bugün

efsanevi olmayan dandik menajerlik oyunu.

goalunited'ın yanından geçemez kendisi.

başlığa daha önce pek çok entry girmiştim, onlarda "muhteşem oyun ya!" demiş olabilirim. demişsem biliniz ki goalunited ve daha farklı oyunlara başlamadan önce demişim.
gerçeği üst üste 3 gol atmaktır ama günümüzde 3 gol atıncada oluyor.
yeni sezon icin oyuncu gelisimlerini hizlandirmis, ozel olay gollerini de aynı oranda azaltmis olan menejerlik oyunu.
dünden beri girişimin imkansızlığıyla sadece bizlere kafasına göre adresler önerebilen site.
Hat trick, (ya da hat-trick) bir spor müsabakasında bir sporcunun hedeflenen amacı (futbol, hokey ve rugby'de gol vs.) bir müsabakada tek başına üç kez gerçekleştirmesinde kullanılan terimdir. Türkçe'ye üçleme şeklinde tercüme edilebilse de, genel kullanımı ingilizcedeki haliyle "Hat trick" şeklindedir.

ilk kullanıldığı dönemlerde üç kez peşpeşe hedeflenen başarıyı gösteren sporcunun performansı için "hat trick" ifadesi kullanılırken, günümüzde ardarda olmasına bakılmadan bu terim kullanılmaktadır. Örneğin ingiltere'de ilk dönemlerde bir futbolcunun bir maçta üç gol peşpeşe atması hat-trick kabul edilmekteydi.

Formula 1 yarışları başta olmak üzere otomobil yarışlarında ise hat trick; bir pilotunun sıralamaları 1. sırada bitirip pole pozisyonu alması, yarışı birinci bitirmesi ve yarışın en iyi tur zamanını yapması halinde kullanılır.

Hat trick kelimesi etimolojik olarak Viktorya Dönemi'ne kadar gider. Kelime o dönemdeki sihirbazıların şapkalarından üç adet tavşan çıkarmasından türemiş ve ilk olarak kriket sporcuları için kullanılmıştır. Hat trick terimi ilk kez HH Stephenson adlı sporcu için 1858 yılında kullanılmıştır. ilk olarak yazılı olarak kullanılması ise 1878 yılında olmuştur.
goalunited 2011'in önünde diz çöküp tövbe isteyecek salak oyun.

bak hacı ciddi diyorum, yemeyin lan ömrünüzü. illa ki menajerlik oynayacaksanız gu'ya gelin.
dün akşam 23 dakikada yapılmış olandır.
(bkz: alex de souza)
(#6479759)
geçen sezon takımım kalite açısından 8 takımlı ligde en iyi 2. takımken sezon sonunda 6. olarak küme düşmekten son maçta kurtuldum.motorun kurbanı oldum umarım haftaya başlayacak yeni sezonda aynı şanssızlık tekrar başıma gelmez.
rte'nin bir sözünü hatırlatıyor bu terim,evet Hat-trick'siz Türk olmaz demişti başbakan,unutmuyor unutturmuyoruz sayımız 3.
altyapı maçının sonucu hala göstermeyen site. ikinci yarının 200.dakikaları oynanıyor şuan.
oyun moyun degildir.

(bkz: goalunited 2011)
yaşandıgında futbol maçında seyir zevkini arttıran bir futbolcunun 3 gollük başarı serüveni.
internet üzerinden oynanabilecek en iyi menejerlik oyunudur.Başarılı olabilmek için ihtiyacınız olan tek şey sabırdır..
değişen arka planı bir yana ofisim eklentisiyle de gönülleri coşturmuş olan oyundur. dün yaptığım 2 transferle kulüp bütçesini biraz zorlamıştım, buna karşılık kurul başkanı karşıma çıkıp bugüne kadar takımı kafana göre yönetmene izin verdik, şimdi de vereceğiz ama bilmeni isteriz ki bu takıma yatırım yapanlar var ve bu paraların gökten düşmediğinin farkına varmalısın gibi bir mesajla karşılaştım. ve bunun gibi altyapı antrenörümün de bir mesajı var.

kısacası oynamak git gide güzelleşiyor. her ne kadar sattığım 2 oyuncuyla takımın bütünü düzenini bozmuş olsam da. kaç haftadır maç kazanamıyorum lan.
2007 den beri oynadığım sanal futbol menajerlik oyunu. hala oynuyorum ve sıkılmadım. sürekli girmek zorunda olmamak en büyük avantajı bence. bir ay girmeden dahi işleri yürütebilirsiniz. ayrıca milli takım düzeyinde de mücadele ediliyor. şampiyonlar ligi ayarında hattrick masters kupası vardı. her ülkeden takımlar katılmaktadır. sosyal ortamı da gayet iyidir saçma sapan muhabbetlere çok az rastlanır. yani çok güzel bir oyundur herkese tavsiye ederim.
halihazırda en güzel en sade en oynanabilir çevrimiçi menajerlik oyunu.
maç içerisinde bunu gerçekleştiren oyuncuya, maç esnasında oynanan topu alıp götürme hakkı veren olay. maç sonu topu kolunun altına koyup götürebiliyor yani. böyle de bir kural varmış. peh.
beşiktaş taraftarının, 2006- 2007 yılındaki manisa maçında nobre' den gelen 3 gol sonrası bir daha izleyemediği futbol terimidir.
bi oyuncunun bir maçta 3 gol atması durumudur. ingilizce "şapka çıkarmak" anlamı taşır. bilirsiniz ki ingilizlerin melon şapkaları meşhurdur. benim anlamadığım konu ise bir oyuncu 3 gol atınca şapka çıkarıyorsak bir maçta, hatta şampiyonlar ligi maçında 5 gol atınca neyi çıkarmamız gerekiyor. (bkz: messi)
9 aydır oynadığım oyun. hedefim 1. ligte şampiyonluk ve masters kupası ondan sonra milli takım antrenörlüğünde dünya kupasını kaldırmak.
tabi bunlar için para lazım o da şu an henüz yok ama olduğunda 1 milyon kişi beni tanıyacak.
hahahahahah.
reklamındaki müziği deli gibi aradığım fitness aletleri markası.

http://www.youtube.com/wa...ge&v=RWngBYZwq6Q#t=8s

edit; yoğun talep üzerine müziği yayınlamışlar.

http://www.facebook.com/p...60&type=2&theater
türkçe'si al takke ver külah olsa keşke dedirten kelime. araştırdım, anlam çok farklı oluyor. ama şapkalı bir deyim uydursak fena olmaz.

bu arada menejerlik oyununu da güzel. evladiyelik.
sözlük versiyonu üç tane peşpeşe artı ya da eksi oy almak olan olay.
ortasahanin cok cok onemli oldugu online en iyi menajerlik oyunudur. zira bugun 75. dakikada bir taktik degisikligiyle 3 forvete cikip forvetlerden oyunkurucu yetenegi olani defansif yaptim ve 6-0 10 dakikada 10-0 oldu.
hat=şapka yerine kullanılmış "şapkadan tavşan çıkarttı adam lan" gibi oluşmuş kalıplaşmıştır.