bugün

entry'ler (343)

saygı değer bacak kıllarım

Tuy dokucu krem diye bir sey var.

erkeklere yaranmak için kadınların yaptıkları

Sabah kahvaltida o uyanmadan once menemen yapmak. Bunu yapinca memnun olmayan erkege henuz rastlamadim.

16 yaşında cinsel ilişkiye giren kız

Kendi istegiyle yapiyosa bize ne dedirtir. 16 yasinda kendi arzusuyla yapan kizlari elestirecegimize, 13 14 yasinda zorla, kendi arzusu olmadan evlendirenleri elestirsek daha dogru olur diye dusunuyorum. Kimse 16 yasinda zorla bi kizi evlendirerek cinsel iliskiye zorlayanlari elestirmiyo ama kendi arzusuyla yapanlara gelince bik bik bik. Evlilik olunca 16 yasinda da olsan seks yapmak normal tabi dimi?

kalp kırmadan ağzın kokuyor deme yolları

Naneli seker veya sakiz ikram etmek. Cantamda mutlaka bulunur.

kadife ceket giyen kızlar

Yil olmus 2016 kadife kumas mi kaldi dedirtir. Deri cekettir o.

sevişmek istenen ünlüler

Brad pitt olsa ki bu zaten imkansiz yine sevismek istemem. Cekicilik benim icin dis gorunumle, vucutla olan bir sey degil daha cok ruhla alakali. Bu yuzden sanirim uzun boylu, kasli, yakisikli falan erkekler bana cekici gelmiyo. Bu yuzden hic bir unluyle sevismek istemezdim.

makyaj yapmayan kadın

Kendi tercihidir. Ancak göz ve dudak makyajiyla daha hoş görünebilir bence.

yengeç burcu erkeği

En iyi anlastigim burcmus guya. Ancak standart bir Turk kizindan daha fazla trip atip caninizi sikabilecek nitelikteler. Tek sevdigim yanlari duygusal, evcimen, sefkatli, evin erkegi, cocuklarin babasi niteliginde olmalari.

kavgaya çağırılıcak ünlüler

Yildiz tilbe.

balık burcu kadını

Bu kadar duygusal olacak ne vardi? Allah beni kahretsin.

yalnızlığın tarifi

Oyle cok yalniz olmak ki, disari ciktigimda kalabaligi gordugum zaman herkes bana mi bakiyo hissine kapilmak.

selamun aleykum diyen kişiye merhaba diyen insan

Eger resmi bir ortamdaysaniz dogrusunu yapan insandir. Bazi tipler var bu sekilde selamlasarak samimi gorundugunu zanneden ama cok itici. Adam doktora gidiyo veya baska bir ortama hic tanimadigi insana pat diye "selamun aleykum" diyerek hitap ediyo. Iticilik baska bir sey degil.

intihar

Daha once gerceklestirdigim ancak basarili olamadigim eylem. Evet psikolojim bozuk. Psikolojisi normal olan insanin burda ne isi var zaten?

ilk kez sevişecek türk kızına tavsiyeler

Sevişmeyin.

bir bayanın lanlı lunlu konuşması

Kadini itici hale getirir. Kadin dedigin biraz zarif, hanim hanimcik, asil olur. Gerci ben bir erkege de yakistiramiyorum boyle lan lunlu konusmalari. Sozlukte tamam anliyoruz da reelde daha kibar olun derim ama yine de siz bilirsiniz.

sevgili adayına sorulabilecek müthiş sorular

Ilk gunler tabi ki sorulmaz ama iliskinin biraz ilerleyen zamanlarinda eski sevgilisini sorarim. Nasil birisiydi, neden ayrildiniz vs vs. Eger ki cevap soyle kotu boyle kasar gibi gibi nitelikte olursa direk iletisimi keserim. Bugun birlikte iyi veya kotu biseyler yasadigi eski sevgilisinin arkasindan atip tutan yarin belki de siz eski oldugunuzda sizin arkanizdan da atip tutacaktir.

şiir seven erkek

Ince ruhlu, nazik erkektir. Siir sevdigi icin, siir seven erkek mi olur yeeaa, kiz gibi tepkileri veren okuzumsuler tarafindan yadirganir. Herseyden onemlisi duygusal erkektir o.

Tabi bazen iliskinin baslarinda kendilerini romantik, siir seven erkek gibi gosterip sonradan oduna baglayanlar olabiliyor. Onlardan bahsetmiyorum. Onlar kiz dusurene kadar duygusal mod on takiliyorlar. Ozunde sevenlerden bahsediyorum ben burda.

gecenin fotoğrafı

Kahve kupasina yaslanip isinmaya calisan minik civcivler.

görsel

Cok tatlilar, yenir ki bunlar.

klişe yalanlar

Ben de tam sana mesaj atacaktim!...

trakya

Bugun de sukurler olsun anadolunun comarlariyla ayni sehirde nefes almadigimiz icin.