bugün

görsel
https://youtu.be/d6NJPFEgus8
çok kaliteli bir oyuncudur.
iyice şişmiş bi de namaz kılıyor trtde oynadığı tv filminde.
vardarlı holdingin sahibi.
görsel
görsel
Türk sinemasında kadınları sürekli sömüren roller almıştır. Ben Yaprak Dökümü'nü açınca Annem yaptı bu tanımı.
70 yaşındaki abisi Dalyan Ergün yaşamını yitirmiş.

http://www.mynet.com/maga...tm_campaign=haberwallpost
'Kim Milyoner Olmak ister'in bir bölümlük sunucusu.
bugün hürriyet'te röportajı vardır. ben dönek değilim deyip duruyor fakat her bir cümlesinde döneklikten izler bulabilirsiniz. ben sol ruhluyum diyor ama her bir cümlesinde solu sindiremeyen bir söyleme rastlıyorsunuz.
ve en önemlisi şunu çok net görüyorsunuz bu röportajda; adam paranın satın alma gücünden ve buna fırsat verilmesinden büyük haz alıyor!
''ak partiye oy verdim'' yalanı ortaya çıkmıştır.

http://www.haberturk.com/...oy-verdigine-inanamiyorum
hakkında bu kadar entry girilince öldü sandığım yazar. haklıymışım.

edit: birde tepki verenlere, hiç mi düşünce özgürlüğünüz yok diye aklınca ayar vermeye çalışan şakirtlere selam olsun. eğer kişi yıllarca savunduğu şeylerden 180 derece dönüyorsa, bu yolda kaybettiği, hapishanelerde çürüyen arkadaşlarının katillerine kendini peşkeş çekiyorsa, buna düşünce özgürlüğü denmez. buna 3 kuruşa kendini satmak denir.
orada burada "düşünce özgürlüğü" diye ağlayan ezoların bi şey demeye hakkı olmadığı adam. fikrini söyledi diye adama inanılmaz hakaretler ettik ya burda nasıl aydınız, nasıl solcuyuz off.

bırakın bu adamı sadece ben eleştireyim because bunu sadece ben hakediyorum. düşünce özgürlüğü diye ağlayanlar değil.

düşünce özgürlüğü=bay cıngılbört
* (bkz: bu kadar entry girilince öldü sandım)
iyi yaptin rahatladin mi bari diye sormak istedigim adam. o kitaplari nerene okudun sen? bu da yeni moda oldu eski sosyalistler, cihangir entelleri birer birer ampul oldular al sinan cetin, cemil ipekci, simdi de bu. sonradan azanlardan korkulacagi gibi bunun gibilerden de korkarim ben.
bugün ki mide bulandırıcı zihniyet kotamı, akp kurmaylarından önce davranıp dolduran, kafası ve şuuru bulanmış yaşlı bir nemelazımcı.
istediği partiye oy verebilir insan, sağdan sola, soldan sağa geçebilir.

ama toplum önündeyseniz, belirli bir siyasi görüşle özdeş iseniz, bir kesim sizi belirli bir siyasi duruşunuzla tanıyor ise, yırtık dondan fırlar gibi "ehehe ben öbür partiye oy verdim" demezsiniz niye çünkü eğer derseniz daşşak kebabı malzemesi olacağınızı azcık bilirsiniz bu işlerin içinde birisi olarak. içinde tut bari adam, ne diye açıklıyorsun.

sanatçı dediğin hem devrimci olur, ilerici olur, aydın olur, fikir peşinde koşar, göbeğini kaşıyan adam gibi konservatif hokkabazlıklara aldanmaz diye bilirdik. demek ki kendisi sanatçı değil, rolcüymüş. dağ gibi adam ışık hızıyla küçüldü gözümde.
Bir acayip adam.
kendisine devlet tiyatroları genel müdürlüğü yolunu açmış kişi.

tepkilerden bazıları;
-sol gösterip sağ vurdu!
-bulmacalarda soldan sağa doğru 10 harfli!
-eşcinselliği bir hastalık gören akepenin safında bir gay!
-daha geçen sene "Tiyatroma Dokunma" eylemlerine katılırken tiyatroları kapatmaya çalışanın Akp oldugunu bilmiyordu sanırım
-Halil Ergün AKP 'ye oy verdiğini açıkladı, sıkı durun birazdan Kılıçdaroğlu da samimi açıklamalarını yapacak: "Recep beyi seviyorum" * )
hani hrant'ın yanından ayrılmayan özgürlükçü(!) bir komünistti kendisi zamanında nolmuş madem bu düşüncesine. ha tabi baktı komünizm artık iş yapmıyor dizilerde oynamanın önünü açmak için de iktidara yaklaşayım dedi. aynı halil ergün ermenilerden özür diliyoruz kampanyasına da imza atmış ve o andan itibaren gözümüzden düşmüştü zaten.
aklın yolu bir, doğru olanı yapmıştır.
deniz çakır a kayması ile nefretimi kazanmış şahıs.
(bkz: benimdi lan o)
Oyunculuğuyla beni derinden etkileyen usta oyuncudur. Fakat akp ye oy verdiği için gözümden düştü daha geçen sene tiyatroma dokunma adlı eylemde ön safhada dururken tiyatroları kapatmaya çalışanın akp olduğunu unuttu sanırım çok çok yaman çelişki bu.
akp'ye oy verdiğini söylediği için sosyal medyada linç edilen sanatçı. bu linç kendini demokrat olarak nitelendiren kişiler tarafından yapılmaktadır. akp'nin "ileri demokrasi"sinin alternatifi buysa sıçtık demektir. iki ucu boklu değnek.
kripto gay.
güncel Önemli Başlıklar