bugün

Eski populeritesini kaybedeli çok uzun zamanlar olmuştu.
Benim için anlamı; içkimizi yudumlarken sedat peker'in oto hırsızı gibi bembeyaz kapusonlu eşofman takımıyla viskili masaya oturmasıdır.
O zamanlar Küba,mali, helva, fink falan da yok tabi. Bu saydığım mekanların faaliyete geçmesinden sonra yerli turist halikarnastan ayağını çekti, çoluk çocuğa kaldı mekan.
16 yaşındaki çocuklarla mekan döner mi? Dönmez..
Bodrumdaki yakında kapatılacak olan gece klübü.

Mekan Sahibi Süleyman Demir, Basın toplantısı düzenyeyerek “38 yıldır Bodrum ve dünyanın gözbebeği haline getirdiğim Halikarnas Disko’yu kapatma kararı aldım. Bundan sonraki çalışmalarımı aynı kalitede yurt içi ve dışında sürdüreceğim” açıklamasını yaptı.

burası kapanır başka bir yer açılır...
bodrumda buluna acık hava gece kulubü. kapısında dışarıdan sürekli ışık gösterilerini izleyen insanlar vardır.
türkiye'de avrupa standartlarında eğlenmek için tercih edilesi mekan,
abaza türk erkeklerinin engellenemez
Populasyonuna rağmen, eğlenilebiliyor,
Köpük partisi beklerken, su partisi
ile bizleri şaşırtıp daha çok eğlendirmiştir,
Dans showları mükemmel mekan, ama barmenler yavaş ve biraz kibirli,
Gerçi onlara da hak vermek lazım, neredeyse dünyanın sayılı açık hava discosunda servis yapıyorsun,
Bodrum'un hiç kuşkusuz en güzel mekanıdır,
Türk erkeklerinden arınsa, mekan mis mis.
sağlam balıkçıdır.
Bu gece çılgınlar gibi eğlendiğim gece kulubü.

ilk olarak güvenlik secici geçiren, içerideki kız erkek oranını sabit tutmak icin elinden geleni yapıyor. Olabildiğince az apaçi alıyor. Parmak arası terlik yasak. Bayağı nezih bir yer.

Güvenliğe ufak bir bahşişle 3 erkek girebildik. Bayağı insancıl davrandılar. Giriş 50tl, bir tane içki dahil.

Canlı müzik performansı, dansçıları, dj i, ve zenci ithal Showmeni ile insanları coştursan, en kıpırdamaz adama bile horon teptiren yerdir. Verilen paranin her kurusuna deger...

Bu arada its my life remixinde headbang yaparak geceye de imzamı çaktım.
7000 kisilik kapasitesi ile dunyanin en buyuk acik hava klubu olma unvanini 1979'Dan beri tasir. Simdilerde imaj degistirmis ve tamamen yenilenmistir.
15 seen onceki gorkemli gunlerine donuyor gibi.
1) bodrum'un eski yunan dönemindeki adı (halikarnassos).
2) bodrum'da gece hayatının muhtemelen bir numaralı mekanı. konsepti oldukça başarılı bir şekilde oturtmuş köklü bir açık hava gece kulübü olup, amaç eğlenmekse takılınabilecek bir mekandır. yer yer aileler bile gelmektedir.
bodrum daki apaçi mekanıdır. atlet, parmak arası terlik ve kot pantolon resmi formalarıdır.

(bkz: outro lex)
bodrum kalesinin bir kenarında bulunan güzel bir eğlence mekanı. küçük yaşta girişin yasak olmasına karşın bir zamanlar köpük banyosuna şahit olduğum yer. yüksek sesten ve yorgunluktan uyuyakalabilirsiniz tıpkı ben gibi.
zamanında avrupanın en büyük diskosu olduğu söylenen yer. gene aynı zamanda, oraya girmek bile bir işti!!!
bodrumun eski ismidir. buranın bir de balıkçısı vardır.
deyince balıkçısı gelir akla hemen.
(bkz: halikarnas mozolesi)
haftaiçi girişin 35(haftasonu 40) oturmanın en dandiği de 50 milyon olan disko.oturunca meyve tabağı panço ve çerez de veriyorlar.
adı mevcut durumunu 10 katladığı clubcık...
tam tarihini bilmemekle beraber çok yakın bir zamanda shantel'in geleceği club.
her meslek dalından adamı baştan çıkarıp, suyun üstünde dansetme ve köpüklenerek cıbıl cıbıl dolaşma durumlarına sürükleyen mekandır. bir kez gidilmesi tavsiye edilir.
bodrumun en büyük diskosu yaklaşık 5000 kişilik olması lazım. Karşısındaki gözlemeci bir çok top modellere, bir çok ortamcı playboylara ve hatta coolio gibi bi stara gözleme yedirmiştir..
türkiyede, yaşanan eğlence için etraftaki amelelere katlanılacak yegane yerlerdendir.
cumartesi olan köpük partilerinde fordlanmanız çok olasıdır
denizli ' de sevgi sokağı' nın hemen arkasındaki dar ara sokaktaki yarı sahaf kitabevi.
bodrum'un ve avrupa'nin en buyuk diskolarindan birinin adidir.
son 5 yıldır eski kalitesinde olmayan ancak öncesinde bodrumun en güzel eglence mekanı. özel efektleri ve dansçıları harikaydı.
akrep nalan'ın çok ünlü bir şarkısıydı başka da zaten bir iki tane daha vardı.
sözleri;
halikarnas'ta geçen yaz rastladım sana
ne güzel bir geceydi o sanki bir rüya
gerisini hatırlamıyorum !!??!!
güncel Önemli Başlıklar