bugün

daha yeni gelmesine ragmen 900 küsür entry'i hangi arada girmiş olduğunu anlamadığım yazardır kendisi. neyse diyor oraları fazla karıstırmıyor ve hoş geldin diyorum kendisine. *
nicki de pek şukela olan yazar.selamlar olsun.
has, sahsına munhasır nıck tır anlamındakı sozcuk.
-bu nasıl bir nicktir??
+hasnicktir lan ordan*
acaba dört haneli tam sayılara gıcığı mı var dediğim yazardır.*
caution drunk nickini kullanırken bir andan nicki değişmiş yazar. gerçekten has bi nickmiş. ayrıca kendini bir şey sanmaktadır.
ekşi sözlükten çalıntı nick
ekşisözlükle hiçbir alakası olmayan* tamamen duygusal bi bağla kurulmuş bir nicktir.
dünkü zirvede entry isteyen var mı diye sorduğum ve hasnicktir diye cevap verip ortamı şenlendirdiğim malzeme yaptığım yazardır. böyle zirveler oldukça daha çok kaynaşır ve espiriler çıkartırız.
entry stili bana benzediğini görerek sevindiğim ilginç nicke sahip aragorndur. sözlük başımızdan eksik etmesin efendim. (:
ne olursa olsun dinlemeyi bilen, efendi, şukela bir yazardır.*
nickini ilk başta yanlış algılayıp, sonradan farkettiğimde çok güldüğüm yazar.
benim gibi sigara içmeyen bünyeye bile son günlerde sigarayı aşılamış hain yazar, kötü kankadır. efendime söyliyim bu arkadaş ona buna sataşmayı çok sever ama kötülük yoktur içinde çabuk parlar çabuk söner saman alevi gibi. smirrof absolut ve kırmızı tuborg'a karşı aşırı zaafları vardır. kokusunu 100 metre öteden alır. * tarih bilgisi sağlamdır. osmanlı padişahlarına karşı bir sempatisi vardır hepsini tek tek incelemiştir zamanında. * * ne b.k varsa dinler winamp playlist'inde müslüm baba'dan sonra avril lavigne'ın gelmesi onun için sıradan bir durumdur. dagınık ve pasaklıdır. * en büyük hobisi karşıya geçerken motor'da sigara tüttürmektir. abartıp puro'da yaktıgı görülmüştür. colin mc rae 2.0'a bayılır bunca yıl geçmesine rağmen oyunun eskidiğini kabullenmez. trabzon sporludur. iyi basket oynar aynı şeyler futbol için geçerli değildir. en son ayagıyla vurdugu topun nereye gittiğini bir ben bilirim. *

kankam ! okuldan kaçtıgımız, disipline gittiğimiz, dersten atıldıgımız, kopyalar çektiğimiz, içip içip azıttığımız o güzel gunleri sakın unutma olur mu ? *
nicki hazmedilemeyen yazarmış. * * *
biraz önce aşağıdaki diyaloğu yaşadığım yazardır;

hasnicktir - slm
manson - ne selamı lan asl deseydin bari
hasnicktir - ahahah yok lan bi'şey isticektim senden
manson - buyur ni demek
hasnicktir - abi malum sözlüğün en eskilerden birisi benim ama hala başlığıma 18 entry girilmiş, bi el atsan, 19'u gir yeter, sol frame'de gözüktümü tamam, millet atlar zaten.
manson - ahahah ne demek lan baştan söylesene kasıyosun kendini "selam" falan..
hasnicktir - ahah ne biliyim olm.. saol..
manson - rica.. * *
iddia'dan anlamayan yazardır benim gibi birinide iddia'da yatırmıştır. bir daha iddaa mı! aman aman kalsın.. *
onca kişiye başarı dilekleri sunulmasına rağmen, kendisine bir kişinin bile başarılar demediği, o yüzden başını acıyla öne eğmiş bir durumda hüzne boğulan yazar. * * *

(bkz: osym kocan geliyor)
(bkz: dualarımız seninle)
kendisine başarılar dilememe rağmen , bir de burdan dileyeyim de birileri görsün* dediğim yazardır. başarılar kardeşim..
kankama öss'de başarılar diliyorum! nice sınavlara yanyana girdik biz neler görduk ! * *
(bkz: bu pazar beşiktaş sahilde çay içelim zirvesi) nde lock ile girdiği diyalog beni yarmıştır. lock ve bir takım kişiler tarafından vayy hasnicktir sen miydin? gözüme gözükme oğlum diyerek korkutulmuş ve tırsıtılmıştır.* komik ve oldukça eğlenceli , öss den umudu olmayan yazar. olsundur önemli olan katılmaktır. * *
bu pazar beşiktaş sahilde çay içelim zirvesi sayesinde tanıştığım, sigara sözüm olduğunu unuttuğum, bunu hatırlamasına rağmen bana hatırlatmayıp, içinde tutup, bana girdiği entryde yazarak beni üzen yazar. sevimli surat.
zirvede kendisine hitap ederken bayaa bi zorlandığım uuser.

-şşşşt, huuuoopp hasnicktiiir !!(çevreden gelen garip bakışlar)
babasının da sözlüğe takıldığı yazar.

birazdan evinde kavga çıkacak kişi.
babası bilmiyorr sigara içtiğini. * *
senin nikin neydi sorusuna en geyik cevap veren insan. *
beşiktaş zirvesi'nde tanıştığım, sigaralar sana feda olsun dediğim, mafya bakışlı* sözlük kardeşim.