bugün

yeni bir yazar. hoşgelmiş. umarız ileride bu başlık altı entry'ler ile dolar, buralarda çoluk çocuk oynar, insanlar eğlenir. evet evet. hoşgelmiş...
bomba gibi bir insan bomba. hacı böyle sadece zirvelerde olmuyor diye seslenmek lazımdır.
sımsıcak bir insandır kendileri. daha çok görmek istiyor insan kendisini.
yeni ama eski bir yazardır nasıl olduğu tartışılır, gözümden kaçmayan şey telefonundaki şaheser derecesindeki güzel müziklerdir. topluca söyledik. yalnız merak ediyorum kulağının arkadasındaki sigarayı içmek nasip oldu mu olmadı mı hoca?
bir dahaki zirvede, telefonumdaki orhan baba mp3 lerini, cengiz baba ile takas edeceğim, milli görüşçü kardeşim.
çok iyi bir sağ bektir kendisi.
Canın en içinden koskocaman bir parçadır. sevgiliden de öte, aşktır..
sempatik yazar, muhabbeti güzel ve genel kültürü oldukça iyi olan insandır. Sanırım çakmak koleksiyonu yapıyor. *
seneye bu vakitler gökhan sakiyi diz dirsek kombinasyonlarıyla perişan edebilmesini umut ettiğim fahri tayland vatandaşı yazar.
Yanakları sıkılıp doya doya öpülesi,
O ahenkle dans eden mis gibi ipek saçları koklanası,
Her günüme daha farklı, daha özel manalar katan,
Canımın yarısı, içi, birtanesi. * *
94 doğumlu yazardır. lise 2 ye gitmektedir. çok fena kafka okur. entel olma çabası içindedir. sümük yiyor bu adam arkadaş ya.*
mükemmel oyun kurucu, kahramanım. *
bilgisayar kurdudur, bıyıklı hali ile rasim öztekin' in bursa şubesidir ve eğer gelirse kocaeli sanatla buluşuyor zirvesinin onur konuğudur. bunu da herkese diyorum sanırım.* şaka lan şaka bir tek sana dedim kardeşim.
kendisine şu dizeyi armağan etmek istediğim birtanecik yarim.

"leylek baba bile döndü yar"
*
sözlükteki bursasporlu yazarlardan biri.
(bkz: yeşil)
renkli yazarlardan. gökkuşağı renklerinden.
fl studioda yardım edebileceğim yazar.
fanatik yeşilim, beyazım, renkdaşım. şampiyonluğumuzu kutluyorum.
hakkında 2 kelime bilmeyen adama hemen şakirt yaftası yapıştıran eleman.

beni çok kıdıran yazar. hatta resimleri falanda vaar bende. yaktım seni...
akvaryum meraklısı bir yazar olabilir.
SANIRIM EGELi YADA AFYONLU OLMASI MUHMTEMEL YAZAR.
kürt kökenli olduğum için; beni, "pkk yanlısı, terörist" gibi ağır ithamlarla suçlayan faşist yazar.
espri anlayışından hoşlanmadığım, beni facebook' tan bir dönem sildiği için kırıldığım yazar.
güncel Önemli Başlıklar