bugün

Kendisini sevmem pek. Hakkında dava açılmayı da hak etmiş olabilir.

Şimdi burdan sonra ben de eleştirileceğim muhtemelen ancak yine de yazacağım.

Hakan Hepcan'ın maymun derken ırkından dolayı bir ötekileştirme yaptığını düşünmüyorum. Bunu derken dediği kelime elbette ki çok yanlış.

Yapmaya çalıştığı, birçok kullanıcının yaptığı bir şey. Saçma sapan tweetler atıp cool gibi görünerek ilgi çekmek. Bunu herkes yapıyor ve birçok tweet daha gördüm belki bundan daha fena.

Ancak kabak Hepcan'ın başına patladı. Tekrar söylüyorum, bu yaptığı yanlış ancak onun bu yaptığını çoğu kez yapan veya o tarz tweetleri beğenen birçok kişi gelmiş burada linç yapıyor.

Anlayamadığım şey bu kişiler ya çok iki yüzlü ya da sürü psikolojisinin parçası olmuş ve ne yapalım denirse onu yapan insanlar.

Lafım bu gibi şeylerin her zaman yanlış olduğunu düşünüp savunan insanlara kesinlikle değildir.
inanın anlamıyorum. siz başlık açacak kadar ya da söylediklerini önemseyecek kadar kaale alıyormusunuz? ses var görüntü yok.
cocumuyo mu diyerek ünlü olan birini çok da dikkate almamak lazım bence (bkz: stop making stupid people famous).
Irkçılık yapmıssın işte zibidi.çık adam gibi özrünü dile.
babası zamanında peçete veya kondom kullansaymis dediğim garip kişisi.

batefimbi gomise birde maymun demiş.

eyy ultraslan bu yezidi nerde görürseniz dayak manyağı yapın çipi.
hiçbir twitter fenomeninden oldum olası hoşlanmadım, hele bu sokuk herifi hiç sevmiyorum. ama üzerinden adeta duyar borsası çevrildiğini düşündüğüm insan.

gomise maymun demiş, ırkçıymış diyosunuz. haklı olabilirsiniz ama bu duyarı nedense bir suriyeliye, bir arap'a, bir kürde karşı nedense yapmaktan çekiniyosunuz. "suriyelilerin alayını sikeceksin", "yallah arabistana" falan derken herşey güllük gülistanlık, bir siyahi hakkında "maymun" benzetmesi yap herkes çıldırsın. şu politik doğrucuların böylesine acınıası seviyelerde prim kasmaya çalışması falan cidden komedi ya.

bir zencinin, öhöm pardon, bir "afro-fransız" bir insan için maymun tabiri kullanan adamı ırkçılık babında linç ettin. herkes seni onayladı, likeları havada kaptın ve insanlar seni daha çok seviyor senin gözünde liseli arkadaşım. daha sevimlisin artık onlar için. bu olaydan yeteri kadar nemalandın, kısmet bir başkasının ırk, din ve mezhebi üzerinden hatalı bir sey yazması yada ağzından kaçırması. önemli fırsatlar bunlar, kesinlikle değerlendirmelisin ki insanlar seni daha çok sevsin...
Ayar verme sırası an itibarı ile ahmet cakar'a geçmiştir.

Çakıyorlar efendim, durduramıyoruz.
Şu an beyaz futbolda mahvedilmek üzere olan kişi.
beyaz tv de konuşuyor an itibarı ile. ahmet çakar fena rezil ediyor /:
lan bir de darbe akşamı trt den yayınlanan müsvette konseyin hitabını öven yorumlarda bulunmuş. iyi oldu ne zamandır duymuyorduk demiş. ne biçim insanmışsın sen be.
An itibariyle beyaz futbolda yayından kaçan karaktersiz,boş beleş ırkçı bir adam(!).
Az önce beyaz futbolda ahmet çakardan yüzyılın ayarını yemiştir harbiden ahmet goethe çakar amk.
Attığı tivit yüzünden hakkında ırkçılık suçlamasıyla dava açılan ve şu an beyaz tv de fetöcü ilan edilen bir mal.
Yalancıdır. Tweet'i 15 saniye sonra falan silmemiştir. Bugünkü beyaz futbol yayınında çok güzel öttürülmüştür.

Başta gülüyordun ne oldu?
Yazık oldu kısaca.
sen kime "maymun" diyon yarram?

görsel

ülkemizde yaklaşık 2 milyon siyahi insan yaşıyor.
kime ne zararları oldu şimdiye kadar?
hırsızlık mı yaptılar?
insanlara tacizde, tecavüzde mi bulundular?
en az bizim kadar seviyorlar bu ülkeyi.
saatçisi de, öğrencisi de, dansçısı da, topçusu da, popçusu da.
sen kime maymun diyorsun it herif?
Yaklaşık 3-4 yıl önce "fakir WhatsAppı" yorumuyla çektiği bi' vineyi izleyip kendisi ve mizahından soğuduğum, ünlü olmak için şekilden çekile girip cool gözükmeye çalışan şahsiyet.

Aynı zamanda gelir durumu düşük insanları eziklemeye çalışıp bunu komik sanan birisi de. Kendisi ünlü olmadan önce gecekonduda yaşayan biriyken fakir değildi çünkü. Anasının karnında iPhone ile çektiler ultrasonunu. Şöyle sonradan görme insanların fenomen olunca insanları gelir durumuna göre yargılayıp dalga geçmeleri zoruma gidiyor. Bu gereksiz şahsiyet için yazdığım şu yazıda harcadığım zamana da acıyorum.

Neyse bir daha dalga geçerken, mizah yaparken her şeyin dalgasının olmayacağını anlamış oldu.

Ps: annesi çok minnoş biri, saygım sonsuz.
ırkçılık ve faşizmden nefret ediyormuş, bence de nefret etmelisin çünkü öyle bir rejim senin gibi parazitlerin hayatta kalmasına izin vermez. bir şey yazmışsın bari arkasında dur. bu nasıl bir u dönüşüdür aq.
ava giderken avlandi. twitter'dan herkesin yapabilecegi basit espriler yaparak her konuda soz sahibi oldugu sanan bu sahis, hakettigi tepkiyi dun derin futbol'dan almistir.

bir de utanmadan yalan soyluyor, ben maymunu irkcilik anlaminda soylemedim diye. ulan siyahi bir insana maymun dediginde baska ne akla gelir? salak mi bu kadar insan?

boyle capsizlari takip edip, gotunu kaldiran, ne oldum lan ben hissi yasatanlar da ayri gerizekali. kim lan bu zibidi? takip edecek daha kaliteli insan mi bulamadiniz amk?

Insallah Gomis'in bu olaylardan haberi yoktur ve kendini irkci bir ulkedeymis gibi hissetmez. insallah haftaya gol atar ve yine o klasik sevincini gosterir.

gelelim darbe konusunda attigi twite. bu yavsak darbe sevici, aslinda o gece bircok serefsizin hislerine tercuman olmustur. kesinlikle yalniz degildir. kadikoy'de tanklar gecerken alkislayan orospu cocuklarinin videosunu da izleyebilirsiniz. bunlar maalesef tek tuk degil ama cok da degiller. yavas yavas tukenmeye de mecburlar.

neyse bu kadar yazi bile fazla bu mahluka.
Cem yilmaZdan yedigi ayar yetmemis adama. Ozur dilesin kapansin konu.
bakın (bkz: ahmet Çakar)ı hiç sevmem ama dün akşam efsaneydi..

ona 25 milyon galatasaraylinin söylemek istediklerini söyledi...

eyy hakan hepcan sen vatan haini ırkçı şerefsizin tekisin dedi..
(bkz: bir kimseye maymun demek ırkçılık mıdır)

Başlığında da açıklandığı gibi, sözlerinde ırkçılık falan yoktur. fakat siz linç edecek anı kolladığınız için o hırsla yanlış anlamış olabilirsiniz. o da artık benim problemim değil.
Büyük ihtimalle kafası güzelken attığı salakça bir twit yüzünden fetocu ilan edilen gereksiz insan.

gomis için söylediği sözün hiçbir bahanesi olamaz, alenen ırkçılıktır bu fakat benim anlamadığım ertem şener ve rasim ozan gibi 2 tane fetocunun daniskası adamla yan yana program yapan ahmet çakar denen gereksizin bu çocuğu fetocu ilan etmesi nedir arkadaş? bu işi bu kadar sulandırmamak lazım, insanlar öyle bir hale geldi ki borcunu alamadığı esnafı fetocu diye suçlayan mı ararsın, kaynanasından kurtulmak için bylockcu diye polise giden gelini mi ararsın, canı sıkılan diğerini fetöcülükle suçluyor. yapmayın arkadaşlar bu iş bu kadar ucuz değil, gerçek fetöcü köpekler dışarıda gezerken saçma sapan bir twit attı diye insanların hayatını karartmayın, karartanı da alkışlamayın.

ırkçılık yapmışsa açarsın davanı kazanırsın, sokokta da rahat rahat gezemez göt korkusundan, böylece cezasını almış olur.

lütfen, ertem gibi rasim gibi eskiden fetöye yakın olan adamların sözüyle kimseyi suçlamayın.
volkana ayı diyenlerin bu adamı yermesi çok saçma.
Bir cümle ile hayat nasıl kayar adlı cümlenin kahramanı.