bugün

boyuyla karakteri aynı orantıda olan tip.

öncesinde okan'ın yanındaydın, şimdi vine'da ergenleri eğlendirip para kazanıyosun, peki yarın ne iş yapacaksın? 5 yıl sonra seni kimse hatırlamayacak, ve umarım acınacak halde olursun da belki o zaman o hakaret ettiğin insanları bir nebze olsun anlayabilirsin, ki o da zor karaktersiz bir insan için.
böyle küçük ibnemsi bi'şey.
hobbit filmini beğenmedi diye yediği küfürlere sayıyordur bazı şeyleri.

herkesin yavşak olduğu alemde parmakla yavşak göstermek kolay tabi.
tartıştığı kişinin adını tipini boyunu posumu anında öğrenip gönlümü fethetmis kişidir. ya sen nassı bişisin!!
meşhur olduğu vine'da patlayınca sağa sola sarmış hadsizdir.
uyuz olunası vine fenomeni.. komik olduğunu zannetmesi, yaptığı herşeyden daha komik..
bir hakan kakız değildir.
geçen sene adını duyduğum ama hiç bir vine nına gülemediğim cücemsi.
Severim kendini,
Vay amk adam bana orosbu çocuğu demiş içlikle oturuyorum şu an.
vay göt vay.
şu an ekşi sözlükte kendisini linç edenleri kıskanç olarak tanımlıyor. millete orospu çocuğu deyip risk alacaksan sonuçlarına da katlanacaksın.
atış serbest.
Valla eleştirmeye hakkınız yok .mına koduklarim... sizin gibi sosyal medya embesilleri böyle karaktersizleri meşhur ediyor.

Hiç laf atmayın amk Türkiye lan bu birinin götü kalktı mı başkalarını aşağılamaya başlıyor.

Ulan bu ülkede vine fenomenleri söyleşi yapıyor. Bu ne lan?

Bu kim lan cocumuyo dedi diye meşhur oldu amk.

Siz meşhur ettiniz. Twitter'da takip takip diye inleyen orospu çocukları meşhur etti bunu.

içlik giyenlere laf atmış.

Ama şimdi biz kendisine "orospu çocuğu" desek çaylak oluruz (ki şu an etsem de fark etmez zaten caylağım) ve sözlük yasal zorlukla karşılaşırdı.

Neyse içimden diyorum.

Kromozomcusizofren'in içi: ononossspoooo cocumuyosun...
Istatistiklerde gorunce kim bu diyip twitter'ina baktim.

" Canim naber ya nasil gidiyor, istanbulda misin hala, donmeden bi goruselim de ben seni bi sikeyim. "

Bu nedir ya seviyolar mi bir de bu adami?
dün sabri reis adlı twitter fenomeni ile atışmış ve onu ifşa etmekle suçlarken sadece küfür etmiştir. karşılığında ise defalarca ayar üstüne ayar yemiştir.

ama adama 'köy ekmeği gibi kafan var' lafına fazla güldüm. tabi aldığı cevaplar da bombaydı. gelirken tabure getir de üstüne çık öyle konuş falan.

167 boyu var aq en fazla.
dan bilzerian dan yediği ayarın üzerine hala utanmadan konuşabilmesi mucizedir.
ünlü olduğunu zanneden bir vatandaştır.

açıkçası bana vine -instagram-twitter bla bla fenomenleri çok komik geliyor. ne yaptın da ünlü oldun yani? iki tweet attın, bir tane sikimsonik vine çektin 4-5 tane götlü göbekli instagram fotosu koydun diye mi yani?

Bir de şey tipleri var. Takipçi kasıp sonra iletişim kısmına reklam vermek isteyenler için mail adresi yazıp bunu işe bağlayan dingiller de var.

taş attınız kolunuz yoruldu da mı ünlü oldunuz amk?!

Biz niye üniversite mezunu olmak için kasıp milletin ağız kokusu çekiyoruz o zaman?

Göt herifler.
bu adama gülen varsa gerçekten annesine sövülmesi hoşuna gidiyor demektir.

şimdi ben desem ki bu adamı twitter'da takip eden orospuçocuğudur doğru oluyrmuydu? olmazdı. bak demiyorum işte.

ama bu demiş.
iticidir, saygısızdır, ergen kafalıdır.
bir cep telefonu ve saçma diyaloglarla milyonlara kendini tanıtıp para basmaya başlayan kimse. bana hayatı ve ne yaptığımı tekrar tekrar sorgulatmıştır. kimi gençleri görüyorum, üni, yüksek lisans, doktora falan kasıyor. olmadı kpss diyor devlete kapağı atayım diye dershanelere gidip yıllarca kasıyor. ya yanlış yapıyorlar yada bu hakan hepcan çok doğru yapıyor. nedir olm sizin ederiniz? nasıl bir ülkeyiz biz bu adamları alıp baş tacı yaparken onca öğretmen adaylarını sınavdan sınava koşuşturup hayattan bıktırıyoruz.

ben bu adamın adını her yerde görüp tanımadığım için eziklik yaşadım bileydim bu dallamanın olduğunu umurumda olmazdı.
Ergenlerin sevimli boduru.167 boyla nasıl fenomen oluyor bunlar anlamıyorum.

Milletin anasına söverken hala takipçileri durumdan memnun.

Türk kızlarının ortalama boy sıkıntısı olmasa su adam hiç bildiğin bir hiç yani.

Bu boyla adamı hobbit filminde oynatırlar avrupada.
Vinelarının komik olmamasına rağmen nasıl bu kadar takipçi kastığını merak ettiğim kişi.
vinelarını zevkle izlediğim kişi.
yalnızca aptallar güler.
(bkz: hobbit)
sabri reyiz adlı twitter fenomeni ile atışırken rezil olan adam.
Kendisi ekşicidir.