bugün

hoşgelmiş sefalar getirmiş 6. nesil yazar kardeşim.

13 yıllık hayatadamim. sol taşşağımın sağa bakan kenarı. halı sahada kaleci, bazen defans. ama o futbol adamı.
(#6319739) nolu entrysi ile kedi uzanamadigi cigere mundar der hadisesi yasayan yazar.
koyu bir beşiktaş taraftarı olan hayatadami, benim hiçbir zaman anlamayacağım belki de kabullenemeyeceğim bir şekilde, en azından ülke puanını düşünerek bile fenerbahçe ve galatasarayı desteklemiştir avrupa maçlarında.

ayrıca galatasaraylı olmak ulaşılmaz bir şey değildir. her insan tuttuğu takımını değiştirebilir. bunun için gidip formasını almasına, maçına gitmesine bile gerek yoktur. "artık x takımını tutuyorum" der ve çıkar işin içinden. o yüzden hayatadaminın veyahut herhangi bir insan için, hiçbir takım ulaşılamaz değildir. sonuçta takıma forvet olmayı, teknik direktör olmayı istemek gibi değildir bir takımın taraftarı olmak.

bu sebeple bir takımı bok olarak görmek, ulaşılamaz olmasından değil, kişisel görüşlerdendir. sabahtan akşama kahvede oturup devlet kurtaran tiplerden biraz farklı olmak gerekir kanaatindeyim sözlükte olmak için.
yazdıkları ile arda turan'ı çok üzen yazar. Kendisi arda'dan nefret ediyormuş, arda'da bunu görüp hastalığın pençesine iyice düşmüş.
Ah arda senin sözlerine nasıl da üzülüyor bil bilsen,
eh tabi yersen...
beşiktaş'ın hakkını sonuna kadar savunan, entry'lerine her daim alkış tuttuğum karakartal.
(bkz: yakışır sana)
(#6319739) nolu entrysi ile saçmaladığını düşündüğüm yazar.

tükürdüğünü yalasa iyi yapar aslında zira ne kadar beşiktaşlıysa da diğer takımlara saygı duymalıdır. *
tüm hikayelerine ille de "siyah beyaz"ı sokan yazardır. * *
nesildaştır kendileri. hoşsohbettir aynı zamanda. harbi hayatadamı gibi duruyor. bakalım.
düşünceli ve güzel yazıları olan arkadaş. teşekkürler...
(bkz: katıksız sırf aşk #7291438) bu entry si ile kesin bjk deyip başka birşey demiyendir zannettiğim; en güzel günaydınların mimarı gönlü güzel kardeş yazar...
sana da en güzel/mutlu günler olsun...

note:
heee bir de yemek yapmayı bilmez!..
ama çok iyi batak oynar..
* *
çilek adamdır. sözlüğün en efendi, en kadir kıymet bilen ve ( kızlar bu kısma özellikle dikkat ) yakışıklı yazarıdır.

bi de ablasının bitanesidir.
Harbi Beşiktaş taraftarı yazar. Gerisi hikaye.
gogsunde piercing olan adamdir. bazi merak ettigim noktalar vardi, cevapladigi icin sagolsun. hosgelmis nesildasim.
zirvede gördüğüm ama sohbet edemediğim yazar. arada bir baktım, durdum ama piercingini görmemişim. bir dahakine göster arkadaşım, çok ayıp yerde değilse.*
açtı gösterdi herkesin ortasında, piercingini gördüğüm yazar.*
(bkz: sana puanım dokuz kanka)
Kaya gibi sağlam, eski ama teknolojik telefonuna* göz diktiğim yazar...
dünyanın ennn şeker adamı.
sürekli -seni döverim kızııım*- diyerek beni tehdit eden yazar. buradan yetkililere sesleniyorum. bana sert yapmasın lütfen.
aranan yazardır. nickaltı savaşına sonradan dahil olmuştur.
(#7511397)

sözlükten istediğim yazarı (kadın erkek ayırmaksızın) kaldırıp götürebileceğim gerçeğini hala anlayamadığı için beni osbircilikle itham etmiş yazar.
hayata dami bulmuş insandır. giremeyeceği mekan yoktur.
erkek egemen bir toplumda hayat adamı derseniz elinizden öperler...bir de diyebiliyorsanız hayatkadınıyım deyin bakayım nerenizi öpüyorlar...
kurta dam olan yazar.

(bkz: elimde 3 as var amigo)

(bkz: sizi rulete alalım)
gönüllerin sebastiyanı.