Ilık bira.

Benim odama bıraktığım her bira poşeti balkondaki dolaba koyulur normalde. Koymamışlar.

Ilık carlsberg hiç çekilmiyor yav. Iy.
istemediğim bir düzenin tahakkümünde ve çoğunluğuyla asla anlaşamayacağım bir toplumda yaşıyorum. Kişisel hatalarımın dışında diğer anormalliklerden ben sorumlu değilim. Acayip inatçı ve asi bir insanım ama mezara yalnız girerim ama bu çomarlara prim vermem. Örnek: flört,sevgililik vs.
hayatın bana acımaması mutlu olamamam olsam bile çok kısa sürmesi üzgün kırgın ve sinir insanların güvenilmez olması gibi bir takım sebepler.
Ölün. Madem bu kadar nefret ediyosunuz ölün yani. Zaten 8 milyara yakın insan var yokluğunuz hissedilmez.
-özgürlükten mahrum olmak
-hergün kanser tiplerle uğraşmak
-planların hep suya düşmesi
-uyku düzensizliği yaşamak
-işlerin yoluna girmemesi ve daha fazla iş çıkması
-hobilerden bile keyif alamamak
-sırt ve boyun ağrıları çekmek
-laftan anlamaz tiplerle uğraşmak
-boktan bir çalışma ortamında olmak
-bütün günü angarya işler yaparak geçirmek
-çabaların karşılığını alamamak

liste uzar da uzar.
bügun buluştugum kişi
ay seninle buluşan aklıma söveyim, neyse canım kendim
Esmer tenli olmak,
KYK borcu olmak.
Bunlar başlıca nedenleri.
hayattan nefret etmem için bir sebep yok. bazen zor olsada yaşamayı seviyorum. keşke şansım olsa sonsuza kadar yaşayabilsem. daha yapmadığım o kadar çok şey var ki, hepsine ömür yetmez.
tam doğrulacakken beline tekme yemek.
dünyanın adaletsiz olması.
Hayatın kendisidir. Güçlü güçsüz meselesi.

Bu hayatta bir yolcu gibi yaşa. Sonra ineceksin. Mesele allah rızası varken ölmek.
düşene vurmaya devam etmesi.
Kötülüğe karşı iyiliğin kazanamaması . Eğer diğer taraf varsa işler değişir.
Birini seversiniz, bir daha donmeyecegini bilseniz bile. Sadece seversiniz, geceleri akliniza gelsin diye. Nerede hata yaptiginizi anlamaya ugrasir, aşkın masumiyetini kavramaya calisirsiniz.

Sizi hayattan nefret ettiren "o" degildir, "o" sizi hayata baglayandi, "o" bir gun evlenmeyi dusundugunuz kisiydi, "o" geceleri akliniza, verdigi ilk opucukle gelen, safligi uzerinizde nefes ferahligi yaratan kisiydi. Ama "o" gitti ve sizi hayata baglayan ne varsa kendisiyle götürdü.

Siz gene beklediniz, söz verdiğiniz gibi:
"sonsuza dek".

Hayattan nefret etmiyorum, sadece hayatim elimden alindi ve onsuz yasayamiyorum.
hayatta olmak.
tam uyuyacakken gelen tuvalet.
bağzı orospu çocukları yüzünden.
verilen sözlerin tutulmaması.
karın ağrısı.çok ağrıyor lan, geberiyorum.her acı biber yedikten sonra gelenek benim için, ama akıllanmadım.
dislanmak.
(bkz: düşüncesiz insanlar)
(bkz: yalancı insanlar)
(bkz: Aft)
(bkz: okul)
Kpss,ales ve yds uclusu.
(bkz: mesai)