bugün

Türkiye'nin gelmiş geçmiş en iyi ortasdaha oyuncularından biri. 1988-1995 yılları arasında Fenerbahçe'de oynamıştır, mükemmel incelikteki bilekleri ile o dönemin üstünde bir futbolcudur.
lakabı bay bilekti.*
80'li yılların sonunda bir avrupa maçında, sparta prag'a uzaktan çok şık bir golü vardır hala unutmam. fenerbahçe'nin müjdat, turhan, ismail, oğuz, aykut, rıdvan'lı yıllarının görev adamı istikrarlı futbolcusuydu. fenerbahçe'ye rize'den gelmişti.
sırasıyla rizespor (1984-1988 ve 1996-1997), fenerbahçe (1988-1995), adanaspor (1995-1996), kuşadasıspor (1997-2000) takımlarında oynamış ve istanbul amatör takımlarından selimiye'de futbolu bırakmış eski futbolcu. şimdi memleketinin takımında erdoğan arıca'nın yardımcılığını yapmakta.
kendisini en son 1997-98 sezonu oynanan ve 3 eski fenerlinin kapışmasına sahne olan kartalspor-kuşadasıspor arasındaki 2. lig maçında görmüştüm. kendisi taygun erdem'le birlikte hasan vezir'e karşı oynuyordu ve saçları kelleşmeye başlamıştı. 2-1 kartal'ın üstünlüğüyle biten maç öncesi hakkı bulut'un konseri vardı.
Oğluda kendisi gibi yetenekli ama artist olan eski Fenerbahçeli oyuncu.

(bkz: Mert Tecimer)
kişinin yaşlandığını anladığı anlardan birine sebep olmuş futbolcu. saçlı halleri aklımızda hala.
yaşına rağmen 37 yaşındaki sergen i kondisyon açısından ambale etmiş, ayağı şık futbolcu.
karşıyaka'ya röveşatayla güzel bir golü vardı. ama yaşlılık haline bakıp aldanmayın saç baş yoldurtan bir forvetti. arif erdem'in öncüsü denebilir.
vücut hareketleri, bilekleri, çalımları müthiş.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.