coca cola'nın yahudi malı olduğunu bildiği halde herkesin önünde, adeta insanlara coca cola reklamı yaparak içen şuursuz insandır. diyelim ki kola içmeyi çok seviyorsun s.ktir git kimsenin görmediği yerde iç, reklamını bari yapma, allah'ın şuursuzu!
şimdi efendim kimseye gidip kola iç demiyoruz. ama içme de diyemeyiz. ozaman sende kolgeyt diş macunu kullanma amcanda reno araba almasın. kola yahudiyse renoda fransız. ermeni sözde soykırımını destekliyor . cezayir e soykırım yaptı. ozaman alacak hiçbirşey yok. ha kaldıki herkesin önünde içme diyeceğimize sivil toplum örgütümüz ile kitle olarak iznimizi alır sokağa çıkar kolayı protesto ederiz. birayı sokakta içme , kolayı içme , sevgilinle öpüşme. yıllardır ağzıma kola sürmedim tadını hiç beğenmiyorum. lakin seven sokaktada içer , sokaktada öpüşür , sokakta kimseye zararı olmadığı takdirde şarapta içer. özgürlük farklıdır diğer insanların özgürlüklerine tecavüz etmek farklıdır.
afiyet olsun ona. yarasın. bol bol geğirsin!
düşman çatlatsın. serinlesin.
kabul etmeliyiz ki daha iyisi yapılana yapılana kadar en iyisi coca cola dır. * ne yani cola turka içince çok mu milliyetçi oluyoruz ? küf gibi tadı olan bir içeceği milliyetçilik uğruna içemem arkadaş. yahudilerden ve israil' den nefret ediyorum ancak coca cola' yı da seviyorum. yapacak bişi yok.
ulu orta bira içmesinden biraz daha iyi bir durumdur. özgür ülkede taşkınlık yapmadığı sürece bira içmek de cocacola içmek de herkesin kendi insiyatifindedir. bırakın bu ucuz protesto ayaklarını yahu.
kola ile ülke kurtaracağını sanan gerizekalı tiplemenin dövmeye çalıştığı normal insan.

içsin istediği kadar.
ne alaka diye sorulacak olay. esrar içmiyor ya, cola içiyor alt tarafı. herşeyimiz usa menşeli ise cola mız da olsun, diğerleri batmıyor da cola mı battı diye sorası geliyo insanın. zorla şerbet mi içicez kardeşim git işine.
avrupa'da halka açık yerde sikişenleri gördükten sonra çok masum gelen istek.
içebilir doğaldır bence bizi ilgilendirmez.
bu gün türkiyemizin her yerinde satılan bir içecek olan coca cola yı içen insanların en doğal hakkıdır coca cola içmek.
akp'nin israil'le silah anlaşmasını yaptığını biliyorsak, göz göre göre akp'ye oy verebilen şuursuz malları ne yapalım diye düşündürmüştür akşam akşam bu insan. silah anlaşması lan bu, direk israil ordusuna yarıyor. allah'ın şuursuzu işte.
sokağın ortasında göstere göstere cola turka içip "yalakayım ben bakın cola turka içiyorum" demeyen insan evladıdır. koladır bu seviyorsa içsin niye karışıyorsun yahu bırak.
yahudi arkadaşı da olabilen insandır. belki sevgilisi yahudidir. vay kalleş, vay vatan haini, vay müslüman düşmanı vaay.
*
(bkz: buyrun benim)
burada bu entryi yazan yazarında coca cola içtiği anlaşılıyor. ancak şöyle birşey var kullandığın işletim sistemi windows olsa gerek. windowsuda microsoft adlı şirket üretmiştir. bu şirketin sahiplerinden biri olan bill gates dünyanın en zengin adamıyla olmakla beraber yahudidir. en basit şekliyle böyle anlatılabilir ancak. demem o ki bırakın bu işleri be kardeşim. kendi ürettiğin işletim sistmini kullan o zaman. kendi ürettiğin adam gibi kolanı iç o zaman. kendi cep telefonunu kendi malını kullan. varsa kullan. üretebiliyorsan kullan. yok yahudi yanlısı yok özentisi geçiceksin bu işleri. kullanma o zaman bilgisayar. kop hayattan her türlü yeme içme. hepsi başkasının malı. bu böyle uzar gider.

kısaca:devlet su işleri yavrum bırak bu işleri
ne içem, mahmood tea mi içem?
(bkz: mahmood tea)
sadece kola mı içecek?
aynı zamanda sevişecekte mi?

ona göre entry gircem.

(bkz: manyak mısın nesin arkadaş)
(bkz: hanım koş yazarlar çıldırdı)
bunu diyen adam;

hiç intel işlemciye sahip olmamış,
hiç nescafe içmemiş,
hiç lego oynamamış,
hiç kinder surprise'ı yaşamamış,
hiç cnn seyretmemiş,
hiç starbucks'a gitmemiş,
hiç disney & 20th century fox filmi seyretmemiş,
hiç icq'da yazışmamış,
hiç nokia telefona sahip olmamış,
hiç mcdonalds'a gitmemiş,
hiç nestle ürünü yememiş,
hiç national geographic seyretmemiş
vb...

biri olmalı ki, iddiası birşeye benzesin. insan önce kendine sormalı.
celallenmiş edit: soracak ülen!
(bkz: mahalle baskısı)
(bkz: sie)
hacı yağı sürünüp toplu taşıma araçlarında insanların burun direklerini kıran düşüncesizlere göre gayet normal bir insandır.
bildiğin insandır. ben de bol bol yaparım. milletin önü diye de hiç düşünmemiştim. demek sövenler varmış...
başıma bişi gelmicekse o benim. gidin bi doktora gözükün ya siz.
daha iyisini türkler yaptığında onu içecek olan insandır. üretemiyoruz diye üreteni boykot mu edelim yani?
coca cola yahudi malıymış o zaman içmezsin olur biter. üstünde israil bayrağıda olsa alır kolamı parkta bahçede kana kana içerim. adamlar bulmuş verdiğim para sonuna kadar helal olsun israile.
hür insandır. içemeyen malların da olduğunu görünce pek gülmüştür.
pepsi yi sevmeyen insandır. genelde erkektir.