bugün

450 milyarı cebellezi ettiği yarışmada diğer ülkede yaşayan türk vatandaşlarının fix oylarıyla 4. olduktan sonra bunu başarı diye millete yutturmaya çalışan yarışmadan önce olduğu yetmezmiş gibi hala saçmasapan açıklamalarıyla gündemi meşgul eden güzel ülkemin bedavadan zengin ettiği bir çakal daha.
yenilgiyi kabullenmeyip kazanan sanaçcının sesiyle değil sadece şirinliğiyle kazandığını idda eden şarkıçı.
ezeli düşmanım, çirkef karı. norveç'in birinciliğini adamın tatlı oluşuna bağlamıştır. kendisine mezuniyet törenleri için konser teklifi gitmeyeceğini düşünmeme rağmen kendisi şimdiden gelecek eurovision tekliflerini reddetme küstahlığını göstermiştir. ben kim oluyorum da konuşuyorum peki?
(bkz: dağa küsmüş tavşan)
eurovision'la ilgili bir hayal dunyasinda yasadigini verdigi roportajlarla ispatlayan zat. yok hakkimiz yendi, yok oylama adil degildi, yok sirin cocuktu diye uzanamadigin cigere mundar diyecegine, guzel bir sahne sovu cikarmaya bakacaktin, bacim.
kendi çıkmayan sesine bakmayıp milletin birinciliğine dil uzatan şarkıcı bozması. adamda ses vardı, sanat vardı en azından. sende bol bol gözümüze sokulmaya çalışılan kalça, bacak ve göbek üçlüsünden başka ne vardı a kadın? o kadar kaliteli şarkıdan sonra seni oturup da seyrederken ben utandım be, bari azıcık sesin çıksaydı da öyle çamur atsaydın millete. (bkz: neyse ben bir şey demiyorum)
-hadise neler söyleceksin örövizyonla alakalı?
+ya bir kere komşu komşuya veriyor
-nasıl yani?
+e o çocuk zaten geymiş. vermiştir yani.
-ne alakası var sayın hadise?
+şirinlik kazanıyor abicim şirinlik
-e senin de donun gözüküyordu hadisecim
+ya benim donum şirin mi allaaasen, bırakın bunları lütfen yaaa.
artık brutal vokal yapmayı düşünmesi gereken sanatçı. sahnede çok güzel gördük nasıl söyleyemediğini, kendisine brutal bir şeyler denemesini tavsiye ediyorum. ayrıca demek ki donuna kadar göstermek bir yere getiriyormuş.
bir de ilk beşi hedeflemiştik zaten dedi ya. ulan birincilik değil miydi amaç. balık hafızalı olabiliriz ama o kadar da değil.
sadece eurovision'a mahsus değil, hiç bir şekilde canlı performans sergileyemeyen şarkıcı. ayrıca patricia kaas, malena ernman gibi sanatçılardan sonra ''bana karşı haksızlık yapıldı'' demesi bile gülünçtür.
Türkiye' nin hala anlamsızca önemsediği eurovision u kullanaraktan altı ayda kendi reklamını bilmemnesini yapmıştır. Eurovision a hazırlık süresince kendisini görmediğimiz reklam, billboard ve afiş kalmamıştır. Artık ekstra falan aldı mı onu hiç bilmiyorum bile. E napsın aklını kullanmış iyi de etmiş. Ne koparsa kardı, kopardı da. *
daha da erovizyona katılmam diyerek bizi hüzne boğmuş şarkıcımızdır.hadise cim kuzum sensiz erovizyon düşünmek bile istemem detone sesin ve sen muhteşem ikilisiniz hayatın boyunca playback yapman temennisiyle.
ben asla playback yapmam dedikten sonra çıktığı ibo show'da bolca playback yapmıştır.
tmf 2007 deki performansının yarısını eurovision 2009 da gösterseydi açık ara birinci olacak olan güzel bayan.

http://www.youtube.com/watch?v=uWUJxAA2Xqc
yüzüne her baktığımda, tuhaf bir surat gördüğüm, çakmalığını beyonceden, pertlek gözlerini yasemin yalçından alan, igrenç sesiyle belçikada bir baltaya sap olamayıp yine o igrenç sesiyle türklerin gönlünün birincisi(!) olan, orasını burasını açarak bol selülitli haliyle seksilik peşinde koşan, türk erkeklerinin rus kızlarından sonra keşfettiği eğlenilecek kadın. 23 yaşında bu kadar çirkinse 43 yaşındaki çirkin halini hiç düşünmek istemediğim hatun.
eurovision'da ekran başında aniden mutantlaşacağını sandığım dişi.

o ne biçim ses, o ne biçim bakış.

trt'nin paralarına yazık oldu.
eurovisionda ülkemizi en başarılı temsil eden fedailer arasındadır.
insanlara aslında çok o çok çirkin dediğim ama kimseyi inandıramadığım hatun.

çirkin işte...
dün gece star tv ekranlarında "en iyi pop şarkıcı altın kelebek ödülü"nü(yuh yani yuh) alırken gördüğüm, şarkıcılık yeteneği sıfır, çirkinlikte tavan yapmış, konuşmayı beceremeyen(sürekli,ondan sonra ondan sonra dedi durdu) tuhaf suratlı, çirkin kişi.

edit: çirkin işte ! ablak suratı, pertlek gözleri, kütük baldırları birkaç yıl sonra bir b.ka benzemeyeceğinin habercisi şimdiden.

edit:ajda pekkan, nilüfer, sezen aksu, burcu güneş ve daha birçok harika sesli sanatçı dururken bu "playback şarkıcı"yı yılın şarkıcısı seçen "iyi ses, iyi müzik, iyi sanatçıdan anlamak özürlüler"e şaşarım ben. yuh işte yine yeniden yuh.
sahne performansı çok iyi olan güzel dans eden ama güzü pek güzel olmayan, ama yurt dışına açılma konusunda tarkan ın bile kıskanması gereken kişi.
Türk Pop sanatçılarının işi ne ile götürdükleri apaçık ortadadır. Hadise kızımız da bunlardan sadece bir tanesi.
e leri i gibi söyleyen kadın. **
güzellik hususunda ve seksapalite açısından neden bu kadar abartıldığını anlayamadığım kadın sanatçı.

biz nice güzeller gördük, her güzelliğin geçici olduğunu bildik de; güzel deyip geçtik. üstünde bu kadar durmamak lâzım.
saman alevi gibi bir anda yanip sönen sarkici.
Bugünlerde birbiri ardına eleştri oklarına hedef olan şarkıcıdır, kanımca güzel sesini yeterince iyi kullanamamaktadır. Yeni albümün de adın ne isimli parçada MT ile düet yapması ise ilginçtir.
(bkz: madonna)
(bkz: ajda pekkan)
(bkz: türkan şoray)

lar ile kıyaslanamayacak kadar sığ bir kadın.~ ~