bugün

görsel
ayrıca;

(bkz: ali erim ve mehmet toygar ikilisi).
şaka gibiler.

--spoiler--
Merhaba,

2 hafta önce http://www.hattrick.org’daki kulüp binanıza 5 haftadır uğramadığınızla ilgili bir e-posta göndermiştik. Şu anda toplamda 7 haftadır kulübe uğramadığınız için yönetim görevinize son verdi ve yerinize yeni birini buldu.

Ama bildiğiniz gibi futbol dünyasında menajerler gelir geçer. Hattrickteki menajerliğinizde beyaz bir sayfa açabilirsiniz. Kullanıcı adınızla giriş yapıp yeni bir kulüp bulabilirsiniz.
--spoiler--
(bkz: başlık entry nick uyumu)
öncelikle (#21205483)

herkesin bildiğinin aksine bir maçta 3 gol atmak değil arka arkaya 3 gol atmaktır. ayrıca aynı maçta oyuncu 3 golü sağ ayak, sol ayak ve kafayla atmışsa (sırası önemli değil) buna da perfect hat trick (kusursuz hat trick) denir. yakın tarihimizden en güzel örneği için;

(bkz: 7 kasım 2012 cfr cluj galatasaray maçı)*
Kimilerine göre, Bilinenin tam aksine; bir futbolcunun bir maçta 3 gol atması değil, bir futbolcunun takımı adına 'üst üste' 3 golü atması, hat-trick oluyormuş. Yani 2 gol attın, sonra bir arkadaşın bir tane attı, sen sonra 3. golünü atarsan, o hat-trick değil, 3'leme oluyormuş.

Tabi bu iddia ne kadar doğru, fifa ne diyor öğrenmek lazım.
hat=şapka yerine kullanılmış "şapkadan tavşan çıkarttı adam lan" gibi oluşmuş kalıplaşmıştır.
ortasahanin cok cok onemli oldugu online en iyi menajerlik oyunudur. zira bugun 75. dakikada bir taktik degisikligiyle 3 forvete cikip forvetlerden oyunkurucu yetenegi olani defansif yaptim ve 6-0 10 dakikada 10-0 oldu.
sözlük versiyonu üç tane peşpeşe artı ya da eksi oy almak olan olay.
türkçe'si al takke ver külah olsa keşke dedirten kelime. araştırdım, anlam çok farklı oluyor. ama şapkalı bir deyim uydursak fena olmaz.

bu arada menejerlik oyununu da güzel. evladiyelik.
reklamındaki müziği deli gibi aradığım fitness aletleri markası.

http://www.youtube.com/wa...ge&v=RWngBYZwq6Q#t=8s

edit; yoğun talep üzerine müziği yayınlamışlar.

http://www.facebook.com/p...60&type=2&theater
9 aydır oynadığım oyun. hedefim 1. ligte şampiyonluk ve masters kupası ondan sonra milli takım antrenörlüğünde dünya kupasını kaldırmak.
tabi bunlar için para lazım o da şu an henüz yok ama olduğunda 1 milyon kişi beni tanıyacak.
hahahahahah.
bi oyuncunun bir maçta 3 gol atması durumudur. ingilizce "şapka çıkarmak" anlamı taşır. bilirsiniz ki ingilizlerin melon şapkaları meşhurdur. benim anlamadığım konu ise bir oyuncu 3 gol atınca şapka çıkarıyorsak bir maçta, hatta şampiyonlar ligi maçında 5 gol atınca neyi çıkarmamız gerekiyor. (bkz: messi)
beşiktaş taraftarının, 2006- 2007 yılındaki manisa maçında nobre' den gelen 3 gol sonrası bir daha izleyemediği futbol terimidir.
maç içerisinde bunu gerçekleştiren oyuncuya, maç esnasında oynanan topu alıp götürme hakkı veren olay. maç sonu topu kolunun altına koyup götürebiliyor yani. böyle de bir kural varmış. peh.
halihazırda en güzel en sade en oynanabilir çevrimiçi menajerlik oyunu.
2007 den beri oynadığım sanal futbol menajerlik oyunu. hala oynuyorum ve sıkılmadım. sürekli girmek zorunda olmamak en büyük avantajı bence. bir ay girmeden dahi işleri yürütebilirsiniz. ayrıca milli takım düzeyinde de mücadele ediliyor. şampiyonlar ligi ayarında hattrick masters kupası vardı. her ülkeden takımlar katılmaktadır. sosyal ortamı da gayet iyidir saçma sapan muhabbetlere çok az rastlanır. yani çok güzel bir oyundur herkese tavsiye ederim.
değişen arka planı bir yana ofisim eklentisiyle de gönülleri coşturmuş olan oyundur. dün yaptığım 2 transferle kulüp bütçesini biraz zorlamıştım, buna karşılık kurul başkanı karşıma çıkıp bugüne kadar takımı kafana göre yönetmene izin verdik, şimdi de vereceğiz ama bilmeni isteriz ki bu takıma yatırım yapanlar var ve bu paraların gökten düşmediğinin farkına varmalısın gibi bir mesajla karşılaştım. ve bunun gibi altyapı antrenörümün de bir mesajı var.

kısacası oynamak git gide güzelleşiyor. her ne kadar sattığım 2 oyuncuyla takımın bütünü düzenini bozmuş olsam da. kaç haftadır maç kazanamıyorum lan.
internet üzerinden oynanabilecek en iyi menejerlik oyunudur.Başarılı olabilmek için ihtiyacınız olan tek şey sabırdır..
yaşandıgında futbol maçında seyir zevkini arttıran bir futbolcunun 3 gollük başarı serüveni.
oyun moyun degildir.

(bkz: goalunited 2011)
altyapı maçının sonucu hala göstermeyen site. ikinci yarının 200.dakikaları oynanıyor şuan.
rte'nin bir sözünü hatırlatıyor bu terim,evet Hat-trick'siz Türk olmaz demişti başbakan,unutmuyor unutturmuyoruz sayımız 3.
geçen sezon takımım kalite açısından 8 takımlı ligde en iyi 2. takımken sezon sonunda 6. olarak küme düşmekten son maçta kurtuldum.motorun kurbanı oldum umarım haftaya başlayacak yeni sezonda aynı şanssızlık tekrar başıma gelmez.
dün akşam 23 dakikada yapılmış olandır.
(bkz: alex de souza)
(#6479759)
güncel Önemli Başlıklar