bugün

ülker'in en iyi ikinci yıldızı.*

tek seferde ağza atınca tadı çıkıyor. diğer türlü kırıntıları dökülüyor falan, uğraşılmaz.
Herkese bir Halley oluyo. Sloganı.
püskeviti bayat degil ama cok sekerli.
yeni muzlusu çıkmış,tavsiye edilir.icinde yedi tane var,bimde 5.90.
Yuvarlak şeklinde, tadı leziz olan bir çikolata.
herkese bir halley oluyor...............................
çocukluğumda daha güzeldi. şimdi kafamı çevirip de bakmıyorum.
Eski tadı yoktur.
Halley için harcanan sponsorluk paraları ile bu ülkede neler yapılırdı neler.
pandemide çileklisini denediğim ürün.
tatlı düşkünüyümdür ancak çilekli Halley tattığım paketli ürünlerin çoğundan çok daha şekerli. yerken insanın boğazını yakıyor.
işte bunlar hep mısır şurubu.
Kesinlikle aynı tadı yok. Ne yediğimi anlayamayacak derecede yok. Çoklu büyük paketinde önceden on adet çıkardı şimdi sekiz. Önceden üç adet yerdim bir oturuşta keyifle ve dördüncüsü için kendimi zor tutarken şimdi üçüncüyü yediğimde pişman oluyorum.
dünyanın sonunu getireceğine inanılan yıldızdır. bu yıldızın her 76 senede geçtiğini ortaya koymadan önce halley, dünyanın sonunun geldiği haberleri osmanlı’ya kadar yayılmıştı.

kaynak : ders
Luppodan daha güzeldir.
Küçük parçalara bölüp, taze meyve ve krem şantiyle karıştırıp, buzluğa konunca, şahane bir yaz tatlısı olan hede.
Deneyin derim.
ben probis diyorum.
tadı harika olan yiyecek. evet.
zaman içinde ne kadar küçülse de tadı hala eşsiz olan endüstriyel gıda ürün.
bir ülker ürünü. özellikle karadut marmelatlı olanı pek bir güzeldir. "heykese bi halley oluyo" diye söylenende güzel bir reklamı vardı bu ürünün.
birleşik Arap emirliklerinde bile satılan gıda ürünü. çok yöresel olmasa da memleketi anımsatan bir şey bulmak güzel.
Yıllar geçip çikolata zevkim değişse de kendisine olan sevgim değişmeyen tek şeydir.
Yeni yapılmış ve tazeyse ağızda dağılıyor.
mini boyunu ilk kez gördüğüm çikolatalı ürün.
görsel
şaka gibi ama futbolla ilgili bir sponsor.
bazı şeyler insana çocukluğunu hatırlatır ya, onlardan biri.
yeni bir eziklik işi fb den. Ülker'in yüzlerce ürünü varken seçilen ürün halley yani bir kuyruklu yıldız ismi.
4. yıldızı sırta takmış ezikler!
bir kuyruklu yıldız. evet.