bugün

Malesefki Ülkemizin makyaj ve estetik güzellerinden bir tanesidir.
Dün Nişantaşı'nda ablasiyla dolaşırken gördüm. Yanlarında koruması vardı.
Hiç dikkat çekmeyen sıradan bir kızdı.
geçen semtimizde bu kıza aşırı benzeyen bir kızla karşılaştım.

türkün güzeli dünyanın bütün güzellerinden hoş geliyor bana.

bana kendi ırkımın kadınları çekici geliyor daha çok.
Bir giyim markasının reklam yüzü olmulş. 800 bin TL olan ücretini ikiye katlayarak 1.5 milyon TL kazanacakmış.

https://www.milliyet.com....milyon-tllik-imza-6342664
klasik mankenden bozma, yeteneksiz oyuncudur. dandik aşk dizilerinin aranan yüzü haline gelmiştir.
twitter'da güzelliğiyle (!) türkiye gündemine yükselen oyuncu. 2015 yılında ortaya çıktığında güzeldi evet ama şuan aşırı abartılan bir insan.
görsel
görsel
görsel
Vasat altı bir oyunculuk ve yapmacık bir ses tonu ile nasıl ekranlarda bu denli gozukebildigine şaşırdığım yeteneksizlik abidesi sevimsiz kişilik...
Oyunculuğu çok tartışılsa da varlığı ve güzelliğiyle en dandik projeyi bile izlettiren ablamızdır.
An itibariyle meme dekolteli elbise giyip memintolarını eliyle kapamaya çalışan kezban.
O ses Türkiye ye göğüsleri açarak çıkan bayan.
Çok güzel bir kadın ama Burcu Özberk karşısında şansı yok.
Kezban bir görüntüsü var .
Model ve oyuncu olan şahsiyet. Oyunculuğunun iyi olduğunu düşünmüyorum.
bence azıcık aklı olsa saçma sapan rolleri kabul etmezdi, her şey para değil sonuçta.
Canım benim tam bir avm faresi.
Berbat bir oyuncu. 2-3 gün önce oynadığı diziyi 10 dk izledim. Kadında ne mimik var ne tepki her durumu aynı. Biri buna gözlerin Türkan Şoray gibi demiş sanırım süzülüp süzülüp duruyor. Yan karakterlerde oynayan ve oyunculuk için çırpınan diğer oyunculara üzüldüm.
adım başı karşılaşabileceğimiz tarzda bir güzelliği varmışmış.

beyler size bu kızın güzel olmadığını düşündüren şey, evet klasik bir türk kızı olmasıdır. ama klasikten kastım sıradan değil. yani türk kızı tipine sahip olmasıdır.

ama bu demek değildir ki bir kadın türk tipinde olunca çok hoş ve güzel olamaz.

bence ortalamanın üzerinde bir güzelliği var. ağzı burnu eli yüzü düzgün. kim ne derse desin.

ha sizin kalbiniz çarpmayabilir orası ayrı. ama bu onun güzel bir kız olduğunu değiştirmez.
Bu kızı, güneşin kızları dızisini çekerken çok beğeniyodum sonradan çirkinleşti sanki.
Gozleri çok güzel ama hareketleri aşırı uyuz.
güzel ama sevemiyorum hiçbir zamanda iyi bir oyuncu olamayacak.
şu an nasıl projelerde yer alıyorsa öyle de kalır.
Oyunculuğu iyi değil. Yeni gelin gibi süzülüyor.
Gözüme estetiğe rağmen güzel gelmeyen nadir kişilerden.
Bakışma sahnelerinde avel avel ağzı açık bakıp gülümsemeye çalışırken ne kadar mal göründüğünden öyle geliyor büyük ihtimal.
ilk çıktığı zamanlar çok güzel ve seksi olmasına rağmen, sanırım aşırı zayıflaması sebebiyle artık hiç çekici gelmeyen kadın ünlü. Kadın dediğin biraz dolgun olur.
Allah sahibine bağışlasın.
güncel Önemli Başlıklar