bugün

Twitterda takip edilmeyi çok çok isteyen bir yazar arkadaş.
(bkz: fahiş)
eşcinselliğe bakış açısıyla hayatadami nickini sorguladığım insan. kızmasın ama bana. *
#14281672 konuyla uzaktan yakından bir alakam yok ama yahu bu devirde hala maçları televizyondan mı takip etmek lazım diye sormadan edemedim kendisine. galatasaraylı mıyım, hayır. transfer beni ilgilendirir mi, hayır ama girdiği entry hoşuma gitti.* yalnız internetten maç izlemesi de şiddetle önerilir, keyifli oluyor.
üşenmedim saydım; işbu yazarın twitter hesabını tam 5 kez paylaşmış olmasıyla takip edilmeyi istediğini artık anlamış olmanızı umuyorum.

lütfen takip edin artık, daha fazla hem kendi yorulmasın hem de sol frameyi meşgul etmesin.
dizsever yüzır.
--spoiler--
evet sevgili uludağ sözlük yazarları gördüğünüz üzere son maç dediği yani beşiktaş'ın 100. yıl şampiyonluğu başlığı altındaki ali aydın'ın iki kırmızı kart gösterdiği maçı 2002-2003'te oynandığı ileri süren ancak 2003-2004 sezonunda olimpiyat stadı'nda oynandığını bilmeyen bir yazar var karşınızda.
--spoiler--

ümit karan'la volkan arslan'ın hangi maçta atıldığını bilmeyen atıp tutan yazardır!!

2003-04 sezonunda ali aydın'ın verdiği 2 sikindirik penaltıdır o maçta kırmızı kart olmamıştır..

biraz araştırsaydın bari!
tavlayı koltukaltıma vermedi ama vermiş kadar hissettirdi... tavlada iddialaşmayınız...
olm bir defa mars ettim ama bak !
tüm aptallıklarımı göz ardı ediyor. çok cici,pek severim uçmacalı kaleciyi. o kadar ki gün boyunca konuşmayınca merak ediyorum çizimlerin arasında öldü mü diye.
günün birinde uzun koridorlu evi olacakmış. gelen golleri tutacakmış!
ruh ikimizi bulduğumuzu fark ettiğimiz an gelir.
ve her defasında nickini uçmacalı kaleci diye okuduğum yazar.
bu yazar o yazar. benim o tatlı, naif, muniis kişiliğimin almış olduğu sevimli nickaltıma gelip 'bi'bok anlamadım diyen yazar. ama gönül almayı bilen, ince ruhlu olduğunu düşündüğüm bir yazar. hatırlamışken yazayım dedim.*
can kurtaran yazar. linkman.
sabah sabah bela oldu başıma yazarı. deli galiba!...
kendisiyle konuşmak herzaman harikadır ama bugün daha bir keyiflidir nedense. *
sevgilisi olmayınca duş almayan yazar.
(bkz: cany13/#10629032)
sağolsun güzel özetlemiş.
Tarihi şaşırmış yazar.
beni yanlış tanımış yazar arkadaşım. öylede denmez ki, hadi dedin, öyle birden çevrımdışı olunmaz ki.. ayıp efendim.
tadına baktığım yazar bozulmaya yüz tutmuş eski kaşar.
(bkz: hayat ademi)
esprilerimi beğenmeyen yazar. *
bildiğin zeytinyağı yazarı. hem suçlu hem güçlü hem de unutkan!... *

(bkz: bu da böyle bir deşifremdir)
meme ucu deşifre olmuş yazar.
ölü taklidi yapan hamamböceği (6)
hayatadami(2)

bu da başlıkları alt alta okyunca sözlüğün yaptığı tanımdır.
meme ucundan hayata tutunan insan.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar