bugün

entry'ler (250)

fuckbuddy ilanlarından birini bulup sevişmek

Ya tutarsa diyip bırakıyorum mail adresimi, marintu90@gmail.com

198 - 86 - yaş 32/ Ankara.

yılan hikayesi gülsüm

Efsaneye göre derker ki; pokemon çizgi filmindeki kötü karakter jessie (roket takımı) ile birbiri arasında açıklanamayan bir bağ vardır.

covid 19

şirketlerde, ofis ve servis araçlarında maske zorunluluğu yeniden getiriliyor. Klavye başında geçirilen hayatların bundan haberi olmayabilir ama salgın bitmek üzere olduğu noktadan hortlamaya başladı. çok dikkatli olmak gerekiyor.

sol frame in afedersiniz sapık başlıklarla dolması

bu sözlükte bu durum en az on yıldır var. biraz geç kalınmış bir başlık.

5500 tl asgari ücreti halayla kutlayanlar

artık bu tür haberlere şaşırmamak, bu ülkedeki cehaleti hafife almamak gerekiyor.

sevgilinin tangasını indirince ormanla karşılaşmak

sevgili ise fazla üzerine düşmeyip hoş karşılamak gerekir bence ama fuckbuddy vb. ilişkilerdeki kız bu duruma sokuyorsa ayıp etmiştir.

hosteldeki kızın sünnetli misin diye sorması

Hocam açıp gösterseydin işte… kızın açık açık “ver elime bakim” diyecek hali yok ya.

bir cipsin 12 tl olması

Üstelik eski tadı da yok bu ürünlerin. Kalitesini de düşürdüler. Benim gibi hisseden var mı?

fenerbahçenin 5 yıldızı armasına koyması

Tam bir ergen davranışı olan hareket? Bir yıldız olsun on yıldız olsun ne anlamı var başarı yoksa? Tüm takımlar için söylüyorum. Tuttuğum takımın yıldızı olmasın ama avrupa’da başarılı olsun.

sözlükten biriyle buluşmak

Ankara’dan 198 boyumla talip olduğum buluşma olayıdır. Yeni bir insan tanımak gibisi var mı?

arabayla giderken ayakları camdan çıkarmak

Ayaklar güzel olsaydı bari. Ayrıca adam aynayı göremiyor, minicik(!) ayaklarından dolayı. Kaza yaptırtacaksınız…

seviştiğiniz son yirmi kızın yaşları

Ulan dürüst olun… sondan 20. Kişiyi (öyle bir kişi var diyelim) nasıl hatırlayacaksınız? Son 4-5 için cevap verirsem; 26-18-22-18-21 civarı.

anime kızı vs kezo

En kötüsü k-pop diye bir akıma uyanlar. Salak salak uzak doğulu tipleri profil fotoğrafı yapmazlarsa tarikatlarından aforoz ediliyorlarmış.

tiineyç miyutınt ninca törtılsın eşek kadar olması

Son duyumlarıma göre donatello evlenmiş arkadaşlar. Bekarlığa veda partisinde splitter usta çok akıl vermiş ama donatello dinlememiş. “Yavrum dünyanın en ünlü dört tosbağasından birisin evini de sırtında taşıyorsun ev derdin de yok. Evlenip bir tosbağa ile takılacağına evlenmeyip tüm tosbağalar ile takıl, at hepsini eve” demiş. Bizimki dinler mi? Aşık olmuş bir kere kara sevdaya tutulmuş. Evlenmiş gitmiş. Raphael çok ağlamış o sırada…

sözlük yazarlarının çizimleri

Bu başlığa girerken, “bu başlıkta da seksapel bir şey olmaz heralde aq” demez olaydım…

30 haziran 2022 ankara yağmur

Haziran ayında yağan bilmem kaçıncı muson yağmuru. Bu kez iş çıkış saatine denk gelmesiyle boku yedirtmiştir. Hayırlısı bakalım şemsiye girdi galiba bu kez.

arkadaşlar selam beni özlediniz mi

gerçekten bu sözlüğün kızları bir tuhaf...

ankara

Geride bıraktığımız son beş gündür mart sonu ve nisan başı dönemini yaşıyoruz adeta. Bir türlü yaz gelmedi. Geceleri üşüyoruz. Yeter artık yeteeeeeer…

uludağ sözlük metalci yazarlar birliği

Ankara’da ben de varım. Olursa bir konser çağırın.

dikkat çekmeyen kızın birden güzel görünmesi

Tayt giymiş olabilir. Evet, muhtemelen kalça hatlarını ortaya çıkaran bir tayt giymiştir. Yüzüne baktınız beğenmediniz dimi çakallar.