bugün

Sadece güzel bir kadın. Ama daha fazlası değil asla. iyi oyuncu değil. iyi bir arkadaş olduğunu da sanmıyorum.
güzel bir hanımefendi ama güneşi beklerken dizisi dışın da hiçbir dizisi tutmamıştır bir de ersay üner in iki aşık klibin de oynadı.
iyi ki lazer epilasyon var diye her gün dua ettiğine eminim.
Mıymıntı.
Dizi konusunda şanssız.
Ben boyle guzel bir kadin gormedim. Ulan hatuna bakakaliyorum resmen karsima falan ciksa dilim tutulur herhalde. Oyunculugu kotu ama bunu karim yapmayi cok ama cok isterdim.

görsel
şu sıralar yüzleşme dizisinde oynayan prenses. 33'lük şarap. allah sahibine bağışlasın.
Yüzleşme dizisinde masal karakterine hayat veren güzellik.
Herhangi bir projenin azami on haftada yayından kalkmasına sebep olan ya uğursuz ya yeteneksiz oyuncu.
herkes kendini bişey sanıyor.
oda sıradan birisidir . be.
ilk dizisinden ve ilk filminden sonra ki projelerde tutunamadı.
güzel kadın valla..
Bugün fazla eski sevgili entrysi olacak.
Bu son olsun.

Kendisini ilk sevgilime benzetirim.
Ve tek benzeten ben değildim.

Hande'yi severim ama o uzak olsun. *
başıma bir iş gelmeyecekse türkan şoray'a bin basacağını düşündüğüm oyuncu açık ve net.
Güzel kadındır fakat terk edilesi bir karakter yapısı olduğunu hissetmekte ve düşünmekteyim.

Erkeğe gerekli saygıyı Ve özgürlüğü tanıdığı kanısında değilim zira.
Yine kendini hatırlatmıştır.
Garip bir zaafım var.

instagramdaki bol makyajlı hallerine değil, kendi halindeki doğal haline.

Sigara yakasım geldi.
Ben de yalnız, mutsuz ve kadersizim.
Beni bul. *

görsel
Hem güzel değildi hem oyunculuk yeteneği yoktu hem de yaşlıydı. Buna rağmen bir dönem ünlü yapılmaya çalışıldı ama azalarak bitti.
inanılmaz bir doğal güzelliğe sahip oyuncu. oyunculuğu şimdilik eh işte seviyesinde olsa da, nuh tepesi filmindeki gibi daha çok görselliğe dayalı filmlerde, bakışları ve güzelliğiyle parlayacağı kanaatindeyim.

çok hazzetmediğiniz bir müzik türünün nadide bir eserini dinlerken aldığım zevk gibi bu kadını beğenmek. çok tipim değil evet ama o yüz hatları nedir öyle..
Göt göbek salmış yaşlı karı

görsel
Konuşurken ağzını çok garip yapıyor ve bazı kelimeleri ergen gibi yuvarlanıyor. Bir oyuncuya yakıştıramıyorum. O yüzden hangi dizide filmde oynasın izlemiyorum. Başkasına iyi oyuncudur bilemem.
bu hatun 38 yaşında.

görsel