selam olsun.
(#10968561) bu sefer benden önce davranan yazardır.

şukela , şukela
profil fotoğrafına atatürk fotoğrafı koyan, gözü yaşlı kemalisttir.
(#11029951) numaralı entrysini okuyun, halkçılıktan demokrasiden bahseder. ama bildiğin faşist kemalist.

yetmedi mi lan tek parti zihniyeti? yetmedi mi bu ülkede kürtleri yok saydığınız. yetmedi mi dersim de insanların üstüne bombalar yağdırdığınız. yetmedi mi ülkeyi beş paralık ettiğiniz günler? hukuku beş paralık ettiğiniz günlere ne demeli? yıllar önce ordu asker yargı el ele demokrasinin içine sıçmadınız mı?

size bundan sonra bir halt yok, siz bu kafa ile gittiğiniz sürece sittin sene müslümanlardan oy alamayacaksınız.

dur lan dur bir yere gitme, seçimlerden önce çarşaf açılımı yapıp sonra kapıdan döverek yollamadınız mı?
yazdıklarından görebildiğim kadarının altına imza atacağım yazar...

müslümanlardan oy alamayacak olan yazardır aynı zamanda...demek ki bu arkadaşa oy verecek olanlar müslüman değil ya da birileri götüne müslüman ölçer takmış ki kimin daha fazla müslüman olduğuna karar verebiliyor...

sadece yobazların sevmiyor oluşu bile kendisi hakkında olumlu düşünmeme yetecek olan yazar...
(bkz: #10136062) entrysini daha düzgün bir dille girmesi halinde lafı gediğine oturtacak olan yazar. iyisin iyi.
Kazım koyuncu'nun hayde şarkısıyla karıştırılmış olabilir. (bkz: hayde)
(#11188955)

son cümlelerinden yola çıkarak kendini oldukça beğenen bir kemalist olduğu anlaşılan yazar .söylemek isterim ki buradan cidden çok komik gözüküyo,cidden .

''ayar vermeden duramıyorum affola'' ahahahaha
sıradan bir troll olmaya çalışan despotçu özentisi yazar.
iki lafından biri "salak, aptal" olan; düşünsel derinliği anca buna izin veren, sığ sözlük yazarı. kemalist amentüye şuursuzca iman etmiş, tek doğrunun kendi doğrusu olduğunu düşünen klasik kemalist tayfadan.

(#10825515)

1929 yılındaki ekonomik buhranda türkiye'nin büyümesiyle, 2009'da başlayan kriz sürecinde türkiye'nin büyümesini bir tutmuş. hatta 29'daki büyümenin fevkaladenin fevkinde olduğunu son dönemlerdeki büyümenin ise "sıcak para" ile olduğunu söylemiş. öncelikle şunu söyleyeyim "türkiye sıcak para ile büyüyor" diyeni dövüyorlamış, öyle duydum. böyle bayağı, müzmin muhalif argümanlarını terk edin bi' zahmet. peki ilk büyük krizde(1929) "gerçek" büyüme gösteren türkiye, ikinci krizde suni büyüme mi gösterdi? ve 1929 ile 2009 türkiyesi aynı mı? bu sualleri kendisine sorsun. iktisadi bilgisinin kıt olmasından kelli sahih cevaplar vereceği kanaatinde değilim ama bir denesin. 1929'daki özel sermaye oranı ile 2009'daki özel sermaye oranını karşılaştırsın bir, sonra bu iki krizin de özel sermaye ile doğrutan ilintili olduğunu düşünsün; 29'da mı 09'da mı daha fazla etkilendiğimizi tahkik etsin, 29'da "büyüme" olarak istatistiklere yansıyan şeyin aslında 0'ın üstüne 1 koymak olduğunun farkına varsın.

kısaca, baya bir yol alsın bu vatandaş.
(#11216815) türkiye gençlik birliği üyesi ve türkiye halkına hakaret etmiş iki insanı savunan biri.

bu insanlardan ne hayır gelir ülkeye.
(#11248072) olayı sulandırmada bir bir olduğunu gösteren entrysi.

cumhuriyet gazetesi(bu zümrenin ideolojisini yansıtan gazete) de sınavlarda kopya çekilir türbanla sınav olmaz diye komik bir haber yapmıştı.

Al birini vu ötekine.

Bu şekilde mi özgür ve çağdaş olacağız...