bugün

1972 doğumlu, halen çanakkale dardanelspor forması giyen sağ açık. edirnespor da parladıktan sonra ankaragücü nde birçok başarıya imza attı. daha sonra antalyaspor ve etimesgut şekerspor da kısa süreler forma giydi.
36 yaşına gelmiş...ama hala kendini 20lik zannedenn kendisini kaf dağında görenn... evlimi boşanmışmı olduğu belli olmayıpp herkesle dalga geçmeye çalışan ama sorsanız dünyanın en dürüst insanı diye gösteren.. Bir o kadarda olmayann şu an ankara gücünde antranör olan birisii..
bir dönem bursaspor ve eski kayserispor'da oynamışlığını hatırladığım ve "başarılı olmak bir tercihtir" girişine sahip bir siteye sahip eski forvet.
hakkında yazılmış olan, (bkz: #8061781) nolu ileti beni hayretler içinde bırakan, "lan ben yıllarca başka bir adam mı seyrettim tribünden" diye düşündürten, son derece yeteneksiz, oynadığı dönemlerde, sahada takım arkadaşlarına, kenarda teknik direktörüne, tribünde taraftarlara saç baş yoldurtan forvet. süratli değildi, üst düzey bir tekniği yoktu, adam geçip gol attığı ise görülmüş şey değildi. nitekim, kapasitesine oranla oynayabileceği en üst düzey olan kulüp olan, ankaragücü'nde oynamış, bırak üç büyüklerden birine gitmeyi, transfer için adı bile geçmemiş bir adamdır.
vasat bir futbolcuydu, defalarca izledim ordan biliyorum.
iyi mix'ler yapan dj.
1 mayıs işçi ve emekçi bayramınız kutlu olsun.

https://www.youtube.com/watch?v=Ke0ax-41t_Q
istisnasız her pozisyonda 4. Hakeme koşuyor. Deli midir nedir.
istifa etmiş. Daha dün haftaya kader maçımız falan diye açıklama yapmıştı istanbul maçı sonrası. Bak sen allah ın işine.