1. 1.
  hande yener adlı yenilikçi(!) sanatçımızın bilumum tv programında ve kliplerinde yaptığı danstır. efendim öncelikle bu dansın en can alıcı noktası kesikli hareketlerle yapılmasıdır. omuzlar baş rolü oynar ve öne arkaya olabildiğince kesikli şekilde hareket ettirilerek hafif elektrik bugi havası yakalanır. bu dansın en önemli özelliği ise hande yener'in elektronik şarkılarının hepsine uyabilmesi ve sanırım bir tek hande yener'in becerebilmesidir...
  2 -1 ... isinci
 2. 2.
  hande yener teyzemizin tarzıdır. romiyo kişisi ile birlikte uydurduklarından şüphelenilmektedir. sabaha kadar kucaklarken bu değişik dansı icra edebilmiş olabilirler. romiyooo romiyoo romiyoo romiyooo
  7 -2 ... serenitytheone
 3. 3.
  tv mute yapıldığında daha bir eğlencelik olan ve bu ne aq dedirten dans türü.
  3 -1 ... leblebi tozunun hastasiydim
 4. 4.
  baston yutmuş gibi beli kırmadan sağa-sola salınımlarla yapılır.
  2 ... carant
 5. 5.
  (#1943347) Çarpık bacak dansı.
  2 ... fehimsiz ekmek
 6. 6.
  kesik kesik ;kısacası uzun esler vererek yaptığı kendine özgü tuhaf bir danstır
  1 ... viva la fidel
 7. 7.
  Kolları dirsekten kırarak, koltuk altını yeni traş etmiş gibi kolları havaya kaldırıp; sağ kol yukarda olmak üzere kolları önce ileri geri hareket ettirip sonrada birbirinin etrafında çevirmek gibi anlatması bile sıkıcı bir figüre(!) sahip dans türü.
  4 ... mozik
 8. 8.
  ne yapacağını bilemeyerek atılırken ortada kesilivermek gibi birşey. yinede takdir edilesi, yadırganmayası, yakıştırılası bir dans türü. müziğin ve sesin kalitesinden olsa gerek. her ne kadar bir önceki albümünün bu albümden daha başarılı olduğu kanısında olsamda şahsımca ..
  1 -1 ... no name
 9. 9.
  madonnayı taklit ettiği bariz anlaşılan kendine göre türk standartlarını çoktan geçmiş artık avrupa standartlarında müzik ve gösteri yapan şahsiyettir. türk standartlarını geçtiği için olacak ki bana taklit ve komik gelmektedir.
  2 ... dibi dibi rek
 10. 10.
  80 li yılların robot dansı. lanet olsun yine hortlattı kadın bu berbat şeyi..
  3 ... fakeplastictrees