bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  1980 lerde ortaya çıkmış türk punk rock grubudur.malesef anlaşılamamıştır ve sanki toprağa gömülmüştür.(arasan bulamazsın).lanet olsun ve nereden nereye gibi süper ötesi şarkıları vardır.okuduğum bir dergide müzik arşivi yapan bir arkadaşla yapılan röportajda şu soru sorulmuştur:
  **en değerli parçanız hangisidir?
  **bir ara bi arkadaşın alıp ta geri getirmediği 2 hardal albümü vardı,,eğer olsalardı onları söylerdim!!
  ve bu bahtsız arkadaşla beraber benim de içim gitmiştir..
  2 -1 ... electronica
 2. 2.
  sosisli sandviçe özellikle yakışan baharattır. ketçap domatesten mayonez yumurtanın beyazından yağ karıştırılarak hazırlanır.fakat hardal kendisidir.hiç bir şeyin türevi değildir.bu sebeple benim nazarım da özellikle mayoneze karşı bariz üstünlüğü bulunmaktadır. her türlü et ve tavuk kızarmalarında patates kızarmalarında kullanılabilir. karnım aç üstüme gelmeyin.
  2 -1 ... karga
 3. 3.
  her yemeği güzelleştirme yeteneği olan hede. sucukla ayrı bi güzel olur.
  (bkz: entry girerken ağzın sulanması)
  1 ... norma
 4. 4.
  (bkz: soulseek sağolsun)*
  ... tankut kabza
 5. 5.
  marka çok önemlidir,heinz dan şaşılmamalıdır.
  ... isheyaramas
 6. 6.
  dünyanın en güzel sosu.acı sevenler için en iyisi (bkz: delizia)...
  ... africa
 7. 7.
  herhangi bir türk markası hardala sirke boca edilerek çok güzel, kaliteli hardallar elde edilebilir. püf noktası deneye yanıla bulunan bekleme süresidir. bir de bu baharatın özelliği burun sızlatmasıdır. çok yendiğinde dahi burun sızlatmayan hardal ,(ne yazık ki) hardal değildir.
  2 ... tankut kabza
 8. 8.
  neden sevildiğini ve iyi bir hardalın neden o kadar pahalı olduğunu anlayamadığım hiç bir zaman aramayacağım ve tadını beğenmeyeceğim lüzümsüz sos.
  2 -1 ... puldüşü
 9. 9.
  ilk albümleri 1978 yılında çıkan nasıl ne zaman dır. şahsi fikrim en güzel albümleridir. bir yağmur masalı, Babalar Kucuk Ogullarina Soylesin Diye, Uyandi dinlenmesi gereken şarkılarıdır. güzel sözleri var, güzel çalmışlar, türkiye için yaratıcılar, şarkıların baş-son veya ortalarında soloları var; daha ne olsun?

  ama bariz şekilde dünyada ki popüler gruplardan etkilenmişler, hatta hangi şarkının hangi grubun hangi şarkısına benzediğini bulmak zor değil.
  1 ... pulera
 10. 10.
  bu bitkinin tohumu un haline getirilir ve sirkeyle karıştırılarak macun kıvamında bir karışım yapılır.ızgara etlerin yanında ve bazı sosların yapımında kullanılır.
  2 ... ditty