bugün

halen 3310 gibi taş devrinden kalmış bir iletişim aracı kullanan, pinti tiptir. efendim ben de yokluk gördüm. bilirim ne olduğunu. kimseyi yokluğu sebebiyle eleştirmem fakat halen 3310 kullanan tipler pintidir. çünkü 3310 kullanan bir insan her gün çıtır çereze ya da sigaraya verdiği parayı biriktirse en kralından bir telefon alır üç ay içinde. ben her gün toplu ulaşım araçlarında cilulululu diye eski model cep telefonu zırıltısı dinlemek zorunda mıyım lan, günahım ne ulan benim. alın doğru dürüst bir telefon polifonik çalsın en azından. ota boka, konsere harcayacakken para var, sigaraya para var, karıya para var ama telefona yok. samimiyet mi lan bu ahlaksızlar.
mal mülk hayranı olmayan parasını yiyen hak ettiği gibi yaşayan tiptir. nokia 3310 ve nokia 6300 kullanıyorum. bu ikisi bana yetiyor pahalı telefonlarda gözüm yok.
şarjı hemen tükenmediği için veya kısa mesaj yazmak için ideal bir telefon olduğunu düşünen kişidir.
nokia'nın patronu tarafından en istikrarlı müşteri diye plaket verilmesi gereken insan. kalmadı böylesi, sevin sevdirin.
telefonu, telefon görevinde kullanan insandır. gayet ihtiyacını karşılar.

o da bilir "mp3 oynatsın, fotoğraf çeksin". gerek görmemiştir.

aynı zamanda bir mp3 çalar'ı ve fotoğraf makinasıda olabilir.
kendisi için telefon markasını sınıf görmeyen mert adamdır.
Akıllara bunca dert varken bunu mu düşünüceğiz sorunsalını getiren durum.
parası olmayabilir. orospu gibi telefon değiştirmekten iyidir hiç olmassa.
antika tutkunudur.
genelde 60-70 yaşındaki amca ve teyzelerin kullandığı taş devri iletişim aracı. basit olması yaşlıların kullanımını kolaylaştırmaktadır.
hiç alakası yoktur.

bende var bi tane ara ara kullanıyorum. herkesin elinde i phone var kimsenin dikkatini çekmiyor. ama ben 3310'u masaya koydummu bütün dikkatler bende.
+vaaaayyy bu telefonlar hala var mı yaa ne telefondu bee iyi bulmuşsun valla hey gidi 3310
-bu 3310 değil 3310S
+..^&%^/+'