bugün

vine'da bir çok fenomeni ezerek geçmiş (#1) kişi.

halil söyletmez ile münakaşalara adı geçse de kalitesi ve tutumuyla 1-0 önde olmaktadır.

ziya turp ile sürekli tatlı atışmalar halindedir.

(bkz: başarı)
twitter'da küçük bir çocuğa küfreden kişiliktir.
tamam haklı olabilirsin ama çocuğun anne babasına sövmenin sana faydası ne?
mal kişilik.
tokat atarak, saçma sapan hareketler yaparak ünlü olmuş, kendini bi halt sanan insanımsı.
Ara sira vine de gordugum vine kullanicisi idi en son da cakallarla dans 3 te taksici rolunde karsima cikinca iyice heriften nefret etmeye basladim, ulan unlu olmak icin yapmayacaginiz bok yok.
gariptir. ki vine da parlayan herkesin bir sinema filminde oynaması saçmalıktır. bu zatta öyle bir bireydir. Boşluktur.
35 yaşında olan ama 1.60 boyu olmasından dolayı 15 yaşında gösteren adam.
Okan ünlü yaptı bunu.
ne oldu?

vayn fenomeniydi bu herifler, ortalık yıkılıyordu.

onunla bununla dalga geçecek kadar abartmışlardı işi. çok gülüyorlardı. binlerce hayranları vardı ne oldu?

sosyal medya tükürüp attı. anca böyle hatırlanacak bu gibi herifler.
Adam değildir.
şımarık haytanin tekidir, gereksiz çöptür.
Namıdeğer vine kralı. Gayet sempatik bir kişilik.
kim dediğim adam?

ünlüymüş
bingöllü kenan ile twitterdan cilveleşen kişi.
ya da bingollu bunun fakesi.
Karaktersiz insandır. Aniden ünlü olmasıyla tamamen şımarık biri haline geldi. belki eskiden de boyleydi bilemem. ve bugun de karaktersizliginden iyice duserek kayip insanlar hakkinda (malum ant sekban vs.) sacma sapan yorumlarda bulunmus artik guldurecek bisey bulamayinca insanlarin acisiyla espriler yapan biri. görsel
Artık numarası olmayan ve popilerliğini kaybeden şımarık.
vine çekti diye götünün yüksekliği stretosferi bulan, karaktersiz insanlık öncesi yaratık. ölü taklidi yapın gider.
asla bir Aykut elmas olamaz.
Vine çekip orada burada sırıtan ve bu günlerde popüler olmayan bir şahıstır.
Vine çekip orada burada sırıtan ve bu günlerde popüler olmayan bir şahıstır.
vine ile popüler olmuş okan bayülgenin makina kafa prgoramında gitaristlik yapmış ama ne yazık ki man kafa bir herif olduğu için bu işi uzun vadeli sürdürememiştir.

Şahsi fikrimse bir insan istese bu kadar salak olamaz ergenlere kezbanlara hitap eden bir kitlesi var ne yazık ki yada beyin seviyesi düşüklere..
sözlükte başlığının bile açılmaması gerektiğini düşündüğüm popüler kültür kölesi. sosyal medya şempanzesi.
1.35'lik boyuna rağmen sevdiğim, zeki bir adam.

bu sebeple recmi vacip değil.
içlik giyen insan evlatlarına orospu çocuğu dediği için linç edilmek istenmiştir. sabri reyiz denen dingil de prim yapmak için laf sokmuştur. sonra bi kavga bi gürültü. millet de mal amk. bu iki dingil için birbirini yiyor. *
galyalı olma ihtimali yüksek biri.
interneti yeni baglatmadim. Magaramda 3g var. Ama bu adami ilk defa gordum. Adini yeni ogrendim. Yedi saniye bile vakit ayirmamis olmama sevindim.
Bir gereksiz meshur.